خانه کوچک زیر 40 متر با دکوراسیون چوبی شیک و مدرن

این را همه می دانند که وقتی متراژ خانه، کوچک می شود باید مبلمان های کوچک جمع و جور خرید یا قید بعضی از مبلمان ها را زد. ولی بعضی خانه ها هستند که چشمه ها و ایده پردازی های استادانه ای در دکوراسیون و چیدمان آنها دیده می شود که آنها را از دیگر منازل متمایز می کند و به قول معروف حسابشان را از دیگران جدا می کند. این واحد آپارتمانی که در این بخش به شما معرفی می کنیم تاریخ تولدش به سال 1970 میلادی برمیگردد و زاده شهر ملبورن در کشور استرالیا می باشد. متراژ 35 متری آن باعث شده تا آن را در گروه خانه های خیلی کوچک قرار بدهیم و سطح توقه خود را از دیزاین داخلی آن تا حد زیادی پایین بیاوریم. به دکوراسیون مدرن این خانه کوچک سرک خواهیم کشید و سر و گوشی آب می دهیم تا ببینیم در روح و روان این منزل 35 متری چه خبر است.

عکس دکوراسیون چیدمان دیزاین خانه کوچک 35 متری شیک مدرن فانتزی مینیمالیستی. مدل های طراحی چیدمان اتاق پذیرایی خیلی کوچک منزل.
چیدمان مدرن و شیک اتاق پذیرایی کوچک

دکوراسیون مینیمالیستی برای سالن 12 متری خانه در نظر گرفته شده است و ترکیبی از طرح چوب و رنگ سفید را در نمای پذیرایی شاهد هستیم. با کمک رنگ های پاستلی و لطیف مثل سبز و آبی و بنفش، سعی شده تا طراوت و شادابی به فضا تزریق شود. ولی نکته مهم این است که همیشه در فضایی مثل اتاق پذیرایی باید عنصری وجود داشته باشد که چشم نواز و گیرا به نظر بیاید. بله درست حدس زدید راجب دوچرخه ای صحبت می کنیم که دیوار پشت کاناپه نصب شده است. کمتر کسی است که از دیدن این دوچرخه کروسی که روی دیوار اتاق پذیرایی لم داده است ذوق زده نشود. این فضای شیک و مدرن، تشنه لب عضوی بود که به عنوان چاشنی و ادویه عمل کند و به دکوراسیون، طعم و مزه بدهد.

چیدمان خانه کوچک زیر 40 متر یک خوابه مدرن شیک فانتزی. عکس مدل طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی کوچک با تزیینات مدرن شیک.
ایده خلاقانه برای تزیین دیوار پذیرایی

سمت راست سالن با نمای چوبی کاملا از بخش نشیمن متمایز شده است. این ایده خلاقانه باعث می شود که اتاق پذیرایی؛ عمق بیشتری در نمای خود بگیرد و مساحت کم آن، کمتر در چشم باشد.

عکس مدل جاکفشی و رخت آویز چوبی شیک مدرن با طرح جدید 2020.
جاکفشی چوبی مدرن با طرح چند منظوره

در کنار درب ورودی ، جاکفشی و یک رخت آویز چوبی چیدمان شده است تا کمبودی از نظر رختکن وجود نداشته باشد. فضای داخلی جاکفشی دارای انعطاف پذیری بالایی است که باعث می شود تا به عنوان یک محصول چوبی چند منظوره به صاحبخانه خدمات بدهد.

عکس مدل طراحی دکوراسیون و چیدمان دیزاین خانه منزل کوچک نقلی شیک. دکوراسیون آشپزخانه خیلی کوچک
دکوراسیون آشپزخانه خیلی کوچک
مدل شلف چوبی برای تزیین آشپزخانه کوچک به شکل مدرن شیک جدید. قفسه و طبقه تزیینی و مدرن برای آشپزخانه اپن کوچک
مدل شلف و قفسه برای دیوار آشپزخانه

آشپزخانه کاملا عریض و کشیده است و کل هیکل آن با چوب پوشش داده شده است. قسمت جالب انگیزناک قضیه این است که طراح در این فضای کوچک، ریسک استفاده از رنگ های تیره مثل سیاه را به جان خریده است و دیوار بین کابینتی را یکدست بلکبورد کرده است.

دکوراسیون چیدمان آشپزخانه خیلی کوچک در منزل 35 متری نقلی. مدل کابینت چوبی مدرن طرح جدید. کابینت چوبی آشپزخانه کوچک
کابینت چوبی آشپزخانه کوچک

در این تصویر می توانید عرض کم آشپزخانه را بهتر درک کنید و معنی آشپزخانه کوچک را بهتر درک کنید. قسمت بد فرم این خانه به بخش انتهایی آشپزخانه منتهی می شود. جایی که یک درب کشویی وجود دارد و با کشیدن آن، سرویس بهداشتی خانه عرض اندام می کند. حمام و دستشویی را در دل آشپزخانه درآوردن از آن بی سلیقگی هایی است که از دست هر معماری بر نمی آید.

