خانه / دکوراسیون اتاق پذیرایی / دیزاین اتاق پذیرایی و هال خانه با تاکید بر سادگی (12 مدل)

دیزاین اتاق پذیرایی و هال خانه با تاکید بر سادگی (12 مدل)

اگر برای دیزاین اتاق پذیرایی و هال منزل خود به دنبال مدل های خیلی خیلی مدرن و فانتزی نیستید و یک طراحی ساده ولی با وقار رضایت خاطر شما را فراهم می کند در این مطلب ما را همراهی کنید. مسلما چیدمان مبلمان های لوکس و فانتزی در کنار تزیینات چند میلیونی و نورپردازی با لوسترهای کریستالی می تواند زمینه ساز یک منزل زیبا و دیدنی بشود. ولی هنر آن است که وقتی امکان صرف چنین هزینه هایی نیست با کمترین هزینه ممکن بتوانیم هال و پذیرایی را طوری چیدمان کنیم که بتواند پیش چشم اقوام و آشنایان، رو سفیدمان کند.

چیدمان و دیزاین اتاق پذیرایی
دیزاین اتاق پذیرایی و هال خانه با تاکید بر سادگی

دکوراسیون و دیزاین اتاق پذیرایی

نمونه مدل های این بخش را ببینید تمامی آنها روی یک موضوع تاکید دارند سادگی در کنار وقار و زیبایی. دکوراسیون آنها شاید خیلی جذاب و رویایی نباشد ولی با توجه به مبلمان و تزییناتی که در آنها به کار گرفته شده است نتیجه خروجی بسیار راضی کننده است. اگر هال و نشیمن منزل شما هم کوچک و نقلی است یا توان انجام هزینه های هفت رقمی و هشت رقمی را ندارید می توانید به این مدل اتاق های پذیرایی به چشم آینه عبرت نگاه کنید و از هر یک از آنها نکته و روشی را گلچین کنید و در اتاق پذیرایی منزل خود به کار ببندید.

نیم نگاه : یک ایده شیک و ارزان برای تزیین دیوارهای هال و پذیرایی داریم

دیزاین ساده اتاق پذیرایی

دیزاین اتاق پذیرایی با سیاه سفید

تکنیک هایی که در دیزاین اتاق پذیرایی های موجود انجام شده است کاملا مشخص و واضح هستند. مثلا در بعضی اتاق ها دیوارها به طور کلی سفید هستند مثل اکثر خانه های ایرانی. در کنار آن مبلمان راحتی اتاق هم یک دست مبل راحتی ال با رنگ خاکستری است و کفپوش های لمینیت هم روی زمین جا خوش کرده اند. حالا برای اینکه سردی رنگ دیوارها و مبلمان ها خنثی شود باید رو به رنگ های گرم و شاد آورد. کوسن ها و تابلوهای روی دیوارها را ببینید، چقدر ساده یک توازن دوست داشتنی بین رنگ های گرم و سرد در دکوراسیون اتاق پذیرایی شکل گرفته است. این هال و نشیمن های ساده و بی ریا فضای دنج و خوبی هستند برای گپ های خودمانی و به دور از تشریفات با اهالی خانه و میهمانان.

نیم نگاه : روش های مختلف چیدمان مبلمان در اتاق پذیرایی بصورت تصویری

چیدمان ساده اتاق پذیرایی کوچک

طراحی دکوراسیون هال منزل با رنگ سفید

دیزاین و دکوراسیون مینیمالیستی در هال منزل

مدل چیدمان هال و نشیمن کوچک

دکوراسیون شیک و ساده هال و پذیرایی

دیزاین هال و پذیرایی با سفید

دکوراسیون هال و پذیرایی با رنگهای خنثی

نیم نگاه : مدلهای دیگری از هال و نشیمن های شیک و ساده

دیزاین هال و پذیرایی با سفید

نشر اختصاصی : نوبرانه