صندلی راحتی و مبل بادی برای لم دادن های غیر عادی

صندلی های نشیمن معمولا به سه دسته رسمی، فانتزی و راحتی تقسیم می شوند. صندلی های راحتی همان طور که از لقبشان مشخص است باید زمینه ای را فراهم بیاورند که کاربر روی آنها به معنای واقعی؛ احساس آرامش و ریلکسیشن داشته باشد. صندلی راحتی و مبل بادی را باید به عنوان سرگروه مبلمان های راحتی نام برد که به سبب طرح ابری شکل و پف داری که دارند به مصرف کنندگان خود یک خسته نباشید جانانه می گویند.

صندلی بادی راحتی. مبل بادی ارزان شیک مدرن زیبا طبی با ابعاد کوچک و بزرگ
مبل بادی راحتی

همانطور که در تصاویر می بینید این صندلی راحتی بادی ، طراحی فوق العاده ساده ای دارند و در بدنه آنها خبری از چوب و متریال های زمخت نیست. رویه این مبل بادی از پارچه جیر مخصوصی پوشانده شده است که در تماس با پوست حساسیت ایجاد نمی کند و حس لطافت دلچسبی را به پوست کاربر منتقل می کند.

صندلی راحتی بادی راحتی تک نفره / مبل بادی مدرن و ارزان قیمت مبل بادی توپی مبل بادی از کجا بخرم
مبل بادی و صندلی بادی

این مدل مبل بادی گامبو را می توان در اتاق نشیمن و فضاهای خودمانی چیدمان کرد و به راحتی، خستگی های روزانه را روی سرش خراب کرد. سیستم نشیمن صندلی بادی طوری است که اگر بخواهید به شکل رسمی و تشریفاتی روی آن بنشینید اصلا با شما راه نخواهد آمد. این مدل مبلمان راحتی از کلاس گذاشتن های روزمره و پا روی پا انداختن اداری و رسمی کاربران خود نفرت دارد. پس اگر به پست این طرح صندلی های راحتی و پفکی شکل خوردید طوری روی آنها پرش کنید و لم بدهید که هم جگر خودتان حال بیاید و هم جگر صندلی.

مبل بادی و راحتی دو نفره برای نشیمن منزل. صندلی بادی صندلی راحتی مدل های جدید مبل و صندلی بادی راحتی و شیک مدرن فانتزی
مبل بادی و صندلی راحتی

این مدل مبلمان های بادی در ابعاد کوچک و متوسط و بزرگ طراحی و تولید و به بازار عرضه می شوند. از مدل های بزرگتر با کمی ارفاق می توان به عنوان تخت خواب موقتی برای استراحت های کوتاه روزانه نیز استفاده کرد. ابعاد متوسط این صندلی راحتی ، مناسب نشیمن های دو نفره و عاشقانه صمیمی است و سایزهای کوچک مناسب افراد تک پر و کودکان است.

صندلی بادی اتاق خواب . تخت بادی مبل بادی برای خواب و نشیمن با مدل های جدید شیک کوچک بزرگ
صندلی و تخت بادی

زیر پایی های مخصوصی برای چیدمان در کنار این صندلی های راحتی در نظر گرفته شده است تا نشیمن راحت آنها را راحت تر از قبل کند. اگر خیلی اهل لم دادن و دراز کشیدن هستید بد نیست یک عدد از این مبلمان های پفکی بخرید و روی آن ولو بشوید. تنها ایرادی که به این صندلی ها می توان گرفت جاگیر بودن و ابعاد بزرگ آنهاست که باعث می شود ساکنین خانه های کوچک، کاناپه های سه نفره معمولی را ترجیح بدهند و از خیر صندلی های بادی بگذرند.

صندلی بادی ارزان و مبل بادی ارزان قیمت. صندلی بادی راحتی برای نشیمن کودکان و بزرگسالان. مبل بادی راحتی
صندلی بادی راحتی

نشر اختصاصی : نوبرانه