میز ناهارخوری مدرن چوبی و شیشه ای با پایه فانتزی

هیچ چیز لذت بخش تر از خوردن شام دسته جمعی با اعضای خانواده پشت یک میز نیست. چند مدل میز ناهارخوری مدرن را معرفی خواهیم کرد که از تولیدات جدید شرکت ایتالیایی “پورادا” است. خلاقیتی که در طراحی این میزهای نهارخوری به کار گرفته شده است همان چیزی را به رخ می کشد که از مبلمان ایتالیایی انتظار داریم یعنی سادگی، ظرافت و در عین حال مدرنیته.

میز ناهارخوری گرد و مدرن
میز ناهارخوری مدرن

اینجا هیچ اثری از چهار پایه های قدیمی کنده کاری شده که در چهار گوشه میزهای غذاخوری می دیدیم نیست. پایه ها دارای طراحی موج دار و در بعضی موارد توپی شکل هستند که چشم های هر بیننده ای را به سمت خود جذب می کنند. اگر در طراحی این مدل میزهای ناهارخوری، همان پایه های چوبی چهار قلوی قدیمی را دیدیم دیگر لقب فانتزی را به آنها نمی دادیم.

میز ناهارخوری گرد هشت نفره / عکس
مدل های جدید میز ناهارخوری مدرن

این نوع طراحی پایه در این میزها اثبات کرده است که چطور می توان با ایجاد یک تغییر ساده یک مبلمان خانگی را از تکرار و یکنواحتی خارج کرد و آن را به طرح جدید و مدرن تبدیل کرد. در اکثر مدلها از رویه شیشه ای برای میزها استفاده شده و تنها در چند مورد رویه چوبی می بینیم شاید طراح تمایل داشته تا نمای ظریف و شکیل پایه ها از بالا و در حالت نشیمن نیز قابل مشاهده باشد.

میز ناهارخوری شیشه ای هشت نفره / عکس
میز ناهارخوری شیشه ای هشت نفره

قسمتی که در جذابیت این میزهای ناهارخوری نقش زیادی داشته است و خیلی مثل عوامل پشت صحنه به چشم نمی آید سینی های سیلور و براقی است که زیر پایه همه میزها بکار رفته است. ترکیب چوب و فلز در کنار شیشه کار را به معنای واقعی تمام کرده است و حرفی برای گفتن باقی نگذاشته است.

میز ناهارخوری مدرن و فانتزی
میز ناهارخوری مدرن و فانتزی

صندلی های ناهارخوری که در کنار میزها چیدمان شده اند از نظر طراحی و سبک دقیقا شبیه به خود میزها هستند. از نظر سبک و متریال و رنگ بندی کپی برابر اصل هستند و این برای کسانی که میخواهند فضایی تشریفاتی در اتاق ناهارخوری خود داشته باشند می تواند بسیار کمک کننده باشد.

میز ناهارخوری مدرن و فانتزی
مدل جدید میز ناهارخوری مدرن

در آخر باید گفت نکته ای باعث زیبایی و جذابیت این میزهای ناهارخوری شده است تضادی است که بین صفحه های رویی میز و پایه ها بوجود آمده است. صفحه های ساده و کاملا مینیمالیستی به پایه هایی فانتزی و نامعمول تکیه کرده اند و طرحی نو در انداخته اند که معمولا کمتر در مبلمان های خانگی می بینیم.

میز نهارخوری مدرن چوبی
میز نهارخوری مدرن چوبی
مدل جدید میز ناهارخوری / عکس
مدل جدید میز ناهارخوری گرد
میز ناهارخوری چوبی شیک و ظریف / عکس
میز ناهارخوری چوبی بیضی شکل
میز ناهارخوری گرد شیشه ای / عکس
میز ناهارخوری گرد شیشه ای
میز غذاخوری شیشه ای با پایه چوبی / عکس
میز غذاخوری شیشه ای با پایه چوبی
میز نهارخوری شیشه ای و چوبی / عکس
میز نهارخوری شیشه ای و چوبی
میز ناهارخوری چوبی / عکس
میز ناهارخوری چوبی فانتزی و شیک
میز ناهارخوری مدرن
میز ناهارخوری مدرن و شیک
میز ناهارخوری جدید و مدرن
میز ناهارخوری شیشه ای و چوبی
میز ناهارخوری جدید و مدرن
میز ناهارخوری جدید و مدرن

نشر اختصاصی : نوبرانه