مبل سلطنتی در مدلهای متنوع و چیدمان شده در منزل

داشتن یک دکوراسیون مجلل و شیک با اجناس و اثاثیه عتیقه و گرانقیمت برای اکثریت افراد جامعه غیر قابل تصور و دور از دسترس است. کمپانی وازاری یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مدل مبل سلطنتی و تجملاتی است یا شاید بهتر باشد بگوییم صنایع دستی چوبی. در ادامه می توانید نمونه مدل های جدید تولید شده توسط این برند صاحب نام را ببینید و لذت ببرید.

مبل سلطنتی و راحتی
کاناپه و مبل سلطنتی و راحتی
مبل سلطنتی تخت خواب شو
مبل سلطنتی تخت خواب شو

مبلمان های مدرن تا به حال زیاد دیده ایم که با مدل های تخت خوابشو در بازار به فروش می رسند. ولی کمپانی وازاری یک مدل مبل تخت خوابشو سلطنتی را معرفی کرده است که طراحی سلطنتی و زیبایی دارد. باید گفت که این یک سنت شکنی تمام عیار در بازار مبلمان های تختخوابشو است.


اتاق کار سلطنتی و شیک و مجلل
اتاق کار سلطنتی و شیک و مجلل

در اینجا هم یک اتاق انجام کارهای اداری و تحریری می بینیم که طرح مبلمان و ستون های کتابخانه ما را به یاد مصر باستان می اندازد. در چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب، جذبه و صلابت خاصی موج میزند که در اتاق خواب های مدرن، نمونه آن را نمی بینیم.


مبلمان سلطنتی و راحتی تک نفره
مبلمان سلطنتی و راحتی تک نفره
مدل جدید کاناپه دو نفره سلطنتی
مدل جدید کاناپه دو نفره سلطنتی

کمپانی وازاری یک مدل صندلی راحتی تک نفره و یک کاناپه دو نفره هم طراحی و تولید کرده است که حضورشان در هر دکوراسیونی می تواند چشم هر بیننده ای را گرد کند. این مبل تک نفره سلطنتی با دسته های هلالی شکلی خود به نسبت محصولات دیگر وازاری طراحی ساده تر و شیک تری دارند.


میز ناهارخوری سلطنتی به شکل گرد و چهار نفره با رنگ کرم
میز ناهارخوری سلطنتی چهار نفره

اینجا هم یک اتاق ناهارخوری اشرافی تمام عیار است که در وسط آن یک دست میز ناهارخوری سلطنتی چهار نفره با صندلی استیل چیدمان شده است. دیوارهای نقش برجسته و تیره رنگ اتاق در کنار مبلمان رنگ روشنی که در وسط اتاق چیدمان شده است یک کنتراست دیدنی و زیبا را رقم زده اند.


مبلمان استیل سلطنتی با رنگ کرم
چیدمان مبل کلاسیک در پذیرایی

مبلمان استیل سلطنتی که با چوب گردو ساخته شده است و طراحی کلاسیک دارند در کنار دیوارپوش های چوبی و دیوارکوب های کریستالی همچین فضای زیبا و شاهانه ای را رقم زده اند. نکته جالب این اتاق پذیرایی، استفاده از سرامیک های شطرنجی سیاه و سفید بود که معمولا در فضاهای مدرن از آنها به کار برده می شوند.


سالن بیلیارد سلطنتی

این هم یک سالن بیلیارد حرفه ای و زیبا که حتی شطرنج بازها را هم از جا بلند می کند و به بازی بیلیارد تشویق می کند. کاغذ دیواری طرح دار سبز رنگ و دیوارپوش چوبی نیم تنه و سیستم روشنایی طلاکاری شده در کنار یک میز بیلیارد سلطنتی همچین فضای زیبایی شکل گرفته است.


اتاق مدیریت سلطنتی با کمدهای کنده کاری شده
دکوراسیون اداری سلطنتی

این هم یک اتاق مدیریت تمام عیار است که طراحی دکوراسیون با جذبه و پر ابهت آن لرزه بر اندام هر شخصی می اندازد. تیرگی و تکیه به رنگ قهوه ای سوخته یک از خصوصیات ذاتی طراحی دکوراسیون سلطنتی است که در بسیاری از این نمونه مدلها می بینیم.


اتاق عروس سلطنتی با بنفش و طلایی
سرویس خواب سلطنتی اتاق عروس
مدل اتاق عروس سلطنتی با زرشکی و کرم
مدل اتاق عروس سلطنتی

در این قسمت دو مدل اتاق عروس سلطنتی و مجلل را می بینیم که هر یک سبک طراحی دکوراسیون خاص خود را دارند. مدل اول، طراحی و رنگ بندی سنتی تر و البته زنانه تری دارد و بیشتر به اتاق خواب عروس شباهت دارد. مدل اتاق عروس دوم، دیزاین سنگین تر و تشریفاتی دارد و گویا برای عروس و دامادهای قدیمی چیدمان شده است.


دکوراسیون آشپزخانه سلطنتی با کابینت های سفید رنگ
دکوراسیون آشپزخانه سلطنتی

این آشپزخانه سلطنتی یک حسن ختام فوق العاده است برای این نمونه مدل های مبلمان و طراحی دکوراسیون فانتزی و کلاسیک که در این بخش دیدیم. کابینت ممبران این آشپزخانه با آن زرکوبی های استادانه ای که روی تنه آن انجام شده است اشرافیت را فریاد می زند.
نشر اختصاصی : نوبرانه