تزیین ساده اتاق نوزاد دختر با سیسمونی و مبل ارزان

لاینی دیرمن یک عکاس حرفه ای است که به تازگی خداوند دختری کاکل زری به او و همسرش هدیه کرده است. شیوه و سبکی که او برای تزیین ساده اتاق نوزاد نو رسیده اش انتخاب کرده است یک دیزاین آرام و خالی از هیجان است که به گفته خودش الهام گرفته از دکوراسیون دیگر بخش های خانه اش است.

تزیین ساده اتاق نوزاد دختر
تزیین ساده اتاق نوزاد دختر

دکوراسیون اتاق خیلی ساده و خلوت است و مشخص است که سعی شده با کمترین هزینه به یک طراحی ایده آل رسید. در بخش هایی از اتاق اجزا و لوازم تزیینی را می بینیم که مشخص است کار دستی خانگی است و حاصل ایده پردازی و خوش ذوقی ساکنین خانه است. ترکیب رنگ سفید و طلایی، از حق نگذریم ترکیب جالب و زیبایی برای اتاق نوزاد به نظر می آید. برای این ترکیب رنگی جذاب باید به این پدر و مادر ایده پرداز صد آفرین گفت.

تزیین ساده اتاق نوزاد دختر
دکوراسیون ساده اتاق نوزاد دختر

کفپوش طرح چوب و قهوه ای رنگ با کمک تکه فرش پنبه ای و سفید رنگی که قسمتی از سطح آن را پوشانده است توانسته اند  تا کمی از تیرگی و سیاهی اتاق بکاهند. البته این تیرگی که بدجور تو ذوق می زند سوغات دیوارهای خاکستری رنگ این اتاق خواب است که اگر با یک کاغذ دیواری طرح کودکانه پوشانده می شدند یا یک رنگ شاد تر روی آنها می نشست زیبایی دکوراسیون، صد چندان می شد.

تزیین اتاق نوزاد دختر با وسایل ساده
پرده اتاق خواب نوزاد دختر

هر چه در اتاق گشتیم تا یک کالای خیلی لوکس و گرانقیمت پیدا کنیم چیزی عایدمان نشد. شما را به دیدن تصاویر این اتاق ساده و زیبا دعوت می کنیم و امیدواریم ایده پردازی های این زوج خوشبخت و ساده زیست برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب نوزاد شما کمک کننده و کار آمد باشد.

تزیین اتاق نوزاد دختر با تزیینات ساده
مبل و تزیینات ساده اتاق نوزاد
تزیین اتاق نوزاد دختر با وسایل ساده
تزیین اتاق نوزاد دختر با وسایل ساده

تزیینات ساده اتاق نوزاد دختر

دکوراسیون و چیدمان اتاق نوزاد دختر
طراحی ساده اتاق نوزاد

اینطور که در تصویر زیر مشخص هست کوچولوی خانم دیرمن اصلا از دیزاین و شرایط حاکم بر اتاق خوابش راضی نیست. حق هم دارد کودکان دوست دارند رنگ های شادی مثل نارنجی و سبز و زرد در اتاق خواب آنها حضور پر رنگ تری داشته باشند که در اینجا اصلا اینطور نیست.

دکوراسیون و چیدمان اتاق نوزاد دختر
دکوراسیون و چیدمان اتاق نوزاد دختر
نشر اختصاصی : نوبرانه