خانه / دکوراسیون اتاق پذیرایی / مبلمان راحتی شیک و فانتزی ، ساخت کشور آلمان (11 مدل)

مبلمان راحتی شیک و فانتزی ، ساخت کشور آلمان (11 مدل)

اگر اتاق پذیرایی و نشیمن را قلب و مرکز ثقل معماری داخلی خانه در نظر بگیریم باید گفت که کنترل تپش های این قلب در دست مبل و کاناپه راحتی است که در دل آن چیدمان شده است. به غیر ازنحوه چیدمان مبلمان، شکل فیزیکی و رنگ بندی مبل ها نیز از درجه اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است. بر آن شدیم تا چند مدل مبلمان راحتی شیک و فانتزی را که توسط شرکت تولیدی سی او آر (COR) آلمان به بازار اروپا عرضه شده است را بعنوان نمونه مدل در این بخش قرار دهیم.

مبلمان راحتی شیک و فانتزی
مبلمان راحتی شیک و فانتزی ، ساخت کشور آلمان

نمونه مدل های موجود در این بخش از نظر رنگ بندی تنوع بالایی دارند و از رنگ های سرد مثل سفید و خاکستری گرفته تا رنگ های گرم مثل قرمز و نارنجی را می بینیم. ولی طرح پارچه این مبلمان های زیبا کاملا ساده است. شاید باید این سبک را بعنوان یک فرمول از این برند معتبر قبول کرد که برای داشتن مبلمان راحتی شیک و فانتزی باید رنگ آمیزی پارچه مبلی را متنوع ولی طرح آنرا ساده انتخاب کرد.

مبلمان راحتی شیک و فانتزی

به دلیل ساده بودن پارچه های رومبلی این مبلمان ها، طراح سعی کرده تا این سادگی را با ایجاد تنوع در شکل ظاهری و چهارچوب فیزیکی این مبلمان ها کاهش بدهد که انصافا هم موفق بوده است. به جزء یک یا دو مدل کلاسیک و ساده که در بین این مدل ها وجود دارد باقی مدل ها تماما فانتزی به نظر می آیند. از یک کمپانی آلمانی که جلب رضایت مشتری برایش از هر چیز دیگری با ارزش تر است ارائه همچین محصولات با کیفیت و زیبایی چندان دور از انتظار نیست.

نیم نگاه : چند مدل مبلمان مخصوص چیدمان ال و هلالی

مبل راحتی شیک و فانتزی

مبل راحتی شیک و فانتزی

مبل راحتی فانتزی

مبل راحتی ساده

مدل مبل راحتی فانتزی جدید

مدل مبل راحتی فانتزی جدید

مدل مبل راحتی فانتزی جدید

مدل مبل راحتی فانتزی جدید

مدل مبل راحتی فانتزی جدید

نشر اختصاصی : نوبرانه