صندلی تک نفره که نشیمن راحت و دلچسب فراهم میکند

صنعت طراحی مبلمان جهان در حال حاضر، تحت سلطه بازیگران بزرگی مانند IKEA و Wayfair است. سهم باقی مانده توسط برندهای دیگر که کارگاه های مبلمان متوسط ​​و کوچک را اداره می کنند، مورد استفاده قرار می گیرد. با این حجم از رقابت تلخ و سخت در بازار، به ندرت پیش می آید که یک برند مبلمان در مدت زمان کوتاهی شهرت و اعتبار پیدا کند. Missana یک برند مبلمان اسپانیایی است که در سال 2012 راه اندازی شد و قسمتی از بازار را برای مدلهای مبلمان معاصر و مدرن خود قبضه کرد.

صندلی تک فانتزی و مدرن شیک جدید قیمت مبل راحتی تک نفره ارزان مبل راحتی تک نفره مدل پینک قیمت مبل راحتی تک نفره دیجی کالا مبل راحتی تک نفره مکانیزه مبل تک نفره چستر قیمت مبل تک نفره چستر مبل تک نفره طبی مبل تک نفره دیجی کالا
صندلی تک فانتزی و مدرن
قیمت صندلی تک چوبی و مدرن قیمت مبل راحتی تک نفره ارزان مبل راحتی تک نفره مدل پینک قیمت مبل راحتی تک نفره دیجی کالا مبل راحتی تک نفره مکانیزه مبل تک نفره چستر قیمت مبل تک نفره چستر مبل تک نفره طبی مبل تک نفره دیجی کالا
صندلی تک چوبی و مدرن
مبل راحتی تک نفره مدرن شیک زیبا جدید جذاب برای پذیرایی خوش دوخت
مبل راحتی تک نفره مدرن

استودیوی اسپانیایی به تازگی از طرح مبل راحتی دیگری رونمایی کرده است که توجه ما را به خود جلب کرده و مجبورمان کرد درباره آن بنویسم. این اثر که Alce نامگذاری شده است، یک قطعه بی عیب و نقص و زیبا است همانطور که توسط این برند توصیف شده است. صندلی راحتی Alce بخشی از مجموعه مبلمان Alce است که شامل یک مبل و یک عثمانی نیز می شود.

مدل نیمه فانتزی مبل راحتی تک نفره
مدل نیمه فانتزی مبل راحتی تک نفره

این صندلی که توسط شرکت استرالیایی Hardyhardy برای Missana طراحی شده است، دارای پایه های شیک و براق با صندلی راحت است. سادگی مبلمان قابل ستایش است زیرا به هنرمندانه ترین شکل ممکن ساختار آهنی و تخته ام دی اف را با هم ترکیب می کند تا صندلی راحتی ایجاد کند که می تواند سبک نشیمن و دکوراسیون منزل را ارتقا دهد.

مبل تک نفره راحتی نیمه کلاسیک

این صندلی نیمه فانتزی با داشتن دو دسته تکیه گاه در اطراف خود یک انتخاب مناسب برای خانه های مدرن است. به غیر از دسته ها، پایه های چشم نواز و شیک که رنگ آمیزی متنوعی دارند بر زیبایی آن افزوده اند. در دل این صندلی از فوم CMHR استفاده شده که دارای مقاومت بالا و مقاوم در برابر شعله آتش است.

مبل تک نفره راحتی و شیک
مبل تک نفره راحتی و شیک

عرض این صندلی خوش خط و خال 84 سانتی متر، عمق 88 سانتی متر و ارتفاع آن 82 سانتی متر است. استقبال از این مدل مبل های تک نفره نشانگر این است که بازار مبل جهان چقدر تشنه تولیدات ظریف و البته تا حدی هنری است.

منتشر شده در : نوبرانه