بین کابینتی جدید با مدل های مدرن و کلاسیک شیک

برای اینکه دکوراسیون آشپزخانه، چشم نواز و زیبا به نظر بیاید نکات ریز و مهمی وجود دارند که خیلی تاثیرگذار هستند. اگر آشپزخانه را یک پازل در نظر بگیریم برای اینکه این پازل به زیبایی چیدمان شود باید در انتخاب کابینت ها، دیوارپوش و کفپوش خیلی دقت کرد تا خانه های این پازل درست و مرتب در کنار هم جای بگیرند. مدلهای دیوارپوش بین کابینتی جدید ، معمولا نسبت به دیوارپوش دیگر بخش های خانه از محدوده مانور کمتری برخوردار است که دلیل اش هم کاملا مشخص است. وجود کابینت ها روی دیوار باعث می شود تا حدودا 70 درصد از رویه دیوارهای آشپزخانه با آن ها پوشش داده شود و فقط فواصل ما بین کابینت های بالا و پایین که دیوار بین کابینت نامیده می شود خالی بماند. البته همین فضای کم هم که خالی می ماند بسیار پر اهمیت است چون دقیقا بخش میانی آشپزخانه است و شدیدا به چشم می آید.

کاشی بین کابینتی جدید. کاشی بین کابینتی جدید کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید بین کابینتی طرح سنگ.
کاشی بین کابینتی جدید
بین کابینتی برای کابینت سفید کاشی بین کابینتی طرح سنگ. جدید کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید کاشی بین کابینتی مدرن کاشی بین کابینتی سه بعدی کاشی بین کابینتی چسبی
بین کابینتی برای کابینت سفید

بین کابینتی طرح سنگ

سنگ های دکوراتیو از تنوع و ظرافت بیشتری نسبت به کاشی های قدیمی برخوردار هستند. تکه های کوچک و ظریف آنها وقتی کنار هم نصب و چسبانده می شوند باعث می شود که دکوراسیون و نمای دیوار بین کابینتی جدید آشپزخانه به شکل هنری و زیبا به چشم بیاید.


کاشی بین کابینتی مدرن بین کابینت آینه ای برای کابینت های سفید رنگ. مدل های جدید دیوارپوش و کاشی و آئینه بین کابینتی
کاشی بین کابینتی مدرن
بین کابینتی جدید. تزیین فضای بین کابینت ها با دیوارپوش آینه ای. آینه بین کابینت جدید و مدرن برای کابینت سفید رنگ.
بین کابینتی جدید

بین کابینتی مدرن آینه ای

یکی از گزینه های کاملا فانتزی و هنری برای دیوارپوش آشپزخانه آینه است که معمولا کمتر در دکوراسیون داخلی از آن بهره برده می شود. ولی از همین جا اعلام می کنیم که آینه دیواری می تواند یک گزینه تزیینی شیک و البته فانتزی و اصیل برای دکوراسیون آشپزخانه شما باشد.


بین کابینتی pvc. بین کابینت سنگ انتیک. بین کابینت سنگ مصنوعی. سنگ بین کابینت آشپزخانه
بین کابینتی pvc
جدیدترین بین کابینتی. بین کابینت سنگ انتیک. بین کابینت سنگ مصنوعی شیک مدرن فانتزی. سنگ بین کابینت آشپزخانه
جدیدترین بین کابینتی

دیوارپوش مابین کابینت مرمری

خیلی ها سنگ مرمر را یکی از مصالح و تزیینات قدیمی و دمُده دکوراسیون داخلی می دانند. ولی در حقیقت اینطور نیست سنگ مرمر هنوز هم می تواند یک انتخاب مناسب برای دیوار بین کابینتی آشپزخانه هایی باشد که قرار نیست خیلی دکوراسیون فانتزی و لوکسی داشته باشند.


 بین کابینتی چی خوبه. دیوارپوش بین کابینتی فلزی و استیل. تایل بین کابینتی استیل. تایل بین کابینتی ارزان
بین کابینت چی خوبه
 انواع بین کابینتی. تایل بین کابینتی استیل شیک مدرن فانتزی. کاشی بین کابینت استیل در مدل های جدید.
انواع بین‌کابینتی مدرن

بین‌کابینتی جدید فلزی و استیل

آنهایی که میخواهند کمی طعم و مزه کلاسیک و آهنین به دکوراسیون داخلی آشپزخانه خود بدهند می توانند به سراغ دیوارپوش بین کابینتی جدید و فلزی بروند که از جنس فولاد ضد زنگ یا استیل هستند. استفاده از این دیوارپوش ها نمایی نیمه براق و متالیک به دیزاین منزل شما می دهند و چون خیلی در آشپزخانه های ایرانی از آنها استفاده نمی شود یک انتخاب نو و جدید به حساب می آیند. البته باید خاطرنشان کنیم که دیوارپوش های فلزی جزء تزیینات داخلی لوکس و گرانقیمت به حساب می آیند و جیب پُر پولی را طلب می کنند.


