خانه / دکوراسیون سرویس بهداشتی / طرح سرامیک و کاشی دیوار و کف حمام با رنگها زیبا (19 مدل)

طرح سرامیک و کاشی دیوار و کف حمام با رنگها زیبا (19 مدل)

مهمترین بخش دکوراسیون حمام یا سرویس بهداشتی در رنگ کاشی، طرح سرامیک دیوار و کف آن خلاصه میشود و عدم توجه به این نکته مهم می تواند تا حد زیادی از زیبایی سرویس بهداشتی و توالت شما بکاهد. یک مزیت مهم سرویس بهداشتی این است که یک بخش مجزا از دکوراسیون داخلی محسوب می شود و اجباری نیست که حتما رنگ و مدل کاشی دیوار و کف حمام با دکوراسیون داخلی دیگر بخش های خانه متناسب و هماهنگ باشد. به همین علت دست صاحبخانه در انتخاب یک مدل دیوار پوش مناسب و ایده آل کاملا باز است و می تواند یک طرح زیبا و شیک برای دیوار آن انتخاب کند.

طرح سرامیک دیوار و کف حمام

سرامیک دیوار و کف حمام با رنگ آبی
طرح سرامیک و کاشی دیوار و کف حمام با رنگ بندی متنوع

چون حمام و سرویس بهداشتی خانه جایی برای آب تنی و دوش گرفتن هستند و با آب رابطه مستقیم دارند بکارگیری کاشی و سرامیک آبی رنگ با فضا بشدت هماهنگ و ست می شود. البته رنگ آبی را باید با سفید میکس کرد و یک هارمونی آرامبخش و زیبا را در سرویس بهداشتی رقم زد.

نیم نگاه : مدلهای شیک کابینت روشویی و کاشی سرویس بهداشتی ایکیا

کاشی و سرامیک آبی رنگ طرح دار

کاشی و سرامیک لاکچری حمام و دستشویی

اگر می خواهید فضای نقش و نگار دار و نیمه سلطنتی در سرویس بهداشتی رقم بزنید نمونه مدل بالایی را ببینید. کاشی های دیواری با زمینه طلایی و طرح های غلیط که دارند حس و حال حضور در یک حمام و روشویی کاملا لاکچری را به بیننده می دهد. ولی اگر خواستید یک مدرنیته تمام عیار را در فضای حمام و روشویی داشته باشید آنوقت باید کمی پایین بروید و نمونه مدل شیک با زمینه قهوه ای رنگ را ببینید.

کاشی و سرامیک لاکچری سرویس بهداشتی

طرح سرامیک دیوار و کف حمام

به یاد داشته باشید هرگاه سفارش کاشی برای سرویس بهداشتی منزل دادید بعد از نصب حتما چند عددی از کاشی های دیواری و کف خریداری را برای روز مبادا نگه دارید. چون معمولا پیش می آید که بعد از گذشت زمان بعضی از کاشی ها در اثر انقباض و انبساط یا نشست دیوارها و کف دچار ترک می شوند. بعد از گذشت زمان، پیدا کردن مدل های همتا و یکسان، کار بسیار سخت و زمانبری است. به قول معروف همیشه به فکر روز مبادا باشید که مجبور نباشید از دیگر مدلها استفاده کنید و هارمونی دکوراسیون سرویس بهداشتی به هم بخورد.

بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی

نیم نگاه : طراحی دکوراسیون حمام با ست کردن کاشی و سرامیک ها

طرح سرامیک دیوار و کف حمام

تزیین سرویس بهداشتی با کاشی

تزیین سرویس بهداشتی با کاشی

بهترین طرح کاشی برای سرویس بهداشتی

زیباترین کاشی سرویس بهداشتی

زیباترین کاشی سرویس بهداشتی

کاشی و سرامیک حمام و دستشویی

طرح سرامیک دیوار و کف حمام

رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی

طرح سرامیک دیوار و کف حمام

طرح کاشی و سرامیک

مدل کاشی فانتزی توالت

نشر اختصاصی : نوبرانه