مدلهای چیدمان و طراحی مدرن و روستایی در اتاق پذیرایی

آیا طرفدار طراحی ترکیبی روستایی و مدرن در خانه خود هستید ؟ این سبک در واقع روشی است که زیبایی دکوراسیون داخلی مدرن را با تزیینات و عناصر چوبی و تخته  ای را ترکیب می کند. با پیوند این دو جزء مهم می توانید به خانه ای زیبا و جذاب برسید اما این پایان کار نیست. خوب کمی پایینتر چند مدل اتاق پذیرایی شیک و دیدنی را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت که به این روش طراحی دکوراسیون شده اند. ببینید و لذت ببرید.

دکوراسیون روستایی خانه
دکوراسیون روستایی خانه و پذیرایی

کفپوش های چوبی شیک، از اتاقی به اتاق دیگر در کف این خانه ویلایی جریان دارند. همچنین می‌توانید ببینید که از چراغ‌ های برنزی کلاهک دار بر روی میز اپن استفاده شده است که حس ظرافت خاصی را به محیط این خانه مزرعه ای اضافه کرده است.

دکوراسیون منزل به سبک روستایی یا روستیک با مدرن
دکوراسیون منزل به سبک روستایی

این اتاق نشیمن روستیک بزرگ با دیوارهای سفید، کفپوش چوبی روشن و یک شومینه بتنی احاطه شده است. میز قهوه چوبی و همچنین لوستر، جذابیت خانه های روستایی را به فضا و دکوراسیون منزل آورده است.

دکوراسیون مدرن و روستیک پذیرایی
دکوراسیون مدرن و روستیک پذیرایی

در نگاه اول شما فقط یک اتاق نشیمن مدرن را می بینید. اما با مشاهده عناصر طبیعی در آن مانند دیوارهای سنگی و میز جلو مبلی چوبی می توانید ویژگی های خانه روستایی را نیز در آن ببینید هر چند کمی نامحسوس به نظر می آید.

دکوراسیون روستیک و مدرن پذیرایی شیک خانه منزل 2022 عکس
دکوراسیون روستیک و مدرن

در این اتاق پذیرایی زیبا از شومینه سنگ آهک و باکس های چوبی از جنس آبنوس استفاده شده است. چیزی که به زیبایی دکوراسیون این فضا افزوده است بهره بردن از رنگ های متنوع گرم و سرد است.

طراحی چوبی و روستایی اتاق نشیمن
طراحی چوبی و روستایی اتاق نشیمن

سقف و دیوارهای چوبی در کنار کفپوش های لمینت باعث شده تا دکوراسیون اتاق پذیرایی بیشتر به سمت یک نمای روستایی سوق داشته باشد. طراح سعی کرده تا با چیدمان تزیینات مدرن روی طاقچه شومینه تا حدی مدرنیته را به بدنه این اتاق پذیرایی روستایی تزریق کند.

آموزش دکوراسیون روستایی در پذیرایی
آموزش دکوراسیون روستایی در پذیرایی

گاهی مبلمان و تزیینات موجود در اتاق پذیرایی می توانند به راحتی ما را به خواسته ای که داریم برسانیم. در این نمونه مدل، آینه دکوراتیو و چوبی بالای شومینه در حقیقت نماینده سبک روستایی و میز جلو مبلی که وسط اتاق چیدمان شده است سفیر سبک مدرن است.

طراحی روستیک در اتاق پذیرایی خانه جدید شیک مدرن کلاسیک مبل
طراحی روستیک در اتاق پذیرایی خانه

ترکیب رنگی موجود در این اتاق نشیمن، بسیار آرامش بخش و در عین حال دلنشن است. ایده خوبی است که گیاهان سبز را به همچین فضاهایی اضافه کنید که احساس طراوت و شادابی به نمای اتاق پذیرایی می دهند.

چیدمان مبل در دکوراسیون روستیک و مدرن
چیدمان مبل در دکوراسیون روستیک و مدرن

تیر و ستون های چوبی زیر سقف، سبک کلبه های کشاورزی و روستایی را به خانه می آورد. اما کاناپه های مدرن، سادگی و سبک مینیمالیستی را به فضای اتاق پذیرایی اضافه می کنند. همچنین به لوستر، میزعسلی و شلف های چوبی نیز توجه داشته باشید.

طراحی روستایی و آجری اتاق پذیرایی
طراحی روستایی و آجری اتاق پذیرایی

سقف های بلند اتاق نشیمن و آجر دکورایتو، نمای زیبایی را به فضای خانه می بخشد. همچنین می توانید ببینید که آینه های تزیینی قوس دار دو طرف شومینه چه انتهاب استادانه ای هستند برای دادن رنگ و بوی کلاسیک به اتاق نشیمن.

نگارش : نوبرانه