خانه / دکوراسیون ناهارخوری / میز ناهار خوری ارزان و ساده با طرح اسکاندیناوی (14 مدل)

میز ناهار خوری ارزان و ساده با طرح اسکاندیناوی (14 مدل)

منظور از اتاق ناهار خوری فقط این نیست که حتما شما باید یک اتاق مستقل و جدا را برای صرف غذا و قرار دادن میز ناهارخوری انتحاب کنید. اگر فضای خانه شما آنقدر بزرگ هست که بتوانید یکی از اتاق ها را به صرف غذا و میز ناهارخوری اختصاص دهید که چه بهتر، ولی در غیر اینصورت اتاق ناهار خوری شما می تواند وسط آشپزخانه شما یا قسمتی از اتاق نشیمن یا اتاق پذیرایی شما باشد. چیزی که مهم است چیدمان یک میز ناهار خوری ارزان قیمت یا گران قیمت ولی متناسب از نظر اندازه، رنگ بندی و همخوانی آن با دکوراسیون پیرامون است.

میز ناهار خوری ساده شش نفره
میز ناهار خوری ارزان شش نفره

تصاویر و نمونه مدل هایی که برای امروز در نظر گرفته ایم طراحی اتاق ناهار خوری به سبک اسکاندیناوی است. سبک اسکاندیناوی، یک مدل طراحی دکوراسیون وارداتی از قاره اروپا و شبه جزیره اسکاندیناوی است. از خصوصیات این سبک دیزاین به سادگی و مینیمال بودن آن می توان اشاره کرد که باب میل خانواده هایی است که نمی خواهند یا نمی توانند برای میز ناهارخوری هزینه زیادی کنند.

نیم نگاه : اتاق ناهارخوری را به شکل ال چیدمان کنید

میز ناهارخوری چوبی دو نفره
میز ناهار خوری ارزان و کوچک برای زوجین

دلیل این نامگذاری بخاطر تحولی بنیادی و اجتماعی بود که در سالیان گذشته در شبه جزیره اسکاندیناوی توسط مردم و دولت کشورهای حوزه اسکاندیناوی (سوئد ، نروژ و فنلاند) بنا گذاشته شد. شعار و هدف از این دوره تحول، تاکید بر سادگی و ایده پردازی های ارزان و کم هزینه به سبک زندگی قدیم بود.

چیدمان میز ناهار خوری ارزان دو نفره

در همان زمان بود که سبک اسکاندیناوی در عرصه طراحی دکوراسیون ظهور کرد و از آن دوران به بعد این سبک آنقدر طرفدار پیدا کرد و همه گیر شد که به دیگر کشورها هم انتقال پیدا کرد. این سبک در طراحی دکوراسیون ایرانی هم بسیار استفاده می شود ولی خیلی ها از تاریخچه و نام آن بی اطلاع هستند.

نیم نگاه : تبدیل میز ناهارخوری گرد کمجا از چهار نفره به هشت نفره

میز ناهارخوری ارزان نیمکت دار

میز ناهارخوری چوبی با صندلی پلاستیکی

میز ناهارخوری گرد شش نفره

میز ناهارخوری گرد چهار نفره

میز نهارخوری ارزان چهار نفره

میز ناهارخوری مدرن چهار نفره

میز ناهارخوری چهار نفره چوبی / عکس

میز ناهارخوری ارزان پلاستیکی

میز ناهارخوری پلاستیکی

میز نهارخوری کوچک دو نفره

میز ناهارخوری شش نفره مدرن

نشر اختصاصی : نوبرانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *