خانه / دکوراسیون اتاق کودک / دیزاین اتاق نوزاد دختر و پسر به شکل شیک و زیبا (11 مدل)

دیزاین اتاق نوزاد دختر و پسر به شکل شیک و زیبا (11 مدل)

اوج شوق و ذوق و هیجان را فقط در چهره زوج هایی می توان دید که در انتظار تشریف فرمایی کودک نوزاد خود لحظه شمای می کنند و یک به یک روزهای تقویم را ضربدر می زنند تا به روز موعود برسند. انتخاب سیسمونی و طراحی دکوراسیون مناسب برای این والدین مهربان خیلی کار سختی است و مهمترین چیزی هم که این کار را سخت می کند وسواسی است که این افراد نشان می دهند و می خواهند تا شیک ترین و زیباترین دیزاین اتاق نوزاد را در اتاق کودک خود داشته باشند. در هر یک از اتاق ها یک ایده کارآمد و مفید پیاده سازی شده است که می تواند راهگشای والدینی باشد که به دنبال نمونه مدل برای تزیین اتاق نوزاد خود هستند.

دیزاین اتاق نوزاد دختر
دیزاین اتاق نوزاد دختر و پسر به شکل شیک و زیبا

خیمه زدن چادری روی تخت خواب کودک با پارچه هایی که طرح و رنگ بچه گانه دارند علاوه بر اینکه سیسمونی و دیزاین اتاق نوزاد را زیباتر جلوه می دهد باعث حس امنیت به کودک می شود و از تابیده شدن مستقیم نور به چشمان بچه جلوگیری می کند. برای این کار بهتر است از پارچه های حریری و شیشه ای استفاده کنید که راه ورود نور و دید کودک به بیرون به طور کامل کور نشود.


دیزاین اتاق نوزاد پسر

از تزیینات دیواری در اتاق کودک نوزاد خود اصلا غافل نشوید که معجزه می کنند و در مقایسه با دیگر تزیینات فانتزی اتاق خواب، معمولا قیمت کمتر و منصفانه تری دارند. استیکر، تابلو دیواری و دیوارکوب های فانتزی گزینه های مناسبی برای تزیین دیوار اتاق کودک هستند.


تخت خواب کودک نوزاد

هنگام انتخاب و خرید تخت خواب کودک اگر امکانش را داشتید به سمت تخت خواب هایی بروید که علاوه بر ایجاد فضا برای استراحت بچه، در ذخیره سازی لوازم بچه هم مثل یک کمد کوچک و جادار بتوانند به کمک شما بیایند. تخت خواب نوزاد که در تصویر می بینید با فضای مخصوص نشیمن مادر با کشو و کانترهای جاداری که در دل خود دارد یک شاهکار تمام عیار است.


چیدمان اتاق نوزاد

همیشه در چیدمان اتاق نوزاد، تخت خواب را به دیوار می چسبانند و این تبدیل به یک رویه عادی شده است. ولی در نمونه مدل بالا تخت خواب نوزاد در وسط اتاق قرار داده شده است. این باعث می شود کودک در هنگام حضور در تخت خواب خیلی حوصله اش سر نرود و سیسمونی و دکوراسیون اتاق خوابش را زیر نظر بگیرد.

نیم نگاه : دیزاین دخترانه و شیک در اتاق کودک نوزاد


دیزاین اتاق نوزاد با رنگ سبز

سبز رنگی است دخترانه و پسرانه که می تواند طراوت و سرزندگی را به روح و جسم کودک تزریق کند. اگر سبز را با صورتی میکس کنید فضا دخترانه می شود و اگر آبی یا قهوه ای را در کنارش قرار دهید دیزاین اتاق نوزاد به شکل پسرانه درخواهد آمد.


دیزاین اتاق نوزاد با رنگهای شاد

این اتاق نوزاد زیبا هم تقدیم به بچه هایی که عاشق جشنواره و فستیوال رنگ های شاد هستند. چون متن اصلی اتاق سفید رنگ است بالطبع رنگ های شادی که در جزییات و تزیینات اتاق استفاده شده اند خیلی زیباتر به چشم می آیند. البته اجزاء رنگی اتاق خیلی بزرگ نیستند و بیشتر به جزییات تکیه شده است به همین علت است که اتاق جذاب به نظر می آید.


دکوراسیون اتاق نوزاد پسر

آبی و قهوه ای دو رنگ دوست داشتنی و با کلاس هستند که می توانند فضای اتاق کودک نوزاد شما را به زیباترین شکل ممکن پسرانه کنند. آقا کوچولوی شما مسلما اگر در همچین اتاق خوابی بخوابد و بازیگوشی کند در نهایت یک مرد واقعی و با جذبه بار خواهد آمد.

نیم نگاه : مدلهای طراحی دکوراسیون شیک و ساده در اتاق نوزاد


دکوراسیون پسرانه اتاق نوزاد

اگر از طرفداران ایجاد هماهنگی در دکوراسیون اتاق نوزاد خود هستید می توانید روی فرش و تخت خواب و پرده حساب ویژه باز کنید. مثلا برای این سه عنصر اتاق خواب کودک خود از طرح و رنگ های مشترک و یکسان استفاده کنید.


تزیین اتاق نوزاد پسر

سفید رنگ مناسبی برای دکوراسیون اتاق کودک است اگر بتوانید سردی کسل کننده آن را با استفاده از رنگ های گرم و متنوع تخلیه کنید. دقیقا چیزی شبیه به این اتاق خواب، که البته باز هم از نظر ما هنوز فضا کسل کنندگی خود را دارد. مثلا اگر دیوار چوبی و شبکه ای اتاق با رنگ های شاد پاستلی و متنوع پوشش داده می شد اتاق کودک زیباتری پدید می آمد.


تزیین اتاق نوزاد دختر

باز هم اتاق خواب دخترانه و باز هم صورتی، بالا بروید و پایین بیایید صورتی محبوبترین رنگ برای اتاق دختر بچه ها است. در اتاق این خانم کوچولوی بازیگوش، ترکیب استادانه ای بین سفید و صورتی شکل گرفته است که نمی توانیم از ذکر آن غافل شویم.

نیم نگاه : پیشنهادات مفید و کارآمد برای چیدمان و دکوراسیون اتاق نوزاد


چیدمان اتاق کودک نوزاد

به نظر شما کوچولویی که در تصویر بالا می بینید دختر است یا پسر ؟ ما که هر چه آنالیز کردیم متوجه نشدیم و جالب این است که از سبک رنگ بندی و طراحی دکوراسیون اتاق هم نمی توان پی به این موضوع برد. شاید با طرح های رمانتیکی که روی لحاف و پرده است و رنگی بنفشی که روی دیوارها خورده است بتوان بتوان به سختی حدس زد که این وروجک، یک دختر بچه است. درست است که فضا خیلی سنگین شده و بنفشی که بکار برده شده است خیلی تیره است ولی حقیقتا لقب شیک و زیبا لایق این اتاق کودک است که اتفاقا خیلی هم لوکس و مدرن یا فانتزی نیست.

نشر اختصاصی : نوبرانه