خانه / دکوراسیون داخلی منزل / برج روما رزيدنس ، قصر مجلل و لاکچری شمال تهران (21 عکس)

برج روما رزيدنس ، قصر مجلل و لاکچری شمال تهران (21 عکس)

در این بخش مهمان برج روما رزيدنس هستیم و می خواهیم توضیحاتی راجب این سازه فوق بسیار مدرن که در یکی از شمالی ترین نقاط شهر تهران قرار دارد ارائه کنیم. در طبقات اول تا پنجم برج واحدهای 350 الی 400 متری قرارگرفته که در هر طبقه 6 واحد مسکونی با چهار تیپ متفاوت معماری وجود دارد. همچنین دو واحد 600 متری و دو واحد 400 متری در طبقات 6 تا 13 قرار گرفته اند که واحدهای 600 متری دارای دو تیپ متفاوت و واحدهای 400 متری نیز دارای دو شکل متفاوت نقشه معماری هستند. در طبقات 14 و 15 نیز دو واحد پنت هوس 926 متری درهر طبقه و یک واحد پنت هاوس 1400 متری دوبلکس قرار گرفته اند.

برج روما رزيدنس
برج روما رزيدنس ، قصر مجلل و لاکچری شمال تهران

برج روما رزيدنس

دکوراسیون داخلی برج روما رزيدنس

در طبقات اول تا پنجم برج روما رزيدنس ، چهار تیپ متفاوت معماری وجود دارند. واحدهای شمال غربی و جنوب غربی دارای پلان معماری مشابه اما بصورت آینه ایی هستند. همچنین واحدهای شمالی شرقی و جنوبی شرقی نیز به همین صورت طراحی گردیده اند. در واحدهای 350 متری، 3 اتاق خواب و یک اتاق مستر لحاظ شده که تمامی اتاق ها دارای سرویس بهداشتی هستند. اتاق ها به گونه ای طراحی شده اند که چیدمان متنوعی را میتوان برای آنها در نظر گرفت. این واحدها آرامش و زیبایی و چشم اندازهای بی نظیر ویژگی های منحصر به فردی هستند که در کلیه فضاها حس می شوند. همچنین کنترلرهای هوشمند ABB با امکان تنظیم دما، نور،صدا یا موسیقی کمک شایان به دلنشین شدن فضای خانه می کند.

نیم نگاه : مدل های دیزاین اتاق عروس به سبک سلطنتی و لوکس

اتاق خواب های سلطنتی برج کامرانیه

اتاق خواب های سلطنتی برج کامرانیه

اتاق پذیرایی با چشم اندازی بسیار زیبا و چیدمان کم نظیر مبلمان و سایر امکانات لازم، محیطی دلپذیر را برای مهمانان شما به همراه خواهد داشت.

عکس دکوراسیون داخلی خانه های برج روما رزیدنس

عکس دیزاین داخلی خانه های برج روما رزیدنس

طراحی دکوراسیون داخلی مجتمع رما رزیدنس

طراحی دکوراسیون داخلی مجتمع رما رزیدنس

در آشپزخانه واحدهای مسکونی برج روما رزیدنس از مدرن ترین تجهیزات از جمله : اجاق گاز، فر،مایکروفر، کافی میکر و ماشین ظرفشویی از برند میله (Miele) آلمان و همچین یخچال و فریزر از برند نف (NEFF) آلمان استفاده شده است. طرای داخلی اتاق مهمان در این واحد رویایی و خاطره انگیر است، همچنین یک اتاق کودک، یک اتاق کار و یک اتاق خواب برای مهمان طراحی شده تا تمای ظرفیت های این اتاق ها برای متقاضیان مشخص شود.

