خانه / دکوراسیون آشپزخانه / زیباترین اپن های آشپزخانه با طرح گرد و نیم دایره (7 مدل)

زیباترین اپن های آشپزخانه با طرح گرد و نیم دایره (7 مدل)

در بعضی از خانه های امروزی، فضای آشپزخانه و اتاق پذیرایی با هم یکی است و در واقع وظیفه جداسازی این دو بخش به دوش اپن آشپزخانه می افتد. معمولا میز اپن هایی که در چیدمان داخلی منازل می بینیم از یک طراحی عریض تکراری و یکنواخت مستطیل شکل برخوردار هستند و کمتر پیش می آید در این موارد نوآوری ببینیم. در نمونه مدل های موجود در این بخش همان نوآوری که دنبالش بودیم را می بینیم. چند مدل از زیباترین اپن های آشپزخانه را که طرح نیم دایره و منحنی دارند را با شما به اشتراک گذاشته ایم.

زیباترین اپن های آشپزخانه با طرح نیم دایره
زیباترین اپن های آشپزخانه با طرح گرد و نیم دایره

زیباترین اپن های آشپزخانه با طرح جدید نیم دایره

مسلما این مدل میز اپن نیم دایره ، نظر هر بیننده ای را جلب می کند و دوست دارد که در خانه اش این سبک اپن آشپزخانه کار شود. ولی باید توجه داشت این مدل میزهای مدرن، مسلما هزینه ای به مراتب بالاتر روی دست صاحبخانه می گذارند و معمولا هم ساخت و آماده سازی آنها کار کابینت سازهای ماهر و با تجربه است. چون ایجاد انحناهای یک اندازه و هماهنگ روی تنه کابینت ها کار هر کسی نیست و مسلما ریزه کاری های خاص خود را دارد.

نیم نگاه : طراحی آکواریوم مدرن و زیبا در دل میز اپن آشپزخانه

مدل اپن گرد و نیم دایره

معمولا این مدل اپن های منحنی مناسب آشپزخانه ها و منازل کوچک نیستند چون فضای پرتی که ایجاد می کنند و میزان مکانی که اشغال می کنند اصلا قابل مقایسه با مدل مستطیل شکل معمولی نیست. باید این را در نظر داشته باشید که قناصی که در تنه اپن نیم دایره وجود دارد به کابینت ها نیز منتقل می شود و مسلما فضای ذخیره سازی کابینت های زیرین میز تا حد زیادی کاهش خواهد یافت.

مدل اپن منحنی و نیم دایره

در بخشی از سایت نوبرانه، تخت خواب های فانتزی گرد را معرفی کردیم و در انتها گفتیم که این محصولات بیشتر جنبه فانتزی دارند و اگر خیلی روی زمینه کاربردی آنها حساس شوید شاید نظرتان جلب نشود. همین نکته را در مورد این مدل میز اپن ها نیز بیان می کنیم که اگر دوست دارید آشپزخانه شما نمایی فانتزی و مدرن داشته باشد و فضا برای چیدمان این مدل میزها را دارید بد نیست به سراغ آنها بروید ولی در غیر اینصورت عطایش را به لقایش ببخشید.مدل جدید اپن گرد و نیم دایره

نیم نگاه : نورپردازی اپن آشپزخانه با کمک چراغ آویز سقفی و مدرن

مدل جدید اپن منحنی و نیم دایره

مدل اپن گرد و نیم دایره آشپزخانه

نشر اختصاصی : نوبرانه