دکوراسیون سرویس بهداشتی مدرن شیک کوچک با مدل دیوارپوش چوبی طرح جدید. دکوراسیون چوبی شیک در سرویس بهداشتی
دکوراسیون چوبی شیک در سرویس بهداشتی

دکوراتور بخت برگشته سعی کرده تا با نمای چوبی و اجرای ایده های تزیینی و دکوراتیو تا حدی که در توانش است هنرنمایی خانم یا آقای آرشیتکیت را بتونه کشی کند.

دکوراسیون و چیدمان خانه کوچک با طراحی شیک مدرن. مدل میز ناهارخوری کوچک دو نفره کمجا تاشو دیواری با جنس چوبی. مدل جدید میز اپن کمجا و تاشو
مدل جدید میز اپن کمجا و تاشو

سورپرایز خوب آشپزخانه را در تصویر بالا می بینید که در یک میز اپن یا با ارفاق می توان گفت میز ناهارخوری کم جا خلاصه می شود. این میز چوبی، کاملا تاشو است و در حالت تا خورده درون دیوار آشپزخانه فرو می رود و اثری از خود باقی نمی گذارد. این میز ناهارخوری کوچک برای ساکنین خانه که از دو نفر بیشتر نیستند می تواند راهگشا باشد و تا حدی سرو و صرف غذا را راحت تر کند.

خانه کوچک با دکوراسیون دیزاین چیدمان شیک مدرن چوبی. مدل های کابینت چوبی برای آشپزخانه خیلی کوچک. مدل جدید شیک چوبی میز اپن کمجا برای آشپزخانه های کوچک
میز اپن کمجا برای آشپزخانه های کوچک

در حال بیرون آمدن از آشپزخانه نیم نگاهی به اتاق خواب می اندازیم که دقیقا پشت آشپزخانه و سرویس بهداشتی قرار گرفته است. دیوارهای چوبی تا اتاق خواب هم ادامه پیدا کرده اند و مدرنیته را تا اتاق خواب کش داده اند. ولی چیزی که چشم ما را گرفت شلف تاشو کنار تخت بود که به عنوان میز پاتختی در نظر گرفته شده است و در حقیقت یک شلف توکار چوبی است که در مواقع عدم نیاز به خوبی استتار می شود.

خانه کوچک 35 متری با دکوراسیون شیک مدرن. مدل چیدمان اتاق خواب کوچک با دکوراسیون چوبی طرح جدید. مدل جدید چیدمان و دکوراسیون شیک و ساده اتاق خواب
دکوراسیون شیک و ساده اتاق خواب

اتاق خواب را از زاویه دیگری دید می زنیم و چشممان به جمال یک اتاق آفتابگیر نه چندان کوچک روشن می شود. بله درست است، عرض کم آشپزخانه در خدمت جلال و جبروت اتاق خواب قرار گرفته است و جا برای چیدمان تخت خواب دو نفره باز شده است. دیوار کنار تخت خواب، یکدست کمد دیواری شده است کمبودی از نظر فضای ذخیره سازی احساس نشود. البته برای اتاق یک درب کشویی چوبی و سفید رنگ در نظر گرفته شده است که در مواقع ضروری می توان فضای اتاق خواب را از بخش های دیگر جدا کرد.

مدل میز تحریر مطالعه کوچک تاشو چوبی برای اتاق و منزل کوچک. طرح شیک جدید مدرن میز تحریر تاشو و کمجا برای خانه و اتاق های کوچک
مدل جدید میز تحریر تاشو و کمجا

یک میز تحریر تاشو و کم جا در گوشه سالن پذیرایی جاسازی شده است تا خانه از داشتن بخش اداری محروم نباشد. خانه های آپارتمانی با متراژ زیر 40 متر، جایی برای چیدمان میز تحریر و کامپیوتر مجزا را ندارند.

ایده های خلاقانه شیک برای تزیین چیدمان طراحی دکوراسیون خانه کوچک نقلی. خانه کوچک با دکوراسیون مدرن زیر 40 متر
خانه کوچک با دکوراسیون مدرن

تلویزیون به شکل دیواری نصب شده است و روی دیوار کناری میز تحریر جا داده شده است که با یک قاب مخصوص در حالت خاموش، پوشش داده می شود. فقط مشکلی که وجود دارد این است که امکان استفاده همزمان از تلویزیون و میز تحریر وجود ندارد که خیلی مهم نیست. گشت و گذار ما در این خانه کوچک و دکوراسیون مدرن آن به پایان رسید و باید گفت به جزء نکاتی که بیان کردیم در دکوراسیون این منزل زیبا، یک ریزه کاری شیک دیگر وجود داشت که خیلی استادانه انجام شده بود. در تصاویر اگر دقت کنید می بینید که دکوراسیون داخلی از نظر نمای ظاهری به طور کامل از وسط به دو بخش چوبی و سفید رنگ تقسیم شده است. برای این نکته آخر مخصوص تیم طراح استرالیایی یک دست مریزاد ویژه با روکش خامه ای کنار گذاشتیم.

نشر اختصاصی : نوبرانه