مدل جدید صندلی تاشو راحت نشین برای جوانان فعال

خیلی وقتها هست که در صف نان هستید یا وارد واگن مترو می شوید و چشمان شما در پی صندلی خالی می گردد ولی نتیجه ای ندارد. معمولا افراد کهنسال، صندلی های تاشو را همیشه با خود همراه دارند و بعضی وقتها کمک حالشان می شود ولی جابجایی این صندلی های کوچک هم قصه خود را دارد و از طرفی، نشیمن طبی و استانداردی در اختیار کاربر قرار نمی دهند. می خواهیم شما را با یک مدل صندلی راحت نشین آشنا کنیم که بیشتر از افراد کهنسال، به درد جوانان و افراد پر جنب و جوش می خورد.

صندلی راحت نشین مدرن صندلی تاشو فلزی شیک مدرن طرح جدید
طرح جدید صندلی تاشو فلزی

این صندلی تاشو راحت نشین که لکس نام دارد یک نشیمن کمجا و همراه است و در واقع می توان گفت نوعی مبلمان پوشیدنی است که در هر لحظه ای می توان روی کمک او حساب باز کرد. لکس دو قسمتی است که یک بخش شامل کمربند چرمی و پارچه و بخش دیگر شامل پایه های فولادی می شود که به شکل لولایی باز و بسته می شوند.

صندلی تاشو راحت نشین در مدل جدید برای جوانان. مدل جدید صندلی همراه کمجا تاشو
صندلی راحت نشین و همراه

صندلی تاشو لکس را وقتی به کمر خود می بندید یا بهتر بگوییم زمانیکه می پوشید پایه های فلزی این محصول در پشت شما و دقیقا در بخش نشیمن گاه به شکل جمع شده قرار می گیرد. هر جایی که به نشیمن نیاز داشتید کافیست اراده کنید و میله تا خورده را باز کنید تا این صندلی تاشو با نشیمن راحتی که دارد آماده سرویس دهی شود.

صدلی تاشو مسافرتی و راحتی. صندلی مسافرتی مدرن شیک جدید کمجا
مدل جدید صندلی تاشو راحتی

کسانی که در هنگام کار نیاز است چندین بار از حالت نشیمن به ایستا و برعکس ، تغییر حالت دهند و این کار زمان زیادی از آنها می گیرد می توانند به سراغ این صندلی راحت نشین بروند. با این مبل همراه تاشو هر بار نیاز نیست زمانی را صرف تنظیم صندلی خود کنند و هر جا و هر زمان خواستند می توانند بنشیند و برخیزند.

صندلی تاشو راحت نشین مدل جدید شیک ظریف مسافرتی همراه
صندلی تاشو راحت نشین

از کاربرد این مبلمان همراه که بگذریم باید بگوییم که لکس یک نشیمن کاملا طبی را در اختیار کاربر قرار می دهد. زاویه نشستن و حالت نشیمن روی این صندلی تاشو به شکلی است که فشار را از روی ستون فقرات و پاهای شما بر می دارد. این همان مسئله مهمی است که در چهارپایه های قدیمی نمی دیدیم و معمولا سوغات این صندلی ها که طراحی غیر اصولی داشتند فقط کمر درد بود و بس.

صندلی تاشو راحت نشین مدل جدید شیک ظریف مسافرتی همراه
صندلی تاشو مسافرتی راحت نشین

کسانی که کارهای خدماتی ارائه می دهند یا هنرمندان و عکاسان در کنار ورزشکاران و جهانگردان می توانند به مشتری شماره یک این صندلی تاشو کمجا تبدیل شوند و هر وقت صلاح دیدند خستگی های خود را بر سر کمربند لکس خراب کنند. این صندلی تاشو در بازارهای اروپایی چیزی در حدود 300 دلار قیمت دارد و تا جایی که ما کسب اطلاع کردیم هنوز در ایران آفتابی نشده است.

نشر اختصاصی : نوبرانه