پرده آشپزخانه در مدل های کرکره شید رول و والان تزیینی

پنجره آشپزخانه اگر رو به آفتاب باشد بعضی وقتها برای خانم های خانه دار ایجاد مزاحمت می کند و معمولا در این موارد از پرده آشپزخانه تمام قد استفاده می شود. ولی بعضی مواقع نیز استفاده از یک والان نورگیر که فقط در بخش بالایی پنجره قرار می گیرد می تواند پاسخگو باشد. والانها چند مزیت دارند از نظر هزینه به صرفه تر از پرده هایی هستند که کل پنجره را پوشش می دهند. فقط از ورود بخشی از نور آفتاب که باعث اذیت چشم می شوند جلوگیری می کنند و بطور کامل از ورود نور خورشید جلوگیری نمی کنند. همین موضوع دلیل می شود تا فضای آشپزخانه در طول روز از نور کافی برخوردار باشد. این مدل پرده های فانتزی آشپزخانه برای منازل ویلایی و شخصی که پنجره ها رو به حیاط است گزینه مناسبی است.

والان پرده آشپزخانه به شکل شید رول و والان فانتزی شیک و کوتاه فانتزی . تزیین پنجره آشپزخانه با والان پرده طرح جدید و سنتی برای آشپزخانه اپن و بسته.
والان پرده آشپزخانه
پردهای فانتزی آشپزخانه در مدل های کوتاه سنتی و کلاسیک. طرح های جدید پرده آشپزخانه اپن و بسته برای تزیین پنجره ها با رنگ سبز.
والان برای تزیین پنجره
تزیین پنجره آشپزخانه با والان پرده شیک فانتزی کلاسیک سلطنتی. پرده طلایی و کرم رنگ برای تزیین پنجره آشپزخانه. پرده ارزان قیمت شیک مدرن چین دار برای پنجره آشپزخانه اپن و جزیره.
تزیین پنجره آشپزخانه با والان پرده
والان پرده آشپزخانه با رنگ سبز طرح دار شیک فانتزی سنتی کلاسیک سلطنتی. تزیین پنجره آشپزخانه با والان پرده کوتاه به زیباترین شکل ممکن.
مدل جدید پرده آشپزخانه
والان پرده آشپزخانه با رنگ کرم و طلایی و طرح قرمز و زرشکی. مدل های جدید پرده آشپزخانه برای تزیین و دیزاین شیک و ارزان قیمت پنجره آشپزخانه.
والان پرده آشپزخانه در مدلهای شیک
والان پرده آشپزخانه با شید رول. کرکره آشپزخانه به شکل کلاسیک و سنتی شیک برای تزیین پنجره آشپزخانه قدیمی و بسته.
والان پرده و شید رول آشپزخانه
والان پرده آشپزخانه شیک با رنگ کرم و طرح راه راه زیبا و فانتزی. تزیین و دیزاین پنجره آشپزخانه با پرده فانتزی شیک و مدرن ارزان قیمت.
تزیین پنجره با والان فانتزی کرم رنگ
مدل جدید والان پرده آشپزخانه با طرح های زیبا کلاسیک و شیک سنتی و سلطنتی. مدل پرده مناسب آشپزخانه کلاسیک و سلطنتی با طراحی جدید و زیبا.
مدل جدید والان پرده آشپزخانه
والان پرده فانتزی و تزیینی برای پنجره آشپزخانه کلاسیک. مدل های جدید و سنتی پرده آشپزخانه در مدل های شیک مدرن فانتزی زیبا. تزیین پنجره آشپزخانه با پرده کوتاه تزیینی.
تزیین پنجره آشپزخانه با والان پرده
پردهای فانتزی اشپزخانه با طرح جدید و کلاسیک سنتی. فانتزی ترین مدل پرده آشپزخانه شیک ارزان قیمت کوتاه. تزیین پنجره آشپزخانه با هزینه کم و ارزان.
پرده فانتزی آشپزخانه
والان پرده فانتزی برای پنجره آشپزخانه در طرح و مدلهای جدید و فانتزی شیک زیبا. تزیین و دیزاین پنجره و نورگیر آشپزخانه با پرده های فانتزی.
مدل های جدید والان پرده آشپزخانه
پرده های فانتزی آشپزخانه به شکل والان پرده فانتزی و شیک. طرح های جدید پرده آشپزخانه کلاسیک و سلطنتی با کابینت ممبران. پرده طرح دار و فانتزی آشپزخانه با عکس و نمونه مدل نصب شده.
تزیین پنجره با والان پرده

البته مدل های جدیدی از پرده ها چند سالی می شود که وارد بازار شده است به نام شید رول که بصورت عمودی بالا و پایین می روند. شیدرول ها وقتی جمع می شوند تا حدی شبیه به والان می شوند. مزیت شید رول ها نسبت به والان پرده این است که در مواقع نیاز می توان پایین کشید تا کل پنجره آشپزخانه را پوشش دهند.

