مدل جدید دراور چوبی برای چیدمان پذیرایی و اتاق خواب

مواقعی وجود دارد که برای مرتب نگه داشتن وسایل در خانه به کشوهای ذخیره سازی با نام دراور نیاز داریم. می‌توانید انواع دراورها و کشوهای چوبی را در بازار بیابید اما اکثر آنها دارای فرمی ساده، خسته کننده و مستطیلی هستند. شرکت دانمارکی سوتوا یک مدل دراور طراحی و به بازار اروپا ارائه کرده است نقص عدم وجود تنوع را به خوبی برطرف کرده است. این محصول از نظر زیبایی شناسی کاملا دلپذیر است و با ظرافت و طراحی انحصاری که دارد چشم را به خود جلب می کند.

دراور جدید چوبی هفت کشو
دراور جدید چوبی هفت کشو

برخلاف اکثر مدلهای دراور چوبی، Sutoa دارای شکل جذابی است که شبیه یک هرم است. این صندوقچه چوبی و فلزی که در اصل توسط طراح ژاپنی Keiji Ashizawa در سال 2011 از چوب بلوط طراحی شده است نام خود را از کلمه ژاپنی Sutoa گرفته است که به معنای “محتوی” است.

دراور چوبی با طراحی جدید و مدرن
قفسه چوبی با طراحی جدید و مدرن
دراور فانتزی و شیک هفت کشو
دراور فانتزی و شیک هفت کشو

هر طبقه دراور شامل یک پایه فولادی ظریف و هفت کشو چوبی جداشدنی است که روی یکدیگر قرار می گیرند. فاصله خالی بین جعبه‌ ها به‌ عنوان دستگیره عمل می‌کنند ولی فاصله‌ای حداقلی وجود دارد و زمخت به نظر نمی آیند.

مدل جدید دراور سبک و جادار
مدل جدید دراور سبک و جادار

این قفسه چوبی، چرخ‌های کوچکی در پشت خود دارد که جابجایی آن را در بخش های مختلف خانه سهل و راحت می کند. این همان نکته ای است که در مدل های متداول دراور چوبی نمی بینیم.

دراور کشویی شیک و ساده مدرن
دراور کشویی شیک و ساده مدرن

هنگام اسباب کشی، تمام جعبه ها و کشوهای چوبی دراور در داخل یکدیگر قرار میگیرند و صاحبخانه استرس جابجایی یک دراور چوبی هفت کشو ایستاده را تجربه نخواهد کرد. در نهایت باید گفت که دکوراسیون خانه های امروزی خواهان و نیازمند این مدل مبلمان ها و تجهیزات چوبی با طراحی نوبرانه است.

دراور چوبی و فلزی ساده ارزان قیمت شیک مدرن
دراور چوبی و فلزی ساده

منبع : نوبرانه