خانه / دکوراسیون آشپزخانه / سینک گوشه ای و کنجی ، مهمان جدید آشپزخانه ایرانی

سینک گوشه ای و کنجی ، مهمان جدید آشپزخانه ایرانی

مدل های سینک ظرفشویی ساده تک لگنه و دو لگنه را در بسیاری از خانه ها دیده ایم که موازی دیوارهای کناری نصب می شوند و از نظر نحوه نصب و شکل ظاهری تفاوت چندانی با هم ندارند. سینک گوشه ای و کنجی طرح جدیدی از سینک های ظرفشویی به حساب نمی آیند ولی چون در دکوراسیون آشپزخانه ایرانی خیلی به کار گرفته نمی شوند برای بیننده و کاربران تازگی دارند.

سینک گوشه ای و کنجی ال
سینک گوشه ای و کنجی ال
سینک گوشه ای و کنجی
سینک گوشه ای و کنجی

سینک ظرفشویی کنجی به نسبت سینک های معمولی فضای کمتری اشغال می کنند از این رو گزینه مناسبی برای آشپزخانه های کوچک هستند. البته باید این را هم گفت که سینک گوشه ای به نسبت سینک های معمولی فضای مانور کمتری دارد و کمی برای کاربر ایجاد محدودیت می کند. در حقیقت این مدل سینک ها مناسب خانواده های کم جمعیت و آشپزخانه های کوچک هستند. اگر از فضای کنج آشپزخانه استفاده خاصی نمی کنید و به دنبال پیاده سازی ایده های جدید و نو در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه کوچک هستید می توانید به فکر جاسازی سینک های ظرفشویی کنجی در کابینت ها بیافتید.

نیم نگاه : می دونید شیر ظرفشویی مرغوب، چه خصوصیاتی داره ؟ 

مدل سینک گوشه ای و کنجی ال
مدل سینک گوشه ای و کنجی ال

تغییر سینک های دو لگنه به سینک گوشه ای و کنجی امکانپذیر نیست. چون برای این تغییر، علاوه بر تعویض سینک نیاز به جابجایی سینک و تغییر فضا نیز هست. برای ایجاد این تغییر نیاز است که صفحه روی کابینت ها به طور کامل تعویض شود و کابینت ها مجدد صفحه گذاری شوند. سپس در کنج مورد نظر به اندازه سینک خریداری شده برش داده میشود و سینک گوشه ای جا داده میشود که به دلیل هزینه بالا و روندی که طی میشود این ایجاد تنوع اصلا منطقی به نظر نمی آید.

نیم نگاه : این میز اپن ها رو ببینید، اپن آشپزخانه تون از چشمتون می افته

سینک ظرفشویی ال و گوشه ای تک لگنه
سینک ظرفشویی ال و گوشه ای تک لگنه
نصب سینک ظرفشویی گوشه ای و کنجی
نصب سینک ظرفشویی گوشه ای و کنجی

نشر اختصاصی : نوبرانه