تخت نوزاد کنار مادر با قابلیت نصب به تخت خواب والدین

یکی از بزرگترین دغدغه های مادران شیرده این است که تمایل دارند همیشه فرزندشان حتی در زمان خواب در کنارشان باشد تا شاید کمی از استرس و اضطراب های مادرانه شان کاسته شود. درک این موضوع برای کسانی که تا به حال حس زیبای مادری را تجربه نکرده اند شاید کمی سخت باشد ولی حقیقت این است که هر مادری دوست دارد جگرگوشه اش 24 ساعت در کنار او باشد. دو طراح ایتالیایی اقدام به طراحی و ابداع یک مدل تخت کنار مادر برای نوزادان کرده اند تا شاید مشکلی از مشکلات مادران مهربان را برطرف کرده باشند. این تخت نوزاد با وزن سبک و طراحی خاصی که دارد به راحتی قابل جابجایی است و مادر در هر لحظه ای می تواند وجود و حضور فرزندش را در کنار خود احساس کند. حتی هنگام خواب روی سرویس خواب خود و همسرش. در زبان عامی روی این مدل مبلمان ها اسم ” تخت نوزاد کنار مادر ” گذاشته می شود.

تخت نوزاد کنار مادر
تخت نوزاد کنار مادر
طرح جدید تخت کنار مادر
طرح جدید تخت کنار مادر

این مدل تخت نوزاد کنار مادر را هم می توان روی پایه مخصوص گذاشت و مثل کالسکه جابجا کرد و هم می توان به بدنه چوبی کناره سرویس خواب نصب کرد تا تخت خواب دو نفره والدین سه نفره شود. نکات ایمنی و سلامت کاملا در طراحی این تخت خواب نوزاد رعایت شده است و احتمال بروز خطر مثل افتادن کودک از روی تخت چیزی در حد صفر است.

مدل تخت نوزاد کنار مادر قابل حمل
مدل تخت نوزاد کنار مادر قابل حمل

در جلوی این مدل تخت نوزاد یک گارد قابل چرخش هست که در زمان نصب به تخت پدر و مادر می توان این گارد را خواباند تا کودک به راحتی بتواند مادر را در کنار خود ببیند و آرامش وجود او را احساس کند. در مواقعی که تخت نوزاد روی پایه های چوبی قرار میگیرد حتما باید این گارد در حالت بسته و فعال قرار داشته باشید تا کودک از روی تخت پرت نشود. هر چند که پای چوبی دارای محافظ است ولی بودن این گارد باعث می شود تا بدن نورسیده با تنه صفت و زمخت چوبی پایه ها تماس مستقیم نداشته باشد.

مدل تخت نوزاد در کنار تخت مادر
مدل تخت نوزاد در کنار تخت مادر
نصب تخت نوزاد به تخت خواب پدر و مادر
نصب تخت نوزاد به تخت خواب پدر مادر
تخت نوزاد کنار مادر
تخت نوزاد کنار مادر

نکته جالب تر این است که این مدل تخت نوزاد کنار مادر با دسته ای که برای آن تعبیه شده است به راحتی قابل حمل است. برای پیاده روی های روزمره، والدین می توانند به راحتی با گرفتن این دسته ها بدون اینکه نیازی به کالسکه و آغوشی باشد فرزند خود را به گردش ببرند.

مدل جدید تخت نوزاد کنار مادر
مدل جدید تخت نوزاد کنار مادر
تخت نوزاد کنار مادر
تخت نوزاد کنار مادر
نشر اختصاصی : نوبرانه