خانه / دکوراسیون اتاق خواب / دکوراسیون شیک اتاق خواب همانند هتل پنج ستاره

دکوراسیون شیک اتاق خواب همانند هتل پنج ستاره

یکی از مزیت هایی که باعث می شود یک هتل و اقامتگاه امتیاز 5 ستاره را از آن خود کند نوع و نحوه چیدمان اتاق ها و سوئیت های هتل است. در این شرایط وقتی ردپای دکوراسیون اتاق هتل های مدرن را دنبال می کنیم به یک دکوراتور حرفه ای و کار کُشته می رسیم. ما هم در این مطلب سعی کرده ایم تا پیشنهاداتی ارائه کنیم که شما با ریزه کاری های دکوراسیون شیک اتاق خواب آشنا شوید و این متد را در اتاق خواب خود پیاده سازی کنید.

 دکوراسیون شیک اتاق خواب
دکوراسیون شیک اتاق خواب

سه رنگ سفید و قهوه ای و کرم، استخوان بندی اصلی دکوراسیون شیک اتاق خواب مورد نظر ما را تشکیل می دهد. سه رنگ تیره، روشن و خنثی که بخوبی با هم هماهنگ می شوند. حضور این سه رنگ در کنار هم و در دکوراسیون اتاق خواب باعث میشود که دکوراسیون نه خیلی ساده و پیش پا افتاده به نظر بیاید و نه خیلی جلف و کودکانه. در واقع این رنگ بندی باعث میشود که هر رنگ بعضی از زیاده روی های رنگ دیگر را خنثی کند و اجازه ندهد نما و شکل ظاهری اتاق از سطح ایده آل پایین تر برود.

 دکوراسیون شیک اتاق خواب
دکوراسیون شیک اتاق خواب

برای شروع کافیست تا یک عدد صندلی یا همان مبل راحتی تک نفره ساده تهیه کنید. صندلی پیشنهادی ما به رنگ شیری است. صندلی را می توانید در کنار تخت خواب چیدمان کنید یا اگر در کنار پنجره اتاق قرار بگیرد در چیدمان نمره بهتری می گیرید.

نیم نگاه : دیوارپوش های مدرن اتاق خواب را ببینید و از زیبایی لذت ببرید

 دکوراسیون شیک اتاق خواب
دکوراسیون شیک اتاق خواب

برای فرش و قالیچه کف اتاق نیاز نیست خود را زیاد اذیت کنید یک قالی یا قالیچه با طرح ساده و قیمت مناسب که فقط از لحاظ رنگ بندی با دکوراسیون همخوانی داشته باشد کافی و عالیست.

 دکوراسیون شیک اتاق خواب
دکوراسیون شیک اتاق خواب

برای لحاف و روتختی سرویس خواب هم سراغ طرح های گُل گُلی و شلوغ نروید یک طرح خیلی ساده با زمینه رنگی سفید و طرح های راه راه و ظریف قهوه ای رنگ، شبیه به چیزی که در عکس می بینید می تواند بهترین گزینه ممکن باشد.

 دکوراسیون شیک اتاق خواب
دکوراسیون شیک اتاق خواب

روبالشی و روکوسنی ها هم دقیقا از همان قانون روتختی طبعیت می کند البته جای قهوه ای و سفید هم عوض شود بد نیست مثلا برای روبالشتی ها رنگ اصلی زمینه قهوه ای باشد با طرح سفید و برای طرح روتختی این رنگ بندی برعکس شود.

 دکوراسیون شیک اتاق خواب
دکوراسیون شیک اتاق خواب

تاثیر به سزای لوازم تزیینی مثل مجسمه های سنگی و آباژورهای فانتزی در کنار سرویس خواب و در نمای دکوراسیون غیر قابل کتمان است. پس روی میز پاتختی که کنار تخت خواب چیدمان کردید را خالی نگذارید که کفران نعمت است. برای جذابیت بیشتر و جلوگیری از تکرر رنگ های سفید و شکلاتی در دیزاین اتاق خواب، استفاده از وسایلی که رنگ بندی گرم و شادی دارند توصیه میشود. مثل گل هایی با رنگ نارنجی یا شالی با رنگ گل بهی در کنار فضای اتاق می تواند از سردی و سنگینی بیش از حد دکوراسیون بکاهد.

نشر اختصاصی : نوبرانه

مطلب پیشنهادی

تخت خواب دو طبقه نردبان دار برای اتاق خواب کوچک

تخت خواب دو طبقه ، علاج اتاق خواب کوچک و کم ظرفیت

ایده ساخت و تولید تخت دو طبقه از کمبود فضا در اتاق خواب مشترک کودکان …