مدل های شیک و ساده اتاق عروس با دیزاین سنتی و زیبا

اگر خیلی طرفدار دکوراسیون مدرن اتاق خواب نیستید و تمیلی به انجام طراحی کلاسیک ندارید یا دکوراسیون سلطنتی را دوست دارید ولی قدرت هزینه کردن برای این سبک تجملاتی را ندارید بعد نیست به سبک معاصر یا سنتی البته از نوع اروپایی آن کوچ کنید. یعنی دکوراسیون اتاق خواب خود را به سال های 1950 تا 1970 میلادی ببرید و حال و هوای قدیمی به و نیمه تاریخی به فضا بدهید. دکوراسیون معاصر را ما نقطه میانی نموداری می بینیم که در یک سر آن، طراحی مدرن و در سر دیگر نمودار سبک کلاسیک قرار داد. یک اتاق خواب شیک و ساده بر پایه سبک معاصر چه حال و هوایی خواهد داشت را در این مطلب کاملا درک خواهید کرد.

اتاق عروس با دکوراسیون شیک و زیبا کلاسیک سنتی. مدل سرویس خواب عروس در جدیدترین مدل ها.
دکوراسیون شیک اتاق خواب

چند مدل اتاق خواب شیک و ساده که در این بخش ارائه کرده ایم را تماشا کنید می بینید که حال و هوای فضا نزدیک به دکوراسیون مدرن است ولی عطر و بوی دکوراسیون کلاسیک و نقطه های تیزی از طراحی روستیک و سنتی در فضا دیده می شود. حُسن دکوراسیون معاصر همین است که بیننده را سر چند راهی نگه می دارد. در واقع این روش را باید یک ایده ترکیبی برای دکوراسیون منزل و اتاق خواب دانست که از هر نوع دیزاینی، نشانه هایی در متن آن دیده می شود.

عکس دکوراسیون معاصر و سنتی شیک اتاق خواب. مدل سرویس خواب چوبی کلاسیک ارزان قیمت با دو میز پاتختی زیبا.
سرویس خواب چوبی ساده

پیاده سازی دکوراسیون معاصر پروژه بسیار سختی است و کار هر دکوراتوری نیست چون برقراری توازن بین طرح های مختلف و دلچسب کردن نما و فضای اتاق خواب، تجربه بالایی را می طلبد. در سبک های غیر ترکیبی مثل کلاسیک یا مدرن، تکلیف طراح مشخص است و می داند باید فرمان را به کدام جهت بچرخاند و پا را روی گاز بگذارد. ولی در طراحی معاصر باید هر لحظه به یک طرف شیرجه رفت و تعادل را در این دیزاین ترکیبی رعایت کرد تا دکوراسیون اتاق خواب نه شور شود نه بی نمک.

دکوراسیون کلاسیک سنتی اتاق خواب عروس داماد در مدل های متنوع. مدل سرویس خواب عروس طرح کلاسیک شیک چوبی.
طراحی نیمه کلاسیک اتاق عروس

رنگ آمیزی اتاق خواب در این مدل دیزاین وابسته به رنگ های سرد مثل قهوه ای و کرم است که در بدنه مبلمان اتاق خواب قرار دارد. دیوارها سفید رنگ یا با کمترین میزان تنوع رنگی دیده می شوند و تزیینات فانتزی روی آنها جایی ندارند. تنوع دادن به رنگ آمیزی اتاق با کمک روتختی و تابلوهای دیواری یا فرش انجام می گیرد ولی در کل باید نما، خنثی و سرد به چشم بیاید. در این روش باید اتاق خواب با جذبه و کمی خشن به نظر بیاید به همین علت نمی توان خیلی روی رنگ های لطیف و با احساس زنانه زوم کرد.

دیزاین شیک و کلاسیک اتاق عروس با رنگ سفید به شکل ساده ارزان قیمت. تزیین دیوار بالای تخت خواب با تابلو دکوراتیو.
طراحی شیک و ساده اتاق خواب

سرویس خواب هایی که در اتاق خواب های معاصر چیدمان می شود پیچیدگی خاصی ندارند ولی چون به نسبت مدل تخت خواب های مدرن دارای طرفداران کمتری هستند در هر فروشگاهی یافت نمی شوند. تخت خواب ها دارای سطح یکدست فلت هستند که بیشتر در مدلهای مدرن می بینیم ولی جنس، رنگ بندی و نمای چوبی آنها به شکلی است که بیننده را به یاد طراحی روستیک می اندازد. این مدل تخت خواب ها به خاطر کمیاب بودن و جنس خاصی که دارند معمولا قیمت های بالاتری نسبت به دیگر مدل های تخت خواب دارند. به طور کلی این نوع دیزاین در اتاق خواب، جزء روش های ارزان قیمت به حساب نمی آید.

طراحی دکوراسیون مدرن و کلاسیک اتاق خواب عروس در مدل های شیک و متنوع با قیمت ارزان. مدل سرویس خواب عروس در طرح های جدید چوبی. چیدمان اتاق خواب عروس به شکل شیک و ساده.
تخت خواب ساده چوبی برای اتاق عروس

اگر برای دکوراسیون اتاق خواب خود بین طراحی کلاسیک و مدرن دو دل مانده باشید می توانید با انتخاب دیزاین معاصر کاری کنید که نه سیخ بسوزد و نه کباب. حال و هوای تاریخی و سنتی که از قرن بیستم می آید در کنار ظرافت های شیک و زیبا قرار گرفته اند تا اتاق خواب های زیبایی را همچون مدل های موجود در این بخش را ببینید و طرفدار دکوراسیون معاصر بشوید.

دکوراسیون مدرن اتاق خواب به شکل شیک و جذاب برای اتاق عروس داماد. مدل سرویس خواب ساده چوبی در طرح های جدید. مدل چراغ تزیینی و سقفی برای سرویس خواب
دیزاین ترکیبی مدرن و کلاسیک اتاق عروس
طراحی دکوراسیون شیک و زیبا در اتاق خواب عروس و مدل چیدمان اصولی برای اتاق خواب کوچک. مدل تخت خواب و پانختی دو نفره در مدل های متنوع. طراحی زیبا و دوست داشتنی اتاق عروس داماد با هزینه کم ارزان
تخت خواب چرمی عروس
دیزاین اتاق خواب عروس با رنگ سرمه ای و سفید به شکل شیک مدرن. عکس مدل تخت خواب فلزی مدرن با پاتختی چوبی در طرح دو نفره. مدل لوستر شیک اتاق خواب عروس با طرح فانتزی
دکوراسیون اتاق عروس با رنگ سرمه ای
تزیین و دیزاین شیک مدرن و کلاسیک اتاق خواب دو نفره در مدل های متنوع. طرح جدید سرویس خواب چوبی ساده ارزان قیمت. عکس مدل لوستر و چراغ سقفی فانتزی برای اتاق خواب.
سرویس خواب چوبی طرح ساده
طراحی دکوراسیون شیک اتاق خواب به سبک مدرن و نیمه کلاسیک. طرح جدید تخت خواب چوبی دو نفره ساده شیک به همراه میز پا تختی شیشه ای فانتزی.
ایده های تزیین اطراف سرویس خواب
مبلمان نیمه کلاسیک اتاق خواب ، فرش مناسب دکوراسیون اتاق خواب عروس با طرح شیک و زیبا. طراحی دکوراسیون کلاسیک و مدرن اتاق خواب
مبلمان نیمه کلاسیک اتاق خواب

نشر اختصاصی : نوبرانه