خانه / دکوراسیون داخلی منزل / مدل پارتیشن های دکوراتیو برای بکارگیری در اتاق خواب

مدل پارتیشن های دکوراتیو برای بکارگیری در اتاق خواب

در بعضی خانه ها مساحت اتاق خواب تا حدی بزرگ است که بتوان فضای آنرا دو تکه کرد و مثلا یک اتاق کار کوچک از کنار آن درآورد. و در بسیاری از خانه ها آنقدر محدودیت متراژ و مساحت وجود دارد که برای اتاق خواب فضای مستقل در نظر گرفته نشده است. در این حالت باید ساکنین خانه قسمتی از سالن را به عنوان اتاق خواب در نظر بگیرند. در هر دو حالت چه خانه بزرگ باشد و چه کوچک، برای جداسازی فضای داخلی نیاز به پارتیشن احساس می شود. پارتیشن های امروزی دیگر دیواره های ساده چوبی و شیشه ای قدیمی نیستند بلکه تبدیل بردهای تزیینی و دکوراتیو شده اند که وظیفه تقسیم بندی فضا را نیز بعهده دارند. پس بیایید تا چند مدل از این پارتیشن های زیبا را که در اتاق خواب بکار گرفته شده اند را با هم ببینیم.

پارتیشن چوبی و کمدی برای اتاق خواب / عکس
در این مدل از کمدهای چوبی سفید رنگ که با طراحی دکوراسیون اتاق خواب ست شده اند بعنوان پارتیشن استفاده شده است
مدل پارتیشن چوبی کمد دار / عکس - پارتیشن اتاق خواب
جاسازی کمد در دل پاریتشن های عریض، ایده ای جدید برای فضا سازی در اتاق خواب است.
پارتیشن چوبی متحرک / عکس
پارتیشن چوبی که در این تصویر می بینید یک پارتیشن متحرک و قابل جابجایی است.
پارتیشن چوبی و نرده ای اتاق خواب / عکس
پارتیشن های نرده ای معمولا برای اتاق خواب استفاده نمی شوند چون اکثر افراد دوست دارند قانون حریم شخصی راجب اتاق خواب آنها به شکل کامل اجرا شود.
پارتیشن دکوراتیو و تزیینی چوبی / عکس
در بعضی از مدل پارتیشن ها، بیشتر از اینکه به قابلیت جداسازی محصول اهمیت داده شود روی جنبه تزیینی و دکوراتیو آن حساسیت نشان داده می شود.
پارتیشن چوبی ظریف و شیک / عکس
پارتیشن های چوبی شبکه بندی شده، از ظرافت و زیبایی بی نظیری برخوردار هستند و به نسبت قیمت بالاتری نسبت به مدلهای دیگر دارند.
پارتیش چوبی و شیشه ای ورقه ای / عکس
پارتیشن ورقه ای ساده ای که در این اتاق خواب می بینید ترکیبی از شیشه پلکسی و ورقه های نازک چوب است. این مدل پارتیشن ها تا حد زیادی فضای اتاق را محفوظ و بدون امکان دید می کنند.
پارتیشن بوفه ای و دکوری اتاق خواب / عکس
پارتیشن های بوفه ای و دکوری در حقیقت، زدن دو هدف با یک تیر است. این پارتیشن ها در دو طرف خود فضایی دکوراتیو را ایجاد می کنند که در تزیین دکوراسیون داخلی فوق العاده کمک کننده است.
مدل پارتیشن ریلی و کشویی شیشه ای و چوبی / عکس
پارتیشن ریلی چوبی و شیشه ای از پرطرفدارترین مدلهای پارتیشن اتاق خواب هستند که با نام درهای شیشه ای و کشویی نیز شناخته می شوند.
پارتیشن ساده و ارزان چوبی و شیشه ای / عکس
اگر فکر میکنید یک پارتیشن کوچک شیشه ای کار شما را راه می اندازد می توانید چیزی شبیه به مدلی که در این تصویر می بینید را سفارش دهید و خریداری کنید. این مدل پارتیشن ها ثابت هستند و از شیشه و چوب در ساخت آنها استفاده میشود.
پارتیشن بندی پرده ای دکوراسیون داخلی / عکس
شاید باورش سخت باشد یا خیلی جذاب به نظر نیاید ولی پرده ها جزء یکی از پرطرفدارترین پارتشین های متحرک خانگی هستند. برای کسانی که امکان انجام هزینه های هنگفت را ندارند پرده ها یک انتخاب ایده آل بعنوان پارتیشن هستند.
مدل پارتیشن ساده چوبی پاتختی / عکس
این پارتیشن بندی در حقیقت، ایده و حاصل خوش ذوقی ساکنین خانه بوده است. آنها با چند تکه چوب یک پارتیشن پارتختی ساده و مینیمالیستی طراحی و تولید کرده اند.

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *