میز جلو مبلی با طراحی روز و پیامی که در ظاهرش دارد

برند پرتغالی DAM در طراحی و تولید مبلمان و تزیینات داخلی تخصص و تبهر دارد. میز قهوه ماگما نمونه دیگری از محصولات این گروه تولیدی است که متریال تشکیل دهنده آن چوب پنبه و سنگ طبیعی است.

میز جلو مبلی و عسلی طرح جدید
میز جلو مبلی و عسلی طرح جدید

این میز که توسط هوگو سیلوا و جوآنا سانتوس طراحی شده است، یک میز قهوه کم ارتفاع است که دو ماده طبیعی را با هم ترکیب می کند تا حسی گرم و روستایی را به خانه بیاورد. نیم کره بیرونی میز از چوب پنبه تیره تراکم شده ساخته شده است که نمایانگر پوسته زمین است در حالی که دارای یک سنگ صیقلی با رگه های براق است که به مواد موجود در زیر پوسته زمین اشاره دارد.

مدل میز عسلی شیک و ساده قیمت میز عسلی سلطنتی میز عسلی دیجی کالا قیمت میز عسلی سلطنتی دیجی کالا قیمت میز عسلی جدید میز عسلی شیشه ای قیمت میز عسلی چوبی قیمت میز عسلی تاشو قیمت میز عسلی سنگی
مدل میز عسلی شیک و ساده

این میز عسلی برای آوردن زیبایی طبیعت به خانه بسیار مناسب و ایده آل است. این میز روایت عجیبی در مورد زیبایی سیاره ما و در عین حال میزان شکنندگی آن را به تصویر می کشد که اهمیت حساسیت طبیعت زمین را بیشتر از پیش برجسته می کند.

میز جلو مبلی گرد و دایره ای شکل میز عسلی
میز جلو مبلی گرد و دایره ای شکل

میز جلو مبلی ماگما به افراد این امکان را می دهد که در فضاهای داخلی به روشی سبزتر و مسالمت آمیزتر با طبیعت مشارکت کنند. این میز عسلی زیبا در دو سایز و سه نوع سنگ مختلف موجود تولید می شود تا از نظر تنوع نما و طرح نیز کمبودی احساس نشود.

میز عسلی شیک مدرن جدید میز جلو مبلی زیبا جدید مدرن شیک
میز عسلی و جو مبلی مدرن
میز جلو مبلی گرد و داریره شکل میز جلو مبلی ارزان میز جلو مبلی چستر میز جلو مبلی کشودار قیمت میز جلو مبلی دیجی کالا قیمت میز جلو مبلی چوبی میز جلو مبلی دیجی کالا جدیدترین میز جلو مبلی میز جلو مبلی استیل
میز جلو مبلی گرد و داریره شکل

منتشر شده در : نوبرانه