مدلهای چیدمان اتاق خواب مدرن و شیک و بسیار جذاب

شما را به تماشای تصاویر مدل اتاق خواب های مدرن و شیک با طراحی لوکس پنج ستاره دعوت می کنیم. دیوارپوش های آنتیک و فانتزی، سرویس خواب های مدرن ولی ساده در کنار کفپوش های چوبی زیبا بیشترین نقش ممکن را در دکوراسیون داخلی این اتاق خواب های زیبا بازی می کنند. ولی در کنار این اجزاء و مبلمان و تزیینات از هنرنمایی و چیدمان خارق العاده دیزاینر این اتاق ها هم نمی توان چشم پوشی کرد. همیشه گفته ایم باز هم می گوییم دیزاین شیک و زیبا در خرید مبلمان و تزیینات مدرن و گرانبها خلاصه نمی شود، چیدمان صحیح مبلمان و اثاثیه در دکوراسیون داخلی از درجه اهمیت بالاتری برخوردار است.

اتاق خواب های شیک و مدرن
دکوراسیون مدرن و شیک اتاق خواب

نصب شلف چوبی عریض و کشیده به دیوار اتاق خواب می تواند یک ایده تزیینی ساده و ارزان باشد. اگر فضای زیرین شلف را با ریسه و شیلنگهای نورانی نورپردازی کنیم باید گفت که کاردستی ما نمره 20 خواهد گرفت.


اتاق خواب های شیک و مدرن
دیزاین شیک و جذاب اتاق خواب

برای افزودن کتابخانه به دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب خیلی سخت نگیرید. در سبک مدرن یک کتابخانه قفسه ای شکل چوبی و ساده می توانید به دیوار نصب کنید و کتابهای خود را در آن قرار دهید.


اتاق خواب های شیک و مدرن

یک صندلی تک نفره فانتزی بهترین عنصری است که می تواند فضای دکوراسیون اتاق خواب مدرن شما را تا حدی فانتزی جلوه دهد و دکوراسیون اتاق شما دیزاین ترکیبی به خود بگیرد.


طراحی دکوراسیون مدرن در اتاق خواب
تزیین دیوار پشت سرویس خواب

اگر احساس می کنید که فضای اتاق شما خیلی سرد و کم تنوع است می توانید با تزییناتی مثل تابلو مدرن و چوبی، فضای اطراف سرویس خواب و دیوار اتاق خواب را به زیباترین شکل تزیین کنید.


طراحی دکوراسیون شیک و مدرن اتاق خواب کفپوش چوبی مدرن برای اتاق عروس
کفپوش چوبی مدرن برای اتاق عروس

دیوارهای با رنگ ترکیبی و دوگانه که تا حدی و نه خیلی زیاد با هم تضاد دارند می توانند فضای اتاق عروس شما را جذاب تر نشان دهند. مثلا در نمونه مدل ما سفید و بنفش روشن رنگ هایی هستند که در روی دیوارهای اتاق خواب حضور دارند که انتخاب به جا و آرام بخشی است.


تزیینات مدرن برای اتاق خواب
دیوارپوش آجری برای اتاق خواب عروس

مدل دیوارپوش مدرن اتاق خواب

مدل دیوارپوش مدرن اتاق خواب
چیدمان مبل در اتاق خواب
تزیینات مدرن برای اتاق خواب
زیباترین اتاق خواب عروس و داماد

دیوار هدف یا کانونی اتاق خواب را با دیوارپوش های مدرن یا کلاسیک پوشش دهید تا تنوع را به معنای واقعی احساس کنید. اگر هزینه نصب این مدل دیوارپوش ها را به جان خریدید حیف است که یک سیستم نورپردازی مجزا برای این دیوارهای زیبا در نظر نگیرید.


طراحی دکوراسیون اتاق خواب زیبا و مدرن
مدل جدید میز پاتختی
طراحی دکوراسیون اتاق خواب زیبا و مدرن
سرویس خواب مدرن برای عروس و داماد
اتاق خواب مدرن عروس
طراحی مدرن اتاق خواب

اگر فضای نشیمن در اتاق ندارید می توانید فضای خالی کنار پنجره ها را نشانه بگیرید. یک نیمکت چوبی ساده که در آن واحد می تواند میزبان 3 تا 4 نفر باشد.


در ادامه می توانید ایده های پیاده سازی شده در این اتاق خواب های مدرن را ببینید هم از خوش فکری طراحان لذت ببرید و هم برای اتاق خود و همسرتان از آنها مدل برداری کنید.

اتاق خواب مدرن عروس
مدل دکور دیواری چوبی برای اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک
چیدمان اتاق خواب عروس و داماد
دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک
دیوارپوش چوبی اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب عروس
تزیین شیک دیوارهای اتاق عروس
دکوراسیون اتاق خواب عروس سرویس خواب شیک اتاق عروس
سرویس خواب شیک اتاق عروس
دیزاین شیک اتاق عروس
طراحی مدرن و شیک اتاق عروس
دیزاین شیک و مدرن اتاق عروس
دیزاین شیک و مدرن اتاق عروس
نشر اختصاصی : نوبرانه