مدل های میز تحریر دیواری و کمجا برای منازل کوچک

کمبود فضا در اتاق خواب و کاهش فضای آپارتمان های امروزی باعث شده شرکت های تولیدی محصولات چوبی و دکوراسیونی هم طرح و مدل تولیدات خود را دچار تغییر و تحول کنند. تا همین چند سال پیش تا اسم میز تحریر چوبی به گوشمان میخورد بصورت ناخودآگاه تصویر یک میز چوبی 1/5 متری در ذهنمان تداعی می شد که نصف اتاق خواب را اشغال می کرد و چهار پایه نگهدارنده ضخیم و کلفت داشت و دو کشو چوبی. کاهش فضا و مساحت اتاق خواب های امروزی باعث شده تا طراحان نیز به فکر ارائه مدلهای جدید میز تحریر دیواری و کمجا باشند.

میز تحریر دیواری و کمجا مدرن میز تحریر چوبی برای نصب به دیوار
میز تحریر چوبی برای نصب به دیوار

از ظواهر امر پیداست که آرام آرام باید این ذهنیت را از مغز خود بیرون کنیم. چون دیگر نه از آن میز تحریرهای بزرگ و جاگیر خبری هست و نه از آن پایه های زمخت. دیگر همه چیز در یک ظرافت و سادگی دوست داشتنی خلاصه شده است. تصاویر چند مدل میز تحریر دیواری و کمجا را ارائه کرده ایم که هر یک زیبایی و جذابیت منحصر بفرد خود را دارند.

میز تحریر دیواری و مدرن کمجا با جنس چوبی میز لپ تاپ و کامپیوتر دیواری
میز لپ تاپ و کامپیوتر دیواری
میز تحریر چوبی دیواری و کمجا
میز تحریر چوبی دیواری و کمجا

این نوع میز تحریرهای دیواری و کمجا از پایه های دیواری سود می برند و روی دیوار پیچ می شوند. این خاصیت باعث می شود تا در فضای کف اتاق و خانه قناصی ایجاد نشود و ساکنین برای پهن کردن فرش و قرار دادن دیگر وسایل به مشکل برنخورند. شاید این میزها فضای کاری و تحریری کمتری نسبت به میزهای بزرگ قدیمی داشته باشند ولی منطق ایجاب می کند که در یک اتاق 6 تا 8 متری از این مدل میزها بهره برد تا فضا کمتر اشغال شود حتی اگر کمی محدودیت ایجاد شود.

میز تحریر کمجا دیواری
میز تحریر کمجا و دیواری
مدلهای مدرن و شیک میز تحریر دیواری
مدلهای مدرن و شیک میز تحریر دیواری
میز تحریر کوچک دیواری و کمجا
میز تحریر کوچک دیواری و کمجا
نشر اختصاصی : نوبرانه