صندلی اپن چوبی و فلزی در مدل های کلاسیک و مدرن

خرید صندلی اپن آشپزخانه آنقدرها که به نظر می رسد ساده نیست ؟ نکاتی مهمی در خرید صندلی اپن نقش دارند که در زیر به آنها اشاره می کنیم. اگر صندلی های ثابت و ارزان قیمت می خواهید بخرید حتما باید به ارتفاع میز اپن خود توجه داشته باشید تا محصولی که خریداری می کنید هنگام استفاده در پشت میز کوتاه تر یا بلندتر از حد استاندارد نباشد و شما را هنگام میل غذا دچار مشکل نکند. استاندارد دقیقی وجود ندارد ولی میتوان گفت اختلاف ارتفاع 30 سانتی متری بین سطح میز و سطح نشیمن گاه صندلی یک اندازه ایده آل می تواند باشد. در بعضی از مدل های صندلی اپن، امکان تغییر ارتفاع وجود دارد که به آنها صندلی جک دار می گویند. تنظیم ارتفاع یک حسن بزرگ به حساب می آید که با توجه به قد مصرف کننده ارتفاع صندلی تنظیم شود. مدلهای جک دار به نسبت به مدلهای ثابت، قیمت به مراتب بالاتری دارد چون مکانیزم پایه جک دار، کاملا متفاوت از مدل ثابت است.

مدل صندلی اپن چوبی و ارزان / عکس
صندلی اپن چوبی
صندلی اپن جک دار مدرن و زیبا صندلی اپن چوبی و فلزی جک دار
صندلی اپن چوبی و فلزی جک دار

صندلی اپن  یا بار آشپزخانه از دو بخش اسکلت و نشیمن گاه تشکیل شده است و بخش اسکلت آن در دو جنس فلزی و چوبی ارائه می شود. اینکه کدام جنس برای اسکلت صندلی بهتر است بیشتر به شکل دکوراسیون و سلیقه شما برمیگردد. طرح های فلزی بخاطر نمای سیلور و براقی که دارند به عنوان طرح مدرن شناخته می شوند و مدلهای چوبی با دکوراسیون های کلاسیک آشپزخانه بهتر ست می شوند. ولی مهمتر از چهارچوب صندلی بخش نشیمن گاه هست که حتما باید هم ابر داخل آن از یک جنس مرغوب و ترجیحا فوم سرد باشد تا براحتی فرو نرود و کاربر هنگام نشستن روی آن احساس راحتی داشته باشد و رویه آن نیز باید کیفیت لازم و ایده آل را داشته باشد تا بعد از چند بار استفاده رنگ و رو رفته و پوسیده جلوه نکند. در مدل های دیگر نیز که بخش نشیمن به شکل چوبی است حتما قبل از خرید روی صندلی بنشینید و راحتی و آرامش بخش نشیمن آنرا تایید نمایید و بعد اقدام به خرید کنید.

صندلی اپن و بار آشپزخانه فانتزی / عکس مدل فانتزی صندلی اپن چوبی
مدل فانتزی صندلی اپن چوبی
صندلی اپن چوبی طرح چهار پایه / عکس صندلی اپن طرح چهار پایه ای
صندلی اپن طرح چهار پایه ای

صندلی های اپن در دو مدل پشتی دار و بدون پشتی ارائه میشوند. معمولا پشتی دارها در یک شرایط برابر قیمت بالاتری دارند چون جنس بیشتری می برند و زمان ساخت بیشتری نسبت به مدلهای ساده دارند. روی صندلی های پشتی دار به سبب تکیه کمر به پشتی ها، احساس خستگی کمتری هم به کاربر القا می شود. در مقابل طرح های بدون پشتی که حالت چهار پایه ای دارند فضای کافه ای شکل و فانتزی تری به دکوراسیون آشپزخانه می دهند.

صندلی اپن پایه بلند فانتزی فلزی و چوبی / عکس مدل های جدید صندلی اپن مدرن
مدل های جدید صندلی اپن پایه بلند

معمولا کسانی که تجربه ای در استفاده از صندلی های اپن، مخصوصا مدل های پایه بلند آنرا ندارند کمی در حفظ تعادل روی این مبلمانها دچار مشکل میشوند یا هنگام نشستن روی آنها استرس افتادن را دارند. ولی بعضی از صندلی های اپن طوری طراحی می شوند که هنگام نشستن روی آنها کاربر کاملا احساس امنیت و پایداری دارد. پس هنگام خرید، وضعیت تعادل صندلی را چک بفرمایید بعضی مدل های غیر استاندارد، این مشخصه مهم را ندارند.

صندلی اپن چهار پایه / عکس صندلی اپن و جزیره با جنس چوبی شیک ساده ارزان قیمت
صندلی اپن و جزیره با جنس چوبی
صندلی اپن پشتی دار فلزی و ارزان استیل / عکس. مدل های شیک و جدید ارزان قیمت صندلی اپن
صندلی اپن پشتی دار فلزی و استیل
صندلی اپن چوبی و ظریف بدون پشتی / عکس
صندلی اپن چوبی و ظریف بدون پشتی
صندلی اپن چوبی کلاسیک / عکس
صندلی اپن چوبی کلاسیک
صندلی اپن چوبی کلاسیک و ساده / عکس مدل های جدید صندلی اپن ارزان قیمت
صندلی اپن چوبی کلاسیک و ساده
صندلی اپن چوبی و فانتزی / عکس مدل های جدید صندلی اپن بلند چوبی و فلزی یا آهنی
مدل های جدید صندلی اپن بلند
صندلی اپن فلزی و جک دار
صندلی اپن فلزی و جک دار
نشر اختصاصی : نوبرانه