مبل کاناپه کمجا و تاشو ، قابل تبدیل به ناهارخوری کوچک

وقتی اسم مبل و کاناپه کمجا و تاشو به گوشمان میخورد تصویر یک نیمکت چوبی صاف و ساده به ذهنمان می آید که وظیفه آن ایجاد فضای نشیمنی یکدست و راحت در سالن خانه است. در سال های اخیر، آرام آرام مبلمان های چند منظوره جای محصولات چوبی تک منظوره را گرفته اند. در حقیقت کوچک شدن فضای داخلی خانه های مسکونی است که مسبب تولید این محصولات کمجا ولی پرکاربرد می شود.

مدل کاناپه کمجا و تاشو برای خانه های کوچک. مدل جدید مبل و کاناپه کمجا و کوچک چوبی
مبل و کاناپه کمجا و کوچک

این کاناپه کوچک و کمجا که در اینجا می بینید در شرایط نرمال می تواند یک فضای نشیمن گرم و البته خیلی صمیمی برای سه نفر ایجاد کند. البته این کوچولوی دوست داشتنی یک وظیفه دیگر نیز دارد که کاربردی تر از گزینه اول است. پشتی بخش نشیمن دو لایه است وقتی پشتی خوابیده می شود و روی تنه اصلی می نشیند کاناپه شبیه به یک میز جلو مبلی کوچک می شود. دو لایه بالایی میز به شکل بال به دو طرف باز می شوند تا فضای مفید و کاربردی سطح میز افزایش پیدا کند و میز تا حدی به یک میز غذاخوری شبیه شود.

کاناپه کمجا و تاشو قابل تبدیل به میز و صندلی ناهارخوری. مبل قابل تبدیل به میز ناهارخوری کمجا کوچک
مبل قابل تبدیل به میز ناهارخوری
کاناپه کوچک و کمجا قابل تبدیل به میز ناهارخوری. مدل های جدید مبل کمجا با طرح و مدل جدید
مدل های جدید مبل کمجا

در داخل بدنه میز یا همان کاناپه، دو صندلی ساده چهار پایه مانند قرار دارد که می توان از آنها برای نشیمن استفاده کرد. بالشتک های بخش نشیمن و پشتی کاناپه نیز برای نشیمن روی زمین قابل استفاده هستند.

صندلی و مبلمان چهار نفره کمجا. مبل و کاناپه قابل تبدیل به میز ناهارخوری. جدیدترین مدل میز و مبل کمجا
مبل و کاناپه قابل تبدیل به میز ناهارخوری

توجه داشته باشید هنگام استفاده از این سبک مبل های کمجا و تاشو، خیلی نباید سخت بگیرید. اگر خیلی آدم ایرادگیر و وسواسی هستید و همیشه بهترین ها را می خواهید اصلا سمت این مدل محصولات کمجا و چند کاره نروید که پشیمان می شوید. این کاناپه کمجا و تاشو ، می تواند برای جمع های صمیمی و دوستانه یک گزینه ایده آل باشد. جایی شبیه به خانه های مجردی و دانشجویی که قرار نیست فضا و سرویس دهی در آن خیلی تشریفاتی و رسمی باشد. چیزی در حد بگو بخندهای دوستانه و صمیمانه ساده.

کاناپه و میز کمجا و تاشو. میز ناهارخوری کوچک چوبی. میز قهوه خوری چوبی شیک مدرن فانتزی کمجا
کاناپه قابل تبدیل به میز ناهار خوری

نشر اختصاصی : نوبرانه