دکوراسیون اداری شیک و مدرن با رنگهای شاد و زیبا

موتور جستجوی گوگل نامش از حدود 10 سال پیش در کشور ما بر سر زبان ها افتاد و حالا دیگر بعنوان شاه کلید اصلی جستجوهای اینترنتی خیلی از کاربران دهکده جهانی به حساب می آید. به تازگی تصاویری از بخش اداری گوگل در پایتخت کشور ژاپن (توکیو) به دستمان رسیده که تصمیم گرفتیم در سایت نوبرانه قرار دهیم و شما را با نحوه دکوراسیون اداری شیک و مدرن در دفاتر گوگل آشنا کنیم.

دکوراسیون اداری شیک
دکوراسیون اداری شیک

با دیدن تصاویر چیزی که برایمان مشهود و مبرهن شد این بود که صاحبان و سهامداران این شرکت اعتقاد شدیدی به احترام متقابل و فی مابین بین مدیران رده بالا و کارمندان رده پایین شرکت دارند. چون تصاویر دکوراسیون اداری مدرن گوگل را که دیدیم مشخص بود که حتی به کوچک ترین مسائل هم اهمیت داده شده و به طراحی تک تک بخش های اداری این سازمان به یک اندازه ارزش و بها داده شده است.

دکوراسیون اداری مدرن
دکوراسیون اداری مدرن و شیک

خوب با دیدن این چیدمان و دکوراسیون اداری می توان پی برد که وقتی مسئولان و مدیران یک شرکت تا این حد به رفاه حال پرسنل خود احترام می گذارند. در مقابل کارمندان هم این توجه و نگرش مثبت کارفرمایان خود را بی پاسخ نمی گذارند و نتیجه چیزی می شود به اسم گوگل، کلمه ای چهار حرفی که حتی آنهایی که با کامپیوتر و تکنولوژی سر و کار ندارند برایشان آشنا به نظر می آید.

دکوراسیون اداری لاکچری
دکوراسیون اداری لاکچری

در تصاویر زیر اتاق های میتینگ یا گپ و گفتگوی پرسنل را می بینید که پرسنل می توانند در آنجا بنشینند و یک دل سیر در مورد مسائل کاری بحث و جدل کنند و یا در تایم آزاد از دغدغه های زندگی شخصی خود برای هم تعریف کنند و با هم تشریک مساعی کنند.

طراحی دکوراسیون اداری با رنگ های شاد
دکوراسیون اداری شیک و مدرن
مدل های چیدمان مبلمان اداری و طراحی دکوراسیون
مدل های چیدمان مبلمان اداری
عکس دکوراسیون اداری مدرن
عکس دکوراسیون اداری مدرن

کیترینگ و کافی شاپ ها مبلمان های غذاخوری ساده ای دارند ولی چیزی که خیلی جلب توجه میکند فضای سرزنده ای است که بواسطه استفاده از رنگ های شاد در بخش غذاخوری شکل گرفته است در واقع باید گفت در سلف سرویس، شاهد دیزاین اداری کاملا اشتها آور هستیم.

طراحی اداری مدرن
طراحی اداری مدرن
دکوراسیون اداری شیک و زیبا
طراحی کافی شاپ در فضای اداری

دیگر بخش ها هم دست کمی از بخش صرف غذا ندارند همین شادابی و طراوت را در دیگر بخش ها نیز می بینیم. نکته ای که باعث شده طراحی دکوراسیون گوگلی زیبا و جذاب به نظر بیاید همین تازگی و تنوعی است که در دکور و چیدمان آن می بینیم یعنی چیزی دقیقا بر خلاف آن چیزی که معمولا در دکوراسیون اداری می بینیم.

طراحی دکوراسیون اداری با رنگ آبی
طراحی اداری مدرن با رنگ آبی
دکوراسیون سرویس بهداشتی مردانه ادارات و شرکت ها
دکوراسیون سرویس بهداشتی مردانه
دکوراسیون سرویس بهداشتی زنانه ادارات
دکوراسیون سرویس بهداشتی زنانه

نشر اختصاصی : نوبرانه