مدل کاغذ دیواری مدرن برای تزیین پذیرایی و اتاق خواب

کسانی که می خواهند دکوراسیون اتاق خواب و پذیرایی خود را سنگین و تشریفاتی جلوه دهند معمولا به سراغ کاغذ دیواری های طرح دار نمی روند. ولی در نمونه مدل های متنوع کاغذ دیواری که این روزها در بازار داخلی وجود دارد مدل کاغذ دیواری مدرن و طرح داری را می بینیم که باب طبع افراد شیک پوش و با دیسیپلین است.

مدل کاغذ دیواری مدرن برای اتاق خواب و اتاق پذیرایی
مدل کاغذ دیواری مدرن

مدلهای موجود در این بخش همگی طرح دار هستند و طرح های روی آنها کاملا برجسته و قابل لمس است. این خصوصیت را فقط روی کاغذ دیواری های خارجی و درجه یک می توان یافت که سطح آنها حالت منبت کاری شده دارد. کاغذ دیواری های طرح برجسته اگر اصولی و تمیز روی دیوار نصب شوند تا مدت ها زیبایی دیوارهای داخلی را گارانتی می کنند.

مدل کاغذ دیواری مدرن با رنگ سیاه اتاق خواب اتاق پذیرایی
طرح جدید کاغذ دیواری تیره رنگ

وقتی واژه کاغذ دیواری طرح دار به گوشمان میخورد ناخودآگاه ذهنمان به سمت کاغذهای گل من گلی و رنگارنگ می رود و پا عقب می گذاریم. ولی همانطور که در عکس ها می بینید کاغذ دیواری های طرحدار روی دیوار اتاق پذیرایی و اتاق خواب نشسته اند و دیوارهای مدرن و جذاب را به نمایش گذاشته اند. این بخاطر این است که طرح های روی کاغذها گنگ ولی کاملا استادانه در کنار هم کار شده اند و تک رنگ بودن آنها باعث شده تا تشریفاتی و سنگین به چشم بیایند.

مدل کاغذ دیواری مدرن با طرح برجسته اتاق خواب اتاق پذیرایی اتاق نشیمن
دیوارپوش مدرن با طرح برجسته

اگر برای خانه کوچک خود به دنبال کاغذ دیواری هستید و این سبک کاغذ دیواری ها را پسند می کنید پیشنهاد ما رنگ سفید و روشن است. دیوارها را یک دست سفید کنید ولی تزیینات روی دیوارها را می توانید سیاه رنگ انتخاب کنید تا تضادی که روی سطح دیوار ایجاد می شود باعث مدرن تر دیده شدن فضای خانه شود، چیزی شبیه به مدل بالا.

کاغذ دیواری طرح برجسته دیوار پوش مدرن اتاق خواب با رنگ سیاه برای اتاق عروس
دیوار پوش مدرن اتاق خواب

استفاده از کاغذ دیواری های سیاه رنگ در خانه های آپارتمانی، دل شیر می خواهد. یعنی باید قبل از انتخاب همچین رنگی همه جوانب سنجیده شود چون ریسک همچین کاری در اتاق خواب یا پذیرایی به حدی بالاست که عدم انجام آن، منطقی تر به نظر می آید. ولی همانطور که می بینید در خیلی از مدل های موجود در این بخش، سیاه انتخاب محض طراح داخلی خانه برای کاغذ دیواری بوده است. کسانی که همیشه دوست دارند خلاف جهت آب حرکت کنند و نمایی غیر تکراری از دکوراسیون خانه خود به نمایش بگذارند می توانند مدل کاغذ دیواری مدرن و سیاه رنگ را روپوش دیوار منزل خود کنند.

کاغذ دیواری طرح دار سه بعدی

کاغذ دیواری طرح جدید

کاغذ دیواری طرحدار بنفش مدل های شیک دیوار پوش
مدل های شیک دیوار پوش
کاغذ دیواری طرحدار بنفش. دیوارپوش ساده و مدرن
دیوارپوش ساده و مدرن
کاغذ دیواری خانه ایرانی مدل کاغذ دیواری طرح لوزی
مدل کاغذ دیواری طرح لوزی
کاغذ دیواری سیاه رنگ با طرح برجسته
کاغذ دیواری سیاه رنگ با طرح برجسته
طرح جدید کاغذ دیواری سه بعدی
طرح جدید کاغذ دیواری سه بعدی
کاغذ دیواری طرحدار سیاه رنگ کاغذ دیواری مدرن با رنگبندی تیره
کاغذ دیواری مدرن با رنگبندی تیره
کاغذ دیواری طرحدار سیاه رنگ
کاغذ دیواری طرحدار سیاه رنگ
نشر اختصاصی : نوبرانه