پرده فیروزه ای ، نوبرانه ای برای تزیین پذیرایی و اتاق خواب

فیروزه ای از آن دسته رنگ های کم پیدا در دیزاین داخلی است که مخصوصا در خانه های ایرانی خیلی کم به چشم می آید. ولی باور کنید رنگی با این میزان از جذابیت و شفافیت در حقش ظلم و جفا شده است و استحقاق این را دارد که بیشتر در دکوراسیون داخلی از آن استفاده شود. فیروزه ای مخلوطی از سبز و آبی است و با رنگهای تیره و روشن به خوبی همزاد پنداری می کند. مثلا پرده فیروزه ای تیره در کنار دیوارهای سفید می تواند یک دکوراسیون تیره و روشن جذاب و مدرن را رقم بزند. معمولا مردم به سمت رنگ های رایج در دکوراسیون گرایش بیشتری دارند و معمولا ریسک نمی کنند که از ایده های کمیاب که در هر خانه ای دیده نمی شود بهره ببرند. ولی می خواهیم اثبات کنیم که رنگ غیر متداولی مثل فیروزه ای آنقدرها هم ترسناک نیست که فکر می کنید.

پرده شیک و مدرن با رنگ فیروزه ای. دکوراسیون اتاق پذیرایی با رنگ فیروزه ای. تزیین اتاق پذیرایی با رنگ فیروزه ای ترکیب رنگ ابی فیروزه ای روشن ترکیب رنگ آبی فیروزه ای مبل فیروزه ای
دکوراسیون اتاق پذیرایی با رنگ فیروزه ای

یکی از اجزاء دکوراسیون داخلی که طرح ها و رنگ ها را به خوبی به نمایش می گذارد و به اصطلاح به رخ می کشد پرده است. به نظر شما پرده فیروزه ای در بخش های مختلف خانه که قرار بگیرد چه شکل و نمایی به دکوراسیون بخش مورد نظر می دهد ؟


پرده فیروزه ای حریر و نازک برای نشیمن. ترکیب رنگ سبز فیروزه ای در دکوراسیون. دکوراسیون فیروزه ای منزل
ترکیب رنگ سبز فیروزه ای در دکوراسیون
پرده فیروزه ای طرح دار اتاق خواب عروس / عکس. دکوراسیون فیروزه ای پذیرایی. پرده فیروزه ای اتاق خواب
دکوراسیون فیروزه ای اتاق خواب
دیزاین داخلی با رنگ فیروزه ای. دکوراسیون منزل با سبز فیروزه ای در مدل های شیک کلاسیک فانتزی
دکوراسیون منزل با سبز فیروزه ای
پرده فیروزه ای طرح دار پذیرایی. پرده و کاغذ دیواری فیروزه ای. ترکیب رنگی سبز و آبی فیروزه ای در دکوراسیون داخلی
پرده و کاغذ دیواری فیروزه ای

رنگ فیروزه ای هم مثل همه رنگها دارای درجه بندی های متفاوتی است از تیره تا روشن. تیره اش کمی به سمت سرمه ای یا یشمی متمایل می شود و روشن آن هم تا حدی شبیه به آبی آسمانی است. اگر پرده فیروزه ای را برای اتاق پذیرایی انتخاب می کنید توجه داشته باشید که تیره آن فضا را مدرن و مردانه جلوه می دهد و تا حدی هم روشنایی محیط اطرافش را می گیرد و دکوراسیون را به سمت تیرگی سوق می دهد. این رنگ ، هر چقدر روشن می شود فانتزی تر و زنانه تر دیده میشود و آنهایی که خیلی دوست دارند فضای سنگین و تشریفاتی بر محیط اتاق نشیمن حاکم باشد بهتر است خیلی به سمت فیروزه ای روشن نروند.


پرده فیروزه ای حریر در اتاق عروس / عکس. تزیین اتاق خواب با رنگ فیروزه ای. دکوراسیون شیک اتاق عروس با فیروزه ای و سفید
تزیین اتاق خواب با فیروزه ای و سفید
تزیین و دکوراسیون اتاق خواب با فیروزه ای. دیزاین اتاق و تخت خواب با فیروزه ای. دکوراسیون سلطنتی منزل با سبز و آبی فیروزه ای
دیزاین اتاق و تخت خواب با فیروزه ای
پرده فیروزه ای برای تزیین اتاق عروس / عکس. دکوراسیون فیروزه ای و سفید اتاق عروس
دکوراسیون فیروزه ای و سفید اتاق عروس
پرده فیروزه ای طرح دار اتاق خواب / عکس. ترکیب رنگ فیروزه ای و سفید در اتاق خواب عروس شیک مدرن فانتزی
پرده فیروزه ای طرح دار اتاق خواب

فیروزه ای ذاتا یک رنگ رمانتیک است و وقتی در فضایی مثل اتاق خواب عروس یا اتاق خواب خانم ها که قرار بگیرد این درصد رمانتیسم افزایش چشمگیرتری پیدا می کند. از این رو آن را می توان یک رنگ عاشقانه تمام عیار قلمداد کرد که بواسطه آرامشی که با خود به همراه دارد مناسب اتاق خواب عروس است.


پرده فیروزه ای اتاق بچه / عکس. تزیین شیک اتاق کودک با رنگ آبی و سبز فیروزه ای
تزیین شیک اتاق کودک
پرده حریر فیروزه ای اتاق کودک / عکس. پرده های فسفری رنگ اتاق کودک نوزاد. تزیین اتاق خواب با رنگ فسفری
پرده های فسفری رنگ اتاق کودک
پرده فیروزه ای اتاق کودک / عکس. تزیین اتاق کودک با رنگ سبز. تزیین و دکوراسیون شیک اتاق بچه با عکس
تزیین اتاق کودک با رنگ سبز

فرزند شما دختر باشد یا پسر فرقی نمی کند پرده های فیروزه ای به خوبی با دکوراسیون اتاق کودک هماهنگ می شود. طراوت و شادابی که این رنگ با خود به همراه دارد باعث می شود که بچه ها به خوبی با این رنگ ارتباط برقرار کنند.


پرده حمام فانتزی با رنگ فیروزه ای. تزیین سرویس بهداشتی با رنگ فیروزه ای. دکوراسیون شیک حمام و دستشویی سرویس بهداشتی با رنگ سبز و آبی فیروزه ای
تزیین سرویس بهداشتی با رنگ فیروزه ای
مدل های شیک دکوراسیون منزل با رنگ سبز و آبی فیروزه ای و فسفری. پرده حمام با رنگ فیروزه ای / عکس
پرده حمام با رنگ فیروزه ای

اساسا فیروزه ای رنگی نزدیک به آبی است و رگه هایی از رنگ آبی در آن دیده می شود به همین دلیل استفاده از پرده های فیروزه ای رنگ در محیط داخلی حمام نمی تواند خالی از لطف باشد. اگر به دنبال پرده حمام برای سرویس بهداشتی منزل هستید می توانید این رنگ و طرح کمیاب را در بین انتخاب های خود داشته باشید.

نشر اختصاصی : نوبرانه