سرویس خواب چرمی اتاق عروس با رنگ بندی تیره

وقتی اسم سرویس خواب عروس به میان می آید منظور فقط یک تخت خواب دو نفره نیست شاید تخت خواب اصلی ترین بخش این سرویس باشد ولی تنهاترین نیست. همراه تخت خواب معمولا یک دراور چند کشو، میز آرایش و میز پاتختی که کنار تخت قرار داده می شوند هم هستند که این ست اتاق عروس را تکمیل می کنند.

سرویس خواب چرمی اتاق عروس با رنگ تیره
سرویس خواب چرمی اتاق عروس

این روزها که حساسیت ها روی طراحی دکوراسیون و چیدمان داخلی بیشتر شده است تمایل به خرید ست های یکدست و یک رنگ هم افزایش پیدا کرده و مردم رغبت بیشتری به این مدل سرویس های کامل نشان می دهند. چون اعتقاد دارند به سبب هارمونی که بین اجزای سرویس خواب وجود دارد زیبایی و جذابیت بیشتری به دکوراسیون اتاق خواب می دهند. از سوی دیگر از نظر قیمت و هزینه هم معمولا خرید ست و سرویس اتاق خواب مقرون به صرفه تر هستند و فروشندگان تخفیف بیشتری برای این مدل محصولات قائل می شوند.

تخت خواب کشو دار چرمی اتاق عروس
تخت خواب کشو دار چرمی اتاق عروس
مدل دراور شیک و چوبی اتاق خواب
مدل دراور شیک و چوبی اتاق خواب
مدل تخت خواب دو نفره با روکش چرم
مدل ساده سرویس خواب عروس

در این بخش هم ما یک نمونه مدل از این ست و سرویس های اتاق عروس را به تصویر کشیده ایم. این محصول واسطه رنگ تیره و جنس چرمی که دارد یک نمای سنگین و رسمی به چیدمان اتاق خواب می دهد که شاید خیلی ها طرفدار آن باشند و خیلی ها فراری از آن. این ست پنج تکه شامل سرویس خواب کشودار، دراور چهار کشو، صندلی راحتی تک نفره و دو میز کنار تختی کوچک است.

تخت خواب دو نفره با روکش چرم
تخت خواب دو نفره با روکش چرم
سرویس خواب دو نفره با روکش چرم
سرویس خواب دو نفره با روکش چرم

تخت خواب های چرمی، طراحی اسپرت تری نسبت به مدل های چوبی دارند ولی خریداران به دلیل قیمت بالایی که دارند کمتر از آنها استقبال می کنند. البته وقتی می گوییم چرمی، منظورمان روکش مخصوصی هست که روی تنه تخت کشیده شده است وگرنه هسته چوبی تخت خواب در این محصولات حفظ شده است و فقط نمای چرمی دارند.
نشر اختصاصی : نوبرانه