مدل میز ناهارخوری هشت نفره کمجا با قابلیت جاسازی

امان از کمبود فضا که باعث می شود تا کاربران قید خیلی از وسایل و مبلمان های ضروری منزل را بزنند. صاحبخانه های خلاق و خوشفکر، معمولا تسلیم این محدودیت های عذاب آور نمی شوند و به هر قیمتی سعی در حل این مشکلات دارند. ساکنین یک خانه کوچک در نیویورک سیتی عزمشان را جزم کرده اند که هر طور شده میز ناهارخوری هشت نفره را در چیدمان داخلی منزل خود داشته باشند.

میز ناهارخوری هشت نفره کمجا. مدل چیدمان میز ناهارخوری در خانه های کوچک و نقلی
میز ناهارخوری هشت نفره کمجا

همانطور که در تصویر بالا می بینید طراح، فضای مخصوص تونل مانندی را در دیواره چوبی خانه، خالی گذاشته است. در دل این تونل دو متری یک میز ناهارخوری چوبی جا داده شده است که با کمک چرخها به راحتی از لانه اش بیرون کشیده می شود. زیر میز هم دو نیمکت چوبی ساده قرار دارند که از نظر طراحی و متریال، شباهت زیادی به طراحی میز ناهارخوری دارند.

میز ناهارخوری هشت نفره کمجا. مدل میز نهارخوری کوچک برای خانه های کوچک آپارتمانی. ساده ترین مدل میز ناهارخوری
میز ناهارخوری هشت نفره کمجا

با بیرون آمدن این سازه چوبی، یک میز ناهارخوری هشت نفره ساده در سالن چیدمان و آماده سرویس دهی می شود. افرادی که جنبه کاربردی مبلمان ها بیشتر از جنبه تزئینی آنها برایشان اهمیت دارد، استقبال ویژه ای از این مدل مبلمان های کمجا می کنند که با اجی مجی لاترجی قابل محو شدن هستند. طراحی باکس مانند صندلی های این میز ناهارخوری باعث شده تا به خوبی بتوانند بعنوان یک فضای ذخیره سازی کاربردی، ایفای نقش کنند. طراح دکوراسیون برای اینکه این میز ناهارخوری چوبی در دکوراسیون منزل احساس تنهایی نکند یک کنسول چوبی ساده را نیز آماده سازی کرده است که کاملا از نظر جنس و نما با این مبلمان کمجا ست شده است. به طراحی میز و کنسول ایرادی وارد نیست ولی فضا و نمای سالن به واسطه حضور بیش از حد متریال چوب، بشدت سرد و بی روح به نظر می آید. شاید می شد از رنگ های گرم در حد جزییات و تزیینات دیواری برای دیزاین منزل استفاده کرد تا حال و هوای موجود کمی تغییر کند.

نشر اختصاصی : نوبرانه