خانه / دکوراسیون سرویس بهداشتی / کاشی و سرامیک حمام و دستشویی با طرح مدرن (20 مدل)

کاشی و سرامیک حمام و دستشویی با طرح مدرن (20 مدل)

بخش عمده طراحی دکوراسیون حمام یا سرویس بهداشتی در رنگ و مدل کاشی دیوار و سرامیک کف آن خلاصه می شود و عدم توجه به این اصل مهم می تواند تا حد زیادی از زیبایی دیزاین روشویی و توالت شما بکاهد. کاشی و سرامیک حمام با سایز بزرگ و شکل هندسی عریض که به صورت افقی نصب شوند فضای حمام را بزرگتر جلوه می دهند. انتخاب رنگ های روشن و شاد در وسیع تر جلوه دادن فضای حمام نیز تاثیرگذار هستند.

کاشی و سرامیک حمام و دستشویی

کاشی و سرامیک حمام و دستشویی

طرح کاشی و سرامیک

کاشی کرم رنگ حمام و دستشویی

برای مدرن جلوه دادن فضای سرویس بهداشتی می توانید از روش های ترکیبی برای کاشی و سرامیک های حمام استفاده کنید. این ترکیب می تواند شامل طرح یا رنگ آنها بشود که معمولا گزینه طرح های ترکیبی نتیجه مطلوب تری را رقم میزند. همیشه سعی کنید بین رنگ و طرح سرامیک های کف سرویس بهداشتی با کاشی دیوارها هارمونی و هماهنگی وجود داشته باشد. این نوع انتخاب، خوش سلیقگی صاحب خانه را می رساند و اثبات می کند که باری به هر جهت دست به خرید و سفارش نزده است.

نیم نگاه : مدل های جدید و شیک کاغذ دیواری برای سرویس بهداشتی

بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی

زیباترین کاشی سرویس بهداشتی

زیباترین کاشی سرویس بهداشتی

اگر به فکر خرید کاشی های طرح دار و گل دار افتادید این را به خاطر داشته باشید که نباید در استفاده از مدلهای طرح دار زیاده روی کنید. چون معمولا این مدل کاشی ها دکوراسیون را شلوغ و بی نظم جلوه می دهند و بعنوان تنوع دهنده بین کاشی های ساده از مدلهای طرح دار استفاده می شود. همانطور که در نمونه مدل زیر می بینید برای دیوارپوش های حمام از طرح های ساده با راه راه های ریز استفاده شده است. فقط دو یا سه کاشی گل دار بینابین باقی دیوارپوش ها به کار گرفته شده است تا سادگی بیش از حد نمای دیوارها خنثی شود.
طرح کاشی سرویس بهداشتی

نیم نگاه : مدل پرده های فانتزی، برای ایجاد حریم شخصی در اطراف وان

طرح کاشی سرویس بهداشتی

مدل کاشی سرویس بهداشتی

مدل کاشی سرویس بهداشتی

کاشی حمام و توالت

طرح کاشی سرویس بهداشتی

طرح جدید کاشی و سرامیک

کاشی سفید سرویس بهداشتی

مدل کاشی بنفش سرویس بهداشتی

مدل کاشی و سرامیک صورتی

کاشی و سرامیک سبز

طرح کاشی و سرامیک مدرن

طرح کاشی و سرامیک مدرن

نشر اختصاصی : نوبرانه