پرده کرکره ای رول شید آشپزخانه با رنگ سفید ساده. مدل جدید و مدرن پرده آشپزخانه به شکل کرکره ای و زیبا با طرح های جدید و مدرن ساده و ارزان قیمت.
پرده کرکره ای سفید رنگ آشپزخانه
پرده شید رول آشپزخانه در مدل های جدید و فانتزی و شیک. طرح های کلاسیک و سنتی پرده آشپزخانه به شکل کرکره جمع شو بازشو.
پرده کرکره ای برای تزیین آشپزخانه

اگر پنجره های منزل شما به ساختمان و واحدهای مسکونی دیگر مشرف باشد بهترین انتخاب شید رول است. تنوع طرح پرده های شیدرول در حدی است که بتوانید طرح و رنگ آن را با دکوراسیون آشپزخانه ست کنید. اگر نورگیر کمی دارید و فضا تا حدودی تاریک به نظر می آید منطقی این است که از شید رول رنگ روشن یا نیمه مات سفید استفاده کنید. چند نمونه مدل پرده عمودی (شیدرول) که در آشپزخانه نصب شده است را در اینجا قرارداده ایم که می توانند برای یک انتخاب ایده آل، ایده های خوبی به شما بدهند.

پرده کرکره عمودی آشپزخانه با طراحی ساده و شیک مینیمال ارزان قیمت. مدل های جدید تزیین پنجره آشپزخانه با پرده و کرکره.
پرده و کرکره عمودی آشپزخانه
پرده کرکره شید رول عمودی آشپزخانه با طرح گل دار کلاسیک و سنتی شیک مدرن فانتزی. مدل های جدید و ارزان قیمت پرده آشپرخانه برای تزیین پنجره.
پرده کرکره آشپزخانه با طرح جدید
ساده ترین مدل پرده آشپزخانه به شکل رول شید و کرکره آشپزخانه. مدل های تزیین شیک و مدرن کلاسیک پنجره آشپزخانه با پرده کرکره ای رول شید.
کرکره پنجره آشپزخانه
پردهای فانتزی اشپزخانه به شکل کرکره و رول شید فانتزی شیک کلاسیک سنتی. تزیین پنجره آشپزخانه با طرح جدید پرده های کرکره ای.
پرده فانتزی آشپزخانه
پرده عمودی آشپزخانه شید رول برای آشپزخانه کلاسیک. کرکره عمودی آشپزخانه با طرح جدید شیک مدرن برای دکوراسیون کلاسیک. تزیین و دکوراسیون پنجره آشپزخانه با پرده و کرکره پارچه ای.
پرده عمودی آشپزخانه یا شید رول
مدل پرده عمودی آشپزخانه ، پرده فانتزی آشپزخانه با رنگ قرمز زرشکی طرح کلاسیک سنتی شیک مدرن برای تزیین پنجره آشپزخانه. مدل های جدید پرده آشپزخانه.
مدل پرده عمودی آشپزخانه
مدل پرده عمودی آشپزخانه با رنگ صورتی و قرمز. طرح های جدید و شیک فانتزی مدرن پرده آشپزخانه با جنس پارچه ای.
پرده و کرکره عمودی آشپزخانه
پرده آشپزخانه شیک و ساده برای تزیین پنجره آشپزخانه با هزینه کم. پرده ارزان قیمت مدرن و کلاسیک برای تزیین آشپزخانه سنتی و سلطنتی با کابینت ممبران.
تزیین کلاسیک پنجره با کرکره پارچه ای
پرده آشپزخانه با طرح فانتزی و کرکره ای شیک و سلطنتی کلاسیک و سنتی برای تزیین فضای آشپزخانه و پنجره ها. مدل های جدید و ارزان قیمت پرده چند تکه آشپزخانه.
پرده آشپزخانه
پردهای فانتزی اشپزخانه کلاسیک با مدل های جدید و شیک . تزیین پنجره آشپزخانه با هزینه کم و ارزان با پرده و کرکره پارچه ای.
پرده های فانتزی آشپزخانه کلاسیک
نشر اختصاصی : نوبرانه