سنگ بین کابینتی جدید و کلاسیک. تایل بین کابینتی طرح سنگ. بین کابینتی ارزان آجری انواع بین کابینتی قیمت بین کابینتی جدیدترین بین کابینتی خرید بین کابینتی سرامیک بین کابینتی برچسب بین کابینتی بین کابینتی چی خوبه بین کابینتی دیجی کالا
سنگ بین کابینتی جدید و کلاسیک
سنگ بین کابینتی جدید. بین کابینتی برای کابینت سفید. بین کابینتی طرح سنگ. تایل بین کابینتی آجری و سنتی کلاسیک شیک.
بین کابینتی برای کابینت سفید

دیوارپوش بین کابینت کلاسیک

آجر، متریال دیگری از دیوارپوش های کلاسیک است و مناسب کسانی است که میخواهند آشپزخانه نمایی قدیمی و تا حدی موزه ای شکل به خود بگیرد. دیوار پوش های آجری و کلاسیک در بین کابینت های مدرن یک تضاد ظاهری زیبا را رقم می زنند و با کابینت های کلاسیک سفید رنگ به خوبی ست می شوند.


قیمت بین کابینتی. تایل و کاشی بین کابینت چوبی مدرن شیک فانتزی برای آشپزخانه های اپن و جزیره.
قیمت بین کابینتی
تاپشیت بین کابینتی. بین کابینتی طرح چوب مدرن شیک جدید. تزیین دیوار بین کابینت ها با تایل و کاشی دیوارپوش چوبی.
تاپشیت بین کابینتی مدرن

تاپشیت و بین کابینتی چوبی

دیوار پوش چوبی در دیگر بخش های خانه مثل اتاق خواب و اتاق نشیمن، بسیار مورد استفاده قرار میگیرد ولی در آشپزخانه خیلی از آن استقبال نمی شود. شاید به دلیل اینکه این روزها کابینت بیشتر آشپزخانه ها از جنس چوب و mdf است افراد ترجیح می دهند از جنس دیگری بهره ببرند تا همه جا چوبی و تکراری به چشم نیاید. ولی در هر صورت دیوارپوش های چوبی که روکش های شیشه ای یا ضد آب دارند هم می توانند مزین کننده دیوار باشند.


دیوارپوش بین کابینتی چاپی مدرن شیک با طرح جدید. تاپشیت بین کابینتی مدل های جدید بین کابینت برای کابینت های سفید رنگ مدرن.
دیوارپوش مابین کابینت آشپزخانه
دیوارپوش بین کابینتی چاپی و دکوراتیو شیشه ای. جدیدترین مدل های دیوارپوش بین کابینت مدرن شیک فانتزی.
دیوارپوش بین‌کابینتی چاپی مدرن

بین کابینتی سه بعدی و چاپی

دیوارپوش های چاپی گلاس، همانند تابلو عکس روی دیوار آشپزخانه می نشینند و یک تصویر زیبا را روی دیوار به تصویر می کشند. روی این تصاویر پوستری و دکوراتیو، یک لایه شیشه ای مخصوص به شکل لمینت کشیده می شود که در مقابل آب و رطوبت مقاوم هستند. این مدلهای دیوار پوش بین کابینت آشپزخانه با نورپردازی می توانند نمای جذاب تری به خود بگیرند و بهتر تصویر خود را به رخ بیننده بکشانند.


بین کابینتی شیشه ای مدرن شیک فانتزی برای کابینت های سفید مدرن.
بین کابینت شیشه ای برای کابینت های سفید
تاپشیت بین کابینتی. مدل جدید بین کابینتی شیشه ای طرح دار شیک و مدرن کابینت سفید.
تاپشیت بین کابینتی

بین کابینتی گلاس و شیشه ای

مدل های شیشه ای را باید جزء جدیدترین مدلهای دیوار پوش بین‌کابینتی قرار داد. بین کابینت شیشه ای به سبب سادگی و شفافیتی که با خود به همراه دارد معمولا نمایی ساده و نیمه مدرن به فضای آشپزخانه می دهد. شیشه های موج دار که سطح صافی ندارند یا شیشه های رنگی که سطح کاملا براق و یکدستی دارند از مدل پوشش های دیواری هستند که در آشپزخانه می توانند با میز اپن های شیشه ای به خوبی ست شوند.

نشر اختصاصی : نوبرانه