خانه / دکوراسیون داخلی منزل / خانه های نیمه دوبلکس و تصاویر دیزاین داخلی آنها (15 مدل)

خانه های نیمه دوبلکس و تصاویر دیزاین داخلی آنها (15 مدل)

طراحی دوبلکس به نوعی از ساختار معماری داخلی ساختمان اطلاق می شود که بین بخش های مختلف خانه اختلاف سطح وجود داشته باشد و برای دسترسی به بعضی از قسمت های خانه نیاز به بالا و پایین رفتن از پله ها باشد. ولی مدل هایی که ما در این بخش به شما معرفی کنیم نمونه هایی از خانه های نیمه دوبلکس است که اختلاف سطح در آنها کمتر از حد نرمال است.

خانه های نیمه دوبلکس مدرن
خانه های نیمه دوبلکس مدرن

در گذشته معمولا خانه هایی با متراژ بالا بصورت دوبلکس طراحی و ساخته می شدند. ولی با گذشت زمان این مدل طراحی آرام آرام به داخل خانه های نقلی و کوچک نیز آمده است ولی با یک حرکت لاک پشتی و محتاطانه. دکوراتورها می گویند خانه های نیمه دوبلکس همیشه یک کلاس و شخصیتی را با خود یدک می کشند که به طراح دکوراسیون برای یک دیزاین داخلی جذاب تر کمک شایانی می کند.

نیم نگاه : دکوراسیون دوبلکس کوچولوی 30 متری را حتما ببینید

خانه های نیمه دوبلکس مدرن
خانه های نیمه دوبلکس مدرن

عکس خانه نیمه دوبلکس کلاسیک

مدل آشپزخانه و ناهارخوری دوبلکس

البته با تحولات و پیشرفتی که اخیرا در صنعت طراحی دکوراسیون داخلی شکل گرفته است میتوان شکل داخلی خانه غیر دوبلکس را با ایجاد اختلاف سطح در حد یک تا دو پله به یک خانه نیمه دوبلکس تبدیل کرد. ولی ارتفاع سقف خانه، میزان هزینه و نقشه داخلی ساختمان جزء مسایلی هستند که در این تغییر معماری داخلی باید مد نظر قرار بگیرند.

نیم نگاه : دکوراسیون خانه کوچک و شیک با اتاق خواب دوبلکس

چیدمان مبلمان در خانه دوبلکس

آشپزخانه دوبلکس با پله کم

بهترین حالت این است که اختلاف سطح مورد نیاز در زمان ساخت خانه ایجاد شود ولی اگر نشد چه ؟ در این موارد باید از سیستم کف کاذب استفاده کرد که در واقع به شکل تو خالی و با تکیه به اسکلت های فلزی چهارچوب مانند، طراحی و اجرا می شود. کف کاذب یک کپی برداری از معماری سقف کاذب است که امتحان خود را پس داد ولی کف کاذب که زیر فشار و وزن بالاتری قرار دارد آیا نمره قبولی خواهد گرفت ؟
آشپزخانه دوبلکس با پله کم

خانه دوبلکس کوچک با پله کم

دکوراسیون داخلی خانه های دوبلکس

اتاق نشیمن و پذیرایی دوبلکس

طراحی دکوراسیون خانه نیمه دوبلکس

دکوراسیون خانه با معماری دوبلکس / عکس

چیدمان و دیزاین داخلی خانه نیمه دوبلکس

چیدمان مدرن و شیک خانه دوبلکس

چیدمان مدرن و شیک خانه دوبلکس

نشر اختصاصی : نوبرانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *