مدل جدید دکور و شلف چوبی و زمینی با طرح زیگزاگ

شلف های چوبی بر اساس طراحی ساده و بی شیله پیله ای که دارند شناخته می شوند و بیشتر یک محصول کاربردی در دکوراسیون به حساب می آیند تا یک عنصر فانتزی. هر چند که این طبقه های چوبی ساده را می توان با تزییناتی که روی آنها چیدمان می شود دیزاین کرد ولی ذاتا چندان طراحی جذاب و متنوعی ندارند هر چه دارند از تزیینات دور و اطرافشان است.

شلف چوبی ساده مدرن شیک ارزان قیمت
شلف چوبی ساده 

شلف چوبی با طراحی نسبتا متنوع

این شلف چوبی هم که در نوبرانه به شما معرفی می کنیم از این قاعده مستثنی نیست همانطور که در عکس های آن می بینید شاید متنوع ترین قسمت آن، پایه های زیگزاگی شکل آن است. این قفسه چوبی دارای ابعاد نسبتا بزرگی است ارتفاع آن از 2 متر بیشتر و عرض آن نزدیک به 1.5 متر است. مزیت این مدل شلف های چوبی این است که نیازی به نصب دیواری ندارند و پایه های هفت و هشت شکل آن که روی زمین چیدمان می شوند مثل یک شاسی محکم و مقاوم، قفسه های چوبی را بین زمین و هوا استوار و سرافراز نگه می دارند.

شلف و کتابخانه چوبی بزرگ جادار ارزان قیمت
شلف و کتابخانه چوبی بزرگ

شلف ساده با فضای زیاد

اگر به دنبال بوفه و ویترین خانگی هستید یا در فکر خرید کتابخانه خانگی و قفسه های چوبی سبک و ساده هستید و از طرفی هزینه زیادی نمی خواهید بکنید باید در بازار مبلمان به دنبال این مدل محصولات چوبی بگردید. خانه های دانشجویی یا منازلی با دکوراسیون ساده و مینیمال، بهترین جا برای چیدمان شلف های بزرگ چوبی و پایه دار هستند.

مدل جدید شلف و ویترین چوبی پایه دار بزرگ جادار شیک مدرن ارزان
مدل جدید شلف و ویترین چوبی
شلف پایه دار بزرگ و جادار. مدل های جدید شلف چوبی مدرن شیک فانتزی
شلف زمینی و پایه دار بزرگ و جادار
شلف چوبی شش طبقه و بزرگ ارزان
شلف چوبی شش طبقه و بزرگ ارزان

شلف شیک و ساده برای پذیرایی

پذیرایی یا آشپزخانه، اتاق خواب یا راهرو منزل فرقی ندارد هر جا که جای خالی مناسب برای چیدمان قفسه های چوبی باشد می توان این مدل شلف ها را با خیال راحت چیدمان کرد. ولی اگر فضاهای عمومی مثل پذیرایی و اتاق نشیمن که بیشتر در دید میهمانان قرار دارند برای چیدمان انتخاب شود آن وقت است که باید خوش سلیقگی خود را برای تزیین تک تک طبقه های شلف به کار ببرید و این طبقه های چوبی ساده را طوری دیزاین کنید که مثل یک بوفه سلطنتی به چشم بیایند.

منبع و نگارنده : نوبرانه