خانه / دکوراسیون اتاق خواب / سبز تیره و روشن، مهمان دکوراسیون داخلی اتاق خواب

سبز تیره و روشن، مهمان دکوراسیون داخلی اتاق خواب

دکوراتورها می گویند سبز را باید جزء رنگهای درجه یک برای دیزاین اتاق خواب به حساب آورد. آرامشی که این رنگ در بطن خود دارد از طبیعت به ارث برده است و بشدت با فضای اتاق خواب که آرامش حرف اول را در آن میزند هماهنگ میشود. سبز را در اتاق خواب میتوان با رنگ های خنثی مثل کرم و سفید میکس کرد و در کنار آن با تغییر شدت تیرگی این رنگ نیز میتوان به هارمونی مورد نظر رسید.

دیزاین اتاق با سبز یشمی
دیزاین اتاق با سبز یشمی

سبز زیتونی، محبوب اتاق خواب

سبز زیتونی در این اتاق خواب به جدال رنگ های سفید و روشن رفته است. همانطور که گفتیم سبز به خوبی با رنگهای خنثی ست می شود. برای اینکه سادگی بیش از حد روی دیوار خنثی شود از تابلوهای دکوراتیو بهره برده شده است.


پوستر تزیینی اتاق خواب
پوستر تزیینی اتاق خواب

پوستر منظره و طبیعت در اتاق خواب

چیزی که زیبایی این اتاق خواب را بشدت به رخ می کشد نه تخت خواب مدرن آن است و نه موکت های تک رنگ کف آن. پوستر طبیعت و منظره که روی دیوار پشت تخت خواب نصب شده است اتاق خواب را به فضای سبز تبدیل کرده است.


تزیین اتاق خواب با سبز
تزیین اتاق خواب با سبز

پرده های سبز رنگ

اگر کنجکاو شدید که هر طور شده سبز را به دکوراسیون اتاق خواب خود وارد کنید می توانید از پرده ها شروع کنید تا نیاز به تغییرات گسترده تر نشود. پرده های حریر سبز رنگ می توانند بهترین سفیر برای رنگ سبز در دکوراسیون اتاق خواب شما باشند.


تزیین اتاق خواب با سبز
تزیین اتاق خواب با سبز

تخت خواب سبز رنگ در اتاق خواب

تخت خواب های پارچه ای که رویه مخملی دارند می توانند رنگ سبز را به نقطه کانونی دکوراسیون اتاق خواب تبدیل کنند. مخصوصا در اتاق خواب های کوچک، تخت خواب فرصت عرض اندام بیشتری دارد و رنگ و طرح آن بیشتر به چشم می آید.


پرده سبز رنگ اتاق خواب
پرده سبز رنگ اتاق خواب

اتاق سلطنتی با سبز و کرم

در طراحی دکوراسیون سلطنتی اتاق خواب که کرم تبدیل به رنگ متن اتاق شده است، تزیینات سبز رنگ مثل پرده را می توان بعنوان مکمل استفاده کرد. با این کار شکل و سبک اتاق حفظ می شود و در کنار آن فضا از تک رنگی و سکون خارج میشود.


اتاق خواب مدرن با دیوار سبز رنگ
اتاق خواب مدرن با دیوار سبز رنگ

سبز مدرن در اتاق خواب

سبز در اتاق خواب های مدرن هم، رنگ محبوبی است و هر چشمی را به سمت خود جذب می کند. آرامش و سنگینی سبز را وقتی با سفید میکس و مخلوط کنید چیزی که تحویل می گیرید چیزی شبیه به مدل بالا خواهد شد.


تزیین اتاق با سبز ملایم و روشن
تزیین اتاق با سبز ملایم و روشن

اتاق خواب زنانه با سبز روشن

معمولا خانمها از رنگ های تیره فراری هستند و به سختی با آنها اراتباط برقرار می کنند. در این مواقع است که می توان سبز را کمی زنانه تر و رمانتیک تر کرد تا رضایت خانم خانه هم برقرار شود.


دیزاین اتاق با سبز و خاکستری
دیزاین اتاق با سبز و خاکستری

اتاق سبز و خاکستری

سبز و خاکستری در کنار هم می توانند به اتاق خواب نمایی سنگین و تشریفاتی بدهند. مخصوصا اگر سبز را از بین سبک های تیره آن انتخاب کنیم این هماهنگی بیشتر هم میشود. البته این کار باعث میشود کمی فضای اتاق خواب خفه و دلگیر شود ولی بعضی افراد خاطرخواه این مدل اتاق ها هستند.

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون