خانه / دکوراسیون داخلی منزل / دکوراسیون چوبی خانه با نصب کفپوش و دیوارپوش

دکوراسیون چوبی خانه با نصب کفپوش و دیوارپوش

خیلی از افراد تمایل زیادی دارند که دکوراسیون منزل خود را طوری طراحی کنند که هم مدرن و زیبا بنظر بیاید هم خلوت و آرام و به قول معروف همه چیز سر جای خودش باشد و از هرج و مرج و بی نظمی در دکوراسیون خبری نباشد. تصاویری از دکوراسیون چوبی خانه یک شهروند تایوانی را در این بخش قرار داده ایم که بشدت با خواسته های طرفداران این سبک دکوراسیون ها همخوانی دارد. در طراحی داخلی این خانه، ترکیبی از کفپوش لمینت و دیوارپوش پی وی سی را شاهد هستیم.

کفپوش و دیوارپوش چوبی
کفپوش و دیوارپوش چوبی

در طراحی دکوراسیون چوبی خانه خبری از رنگ های گرم و طرح های فانتزی نیست هر جا را نگاه می کنیم یا کفپوش لمینت است و یا دیوارپوش پی وی سی.این سبک طراحی دکوراسیون داخلی، انسان را یاد جمله معروف همه چی آرومه من چقدر خوشحالم می اندازد البته باید یاد آور شویم اگر چه این مدل طراحی بخاطر سکوت و آرامشی که در آن نهفته است طرفداران زیادی دارد ولی مخالف هم کم ندارد.

نیم نگاه : پانل های گچی، دیوارپوش های از جنس برف و مدرنیته

دکوراسیون چوبی خانه
دکوراسیون چوبی خانه

بسیار هستند افرادی که اعتقاد دارند این طراحی دکوراسیون با نمای چوبی، چیزی جز بی حوصلگی و خستگی برای ساکنین منزل در پی ندارد. استفاده بیش از حد از طرح چوب در طراحی دکوراسیون داخلی می تواند فضا را سرد و کم تنوع جلوه دهد، پس زیاده روی و افراط ممنوع. تصاویری از دکوراسیون داخلی این خانه و بخش های مختلف آن را ببینید و شما قضاوت کنید که طراحی دکوراسیون چوبی جذاب و شیک است یا سرد و خسته کننده.

نیم نگاه : کفپوش چوبی بامبو ، سفیر شیک طبیعت در خانه شماست

طراحی دکوراسیون چوبی خانه
طراحی دکوراسیون چوبی خانه
دکوراسیون چوبی خانه
دکوراسیون چوبی خانه
مدل کفپوش لمینت طرح چوب
مدل کفپوش لمینت طرح چوب
دکوراسیون چوبی منزل
دکوراسیون چوبی منزل
دکوراسیون چوبی خانه و منزل
دکوراسیون چوبی خانه و منزل

نشر اختصاصی : نوبرانه

مطلب پیشنهادی

پوستر-بزرگ-کومار

پوسترهای بزرگ کومار با طرح طبیعت و مناظر جنگلی

زندگی در جامعه شهری و پر دود و دم بلایی به سر آدم می آورد …