میز تحریر ساده و شیک ام دی اف با طرح چوبی مدرن

آیا اتاق خواب شما نقش دفتر کار، اتاق اداری یا کلاس دانشگاهی و … را برای شما بازی میکند یا به دنبال یک میز تحریر و لپ تاپ مدرن و شیک برای دفتر کار خود می گردید ؟ خوب اگر پاسخ شما مثبت باشد حتما نیاز به یک میز تحریر ساده و شیک را که فضای کمی را اشغال کند ولی در عین حال کارا و مفید باشد را احساس خواهید کرد. میز‌تحریر چوبی و کوچکی که در اینجا به شما معرفی می کنیم ” لاندا ” نام دارد. این مدل میز به واسطه ظرافت و هوشمندی که در طراحی آن بکار گرفته شده است حسابش را حسابی از دیگر مدل ها جدا کرده است.

میز تحریر ساده و شیک. میز تحریر ساده و ارزان ام دی اف. عکس میز تحریر ساده. قیمت میز تحریر چوبی و زمینی ارزان
میز تحریر شیک و چوبی

میز تحریر چوبی دانشجویی

این میز تحریر شیک و مدرن از چوب بلوط ساخته شده است هر چند به نظر ام دی اف می آید. بخاطر ظرافت موجود در نحوه ساخت آن بسیار سبک و به راحتی قابل جابجایی است. چهار چوب اصلی و طرح کلی از یک مدل کلاسیک الگو برداری شده است به همین خاطر به چشم ما خیلی آشناست. در طراحی میز به نکات ریزی توجه شده که بسیار جالب بنظر می آید. سایز و اندازه رویه میز کاملا ایده آل و مناسب بنظر می آید نه خیلی بزرگ و جاگیر است و نه خیلی کوچک و بی استفاده.

میز تحریر مدرن چوبی با طراحی شیک و ساده. میز تحریر ساده ام دی اف کوچک. میز تحریر چوبی ارزان قیمت ساده. قیمت میز تحریر چوبی مدرن
میز‌تحریر مدرن چوبی و زمینی
 میز تحریر ساده و ارزان. عکس میز تحریر چوبی شیک ام دی اف. مدل میز تحریر چوبی با عکس و تصویر. مدل ارزان قیمت میز تحریر ساده و شیک چوبی مدرن
میز تحریر ارزان و سادهبس

سطح این میز تحریر مدرن با یک خط باریک قرمز رنگ به دو بخش 40 و 60 درصدی تقسیم شده است. این خط قرمز رنگ، رویه و سطح تک رنگ میز را متنوع تر و جذاب تر جلوه می دهد.

مدل میز تحریر ساده و ارزان. میز تحریر شیک چوبی ام دی اف. قیمت میز تحریر ساده ام دی اف ارزان
مدل میز تحریر چوبی و ارزان

در بخش رویه و صفحه میز با ظرافت خاصی دو درب چوبی تعبیه شده که با باز کردن و بالا آوردن آنها چند قفسه کوچک تو در تو و جمع و جور با سایزهای مختلف خودنمایی می کنند که هر کس به سلیقه خودش میتواند از آنها بهره برداری نماید. در بخش نواری قرمز رنگ هم شیارهایی ایجاد شده که سیم های وسایل برقی بصورت مخفی از آنجا عبور داده می شود تا به چند شاخه برقی که زیر سطح میز تحریر ، جاسازی شده است نصب شوند. لاندا در ظاهر یک میز تحریر‌ چوبی و پیش پا افتاده به نظر می آید که در واقعیت اینطور نیست. این محصول یک میز کاملا ایده آل برای دانشجویان و کارمندان و اساتیدی است که می خواهند درخانه یا دفتر کارشان، کلاس و اداره خود را شبیه سازی کنند و دنبال محصولات سنگین، زمخت و تکراری نیستند.

مدل میز تحریر ساده و شیک. میز تحریر چوبی و مدرن. عکس میز تحریر ساده و ارزان کوچک
مدل میز‌تحریر ساده و شیک

موارد مهم قبل از خرید میز تحریر

هدف از خرید میز تحریر چیست؟ آیا فقط برای نامه‌ نگاری یا بعضی کارهای رسمی از آن استفاده می‌کنید. در این شرایط یک میز نه‌ چندان بزرگ که سازماندهی نامه‌ها و قبوض در آن ممکن باشد کافی است. اما اگر می‌خواهید روی آن با لپ‌تاپ کار کنید یا نقشه کشی انجام دهید، سطح کار باید بزرگ و مسطح باشد.

کجا می‌خواهید آن را چیدمان کنید؟ از قبل فکر کنید میز را کجا می‌خواهید قرار دهید. فضایی که قرار است میز را در آن بگذارید باید با اندازه و مدل آن متناسب باشد و بیرون کشیدن و جابجایی آن در موارد ضروری سخت و وقت گیر نباشد.

میز تحریر شما چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ ویژگی‌ها و امکانات میز تحریرتان را مشخص کنید. آیا می‌خواهید کشو داشته باشد یا کاملا ساده باشد؟ آیا می‌خواهید فضاهای تقسیم‌بندی‌شده داشته باشد که بتوانید کاغذها و وسایل را سازمان‌دهی کنید؟ آیا به خاطر فضای کوچک میز تحریر تاشو یا دیواری را ترجیح می‌دهید؟

پاسخ به این سئوالات باعث میشود تا انتخاب بهتری در هنگام خرید داشته باشید.

نشر اختصاصی : نوبرانه