مدلهای جدید مبل راحتی فانتزی برای جذابیت اتاق پذیرایی

راجب اتاق پذیرایی و نشیمن هر چقدر هم مطلب و تصویر و نمونه طرح بگذاریم باز هم کم است. در همه جای دنیا ساکنین منزل روی تزیین اتاق پذیرایی حساسیت و وسواس خاصی دارند در ایران این حساسیت صد برابر بیشتر است. دکوراتورها می گویند اتاق پذیرایی و نشیمن آینه تمام نمای خانه است. اگر مهمان شما یک طراحی ایده آل و زیبا را در سالن منزل نبیند مطمئنا تصویر زشتی از تمام خانه شما در ذهنش باقی می ماند.

مدل مبل راحتی فانتزی و سفید رنگ
مدل مبل راحتی فانتزی و سفید رنگ

اتاق پذیرایی، سالن اجتماعات ساکنین منزل است که برای هم فکری و بحث و بگو و بخند در آنجا جمع می شوند و معمولا بیشتر وقت خود را آنجا سپری می کنند. همین دو دلیل کافیست تا به اهمیت طراحی دکوراسیون این بخش از منزل پی ببریم و یک طرح مناسب برای سالن آن در نظر بگیریم.

مدل مبل راحتی فانتزی. میز جلو مبلی فانتزی و مدرن
میز جلو مبلی فانتزی و مدرن

مبلمان در دیزاین اتاق پذیرایی، نقش فرمانده را بازی می کند و در سالهای اخیر مبل راحتی مشتری ثابت پذیرایی های ایرانی شده است. برای کسانی که طرفدار دیزاین های فانتزی و غیر تکراری هستند چند مدل از مبلمان های راحتی فانتزی را به تصویر کشیده ایم که به خوبی می توانند جذابیت را مهمان دکوراسیون پذیرایی منزل کنند.

مدلهای جدید مبل راحتی فانتزی. مبل راحتی هلالی و چرمی سیاه رنگ
مبل راحتی هلالی و چرمی

مبل فانتزی از چند نظر با مبلمان های ساده و تشریفاتی تفاوت دارد. اول اینکه معمولا این مبلمانها چیدمان رند و سر راستی ندارند یعنی یا هلالی چیدمان می شوند و یا اگر به شکل ال چیدمان شوند ظرافت هایی در فیزیک ظاهری آنها دیده می شود که در مبلمان های معمولی به چشم نمی خورد. مبلمان های فانتزی در بعضی موارد رنگ بندی متنوعی دارند و فضای پیرامون خود را شاد و رنگارنگ جلوه می دهند. نکته آخر، استیل و بدنه این مدل مبلها است که ریزه کاری های خاصی در تنه آنها دیده می شود. مثلا پایه های سوزنی فلزی، یا میزهای نورپردازی شده و پشتی های متحرک از چشمه هایی هستند که در تنه این مدل مبلمان های نشیمن می توانید ببینید.

مدلهای شیک مبل راحتی فانتزی
مدل مبل راحتی با کوسن های فانتزی
مبل راحتی فانتزی و هلالی. مدل جدید مبل راحتی پنج 5 نفره
مدل جدید مبل راحتی پنج نفره
مبل راحتی فانتزی و هلالی. مبل راحتی گرد و نیم دایره
مبل راحتی گرد و نیم دایره
مبل راحتی ال با پایه سوزنی و فلزی
مبل راحتی ال با پایه سوزنی و فلزی
مبل راحتی و فانتزی ال. مبل ال کوچک مناسب پذیرایی مربع
مبل ال کوچک مناسب پذیرایی مربع
مدل جدید مبلمان راحتی فانتزی
مدل جدید مبلمان راحتی فانتزی
مدل شیک و ظریف مبلمان راحتی فانتزی. مدل مبل راحتی طرح یو u
مدل مبل راحتی طرح یو
مدل جدید مبلمان راحتی فانتزی
مدل چیدمان مبل و کاناپه راحتی
نشر اختصاصی : نوبرانه