مدلهای تزیین ساده اتاق عروس با رنگ های شاد و جذاب

برای اینکه کاربر بتواند انتخاب بهتری برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب داشته باشد تصمیم گرفتیم چند نمونه مدل را به تصویر بکشیم که تنوع رنگی در آنها به شدت به چشم می آید. با دیدن این نمونه مدل ها بهتر می توان درک کرد که رنگ آمیزی اتاق عروس تا چه حدی در تزیین و طراحی دکوراسیون تاثیرگذار است.

تزیین اتاق عروس با رنگ آبی طراحی دکوراسیون اتاق خواب با صورتی و آبی
تزیین اتاق خواب با رنگ آبی

آبی و سفید رنگ های اصلی بکار گرفته شده در تزیین داخلی اتاق عروس مورد نظر ما هستند. ولی خوب چون این دو رنگ فضا را بیش از حد سرد و بی روح می کنند از بنفش بعنوان طعم دهنده و چاشنی در اینجا استفاده شده است. بنقش یکی از رنگهایی است که با طراحی دکوراسیون سنتی و کلاسیک به خوبی هماهنگ می شود و این اتاق خواب هم چون دیزاین سنتی دارد بنفش در آن جذابتر جلوه می کند.


تزیین و رنگ آمیزی اتاق عروس با کرم و قهوه ای رنگ بندی اتاق خواب عروس با کرم و قهوه ای
رنگ آمیزی اتاق عروس با کرم و قهوه ای

این روزها که همه به دنبال طراحی دکوراسیون مدرن در اتاق خواب هستند دیدن اتاق های با دیزاین کلاسیک خیلی می چسبد. در این اتاق خواب طرح های سفید و شنی به خوبی با هم میکس شده اند. آرامش مطلق در تزیین اتاق خواب موج می زند و این آرامش هدیه حضور رنگ های سفید و کرم است که به خوبی با هم ترکیب شده اند.


تزیین اتاق عروس با رنگ نارنجی تزیین اتاق زوج های جوان با رنگ قرمز
تزیین اتاق عروس با رنگ نارنجی و آجری

برای اینکه به دکوراسیون اتاق خواب جنب و جوش بدهید چاره ای ندارید جز اینکه رنگ های شاد و با نشاط را از هر طریقی شده وارد دکوراسیون کنید. مثلا در این اتاق خواب، تابلوهای تزیینی به همراه روتختی و روبالشی سفیر رنگ های شاد و مهیج هستند. البته خیلی زیاده روی نکنید چون افزایش بیش از حد طرح و نقشهای رنگی می تواند دیزاین داخلی را دچار سکته می کند.


تزیین شیک و ساده اتاق عروس با هزینه کم و ارزان دیزاین اتاق خواب با رنگ آبی آسمانی
تزیین ساده و شیک اتاق عروس

اگر یک اتاق نیاز دارید که در آن ریلکس کنید و روی تخت که می خوابید عضله های بدنتان شُل بشود می توانید رنگ های پاستلی را با سفید مخلوط کنید. مثل این اتاق خواب که رنگ آبی پاستلی با سفید در آن میکس شده است و چنین نمای شیک و کلاسیکی در آن رقم خورده است.


تزیین شیک اتاق خواب با سبز و صورتی تزیین اتاق عروس با رنگ های شاد مثل سبز و صورتی
تزیین شیک اتاق خواب با سبز و صورتی

افراد شاد و بشاش هیچ جوره راضی نمی شوند که حتی در اتاق خواب خود از رنگ های سرد و بی روح استفاده شود. دست خودشان نیست روان و ضمیر ناخود آگاه این افراد به این شکل پرورش یافته است که هر جا باشند به دنبال شادی و رنگ های نشاط آور هستند. شاید رنگ آمیزی این اتاق عروس به چشم شما کمی جلف بیاید ولی برای بعضی افراد که متاسفانه تعدادشان کم است ایده آل ترین دیزاین ممکن است.


تزیین اتاق عروس با آبی درباری شیک مدرن فانتزی رنگ بندی اتاق خواب با آبی و قهوه ای
تزیین شیک اتاق عروس مدرن

طراحان دکوراسیون اعتقاد دارند گاهی وقت ها برای زیبا بیشتر در فضای مورد نظر بهتر است روی یک رنگ خاص تاکید شود. دقیقا همچین چیزی را در این اتاق خواب می بینیم تاکید شدید روی رنگ آبی شده است و در حواشی به قهوه ای تکیه شده است. خوش فکری طراح را باید در انتخاب حاشیه طلایی و تزیینات زردی دید که بهترین چاشنی ممکن برای این مدل اتاق خواب ها هستند و خستگی را از تن دکوراسیون بیرون می کنند.


طراحی اتاق عروس با سفید و بنفش رنگ آمیزی اتاق خواب عروس با بنفش و سفید
طراحی اتاق عروس با سفید و بنفش

بنفش رنگی دوست داشتنی برای بانوان است و در حقیقت می توان گفت خواهر بزرگ صورتی است و بالطبع سنگین تر و باوقار تر از صورتی است. در رنگ آمیزی اتاق عروس مورد نظر ما وزن های مختلفی از بنفش با سفید به زیباترین شکل ممکن ترکیب شده است و در نهایت این نمای رمانتیک و دوست داشتنی پدید آمده است. کدام عروس خانم است که این ترکیب رنگی و دیزاین را در اتاق خود و همسرش ببیند و جیغی از سر شوق به آسمان نکشد.

نشر اختصاصی : نوبرانه