نیم نگاه : تصاویر دکوراسیون داخلی خانه های لوکس و اشرافی خارجی

آشپزخانه واحد مسکونی برج روما رزیدنس

آشپزخانه واحدهای مسکونی رما رزیدنس

آشپزخانه واحدهای مسکونی رما رزیدنس

واحدهای 600 متری مجموعه رومارزیدنس سه اتاق خواب، یک اتاق میهمان و یک سوئیت با امکان چیدمان های متفاوت، دو آشپزخانه چرب و معمولی، اتاق نمایش، سالن پذیرایی، سالن غذاخوری و تراس هایی با چشم انداز کم نظیر تهران تجاربی خاطره انگیر را برای شما به همراه دارد که بدون اغراق میتوان ادعا کرد در هیچ کجای تهران امکان تکرار آن وجود ندارد.

عکس دکوراسیون داخلی برج روما رزیدنس

در فضایی که برای پذیرایی در واحدهای 600 متری در نظر گرفته شده است، فضاهای گوناگونی طراحی شده تا نیازهای متنوع میهمانان شما را با سلائق مختلف برآورده سازد.در واحدهای 600 متری آشپزخانه مشرف به اتاق نمایش است که این خاصیت باعث به وجودآمدن محیطی خصوصی برای ساکنین واحدها شده است.

اتاق نمایش و مینی سینما در واحدهای مسکونی برج روما رزیدنس

اتاق های خواب واحدهای 600 متری نیز دارای سرویس مجزا و مجهز هستند. همچنین در این واحدهای یک سوئیت با در مستقل جهت چیدمان متفاوت طراحی گردیده است.

اتاق خواب مستر در واحدهای مسکونی برج رما رزیدنس

پنت هاوس 1400 متری به صورت دوبلکس در طبقات 14 و 15 قرار گرفته است که در طبقه چهاردهم اتاق مهمان، یک سوئیت مستقل با درب مجزا، آشپزخانه، سالن غذاخوری، اتاق نمایش و فضای سبز قرار گرفته است. 4 اتاق خواب دیگر به همراه سایر فضای پذیرایی، در طبقه 15 جانمایی شده است. همچنین در پنت هاوس های 926 متری، پنج اتاق خواب، سالن غذاخوری و دو سالن پذیرایی پیش بینی گردیده است که در هر کجای آن تا اعماق کلان شهر تهران را میتوان مشاهده کرد. همچنین برای رفاه حال ساکنین پنت هاوس ها، آسانسورهای اختصاصی پیش بینی شده است.

نیم نگاه : مبلمان های سلطنتی برند معروف بنتلی را ببینید و لذت ببرید

اتاق خواب مستر در واحد مسکونی برج روما رزیدنس

چیدمان مبلمان های سلطنتی در اتاق نشیمن / عکس

طراحی و اجرا کافه تریا خانگی / عکس

درمحوطه برج روما رزيدنس که از یک طرف به خیابان شیبانی و از سوی دیگر به خیابان کامرانیه مشرف است، تیمی از مجرب ترین طراحان و محوطه سازان ایران فضای سبزی چشمگیر را طراحی کرده اند. با این امید که اجرای بی نقص آن برای ساکنین برج روما رزيدنس روحیه بخش باشد.
تیم طراحان برج روما رزيدنس به گونه ای دیگر نیز به امنیت خاطر شما اندیشیده اند، آنها سازه ساختمان را تا 8/6 درجه در مقیاس ریشتر در برابر زلزله مقام کرده اند. این ویژگی منحصر به فرد در بین برج های مسکونی ایران با بهره گیری از آئین نامه 2800 ایران به دست آمده است، استاندارد ISO 9001 در طراحی و ساخت برج مسکونی و استاندرهای لازم از سازمان نظام مهندسی نیز با همین هدف به دست آورده شده است.
سازه فلزی برج روما رزيدنس با استفاده از ورق های فولاد کاوین با ضخامت 55میلی متر با اتصالات پیچ و مهره ساخته شده و آزمایش کنترل کیفیت جوش و بتن در تمای مراحل به انجام رسیده است.

نیم نگاه : تصاویر و اطلاعات بیشتر راجب برج روما رزیدنس

دکوراسیون داخلی واحدهای مسکونی برج رما رزیدنس

طراحی دکوراسیون مجلل فضای مشاعات در برج روما رزیدنس / عکس

سرویس بهداشتی در واحد مسکونی برج روما رزیدنس