مدلهای جدید و فانتزی جا لباسی ایستاده و دیواری درختی

چه از نظر اقتصادی بخواهیم در نظر بگیریم و چه از نظر صرفه جویی در فضای داخلی خانه در نظر بگیریم استفاده از چوب لباسی ها خیلی مقرون به صرفه به نظر می آید. جالباسی ها طرح و متریال های متنوعی دارد و بعضی مدل ها پایه دار و بعضی دیگر دیواری هستند. چند مدل چوب لباسی ایستاده درختی را در اینجا به شما معرفی کرده ایم که می توانند نمادی از طبیعت در دکوراسیون داخلی خانه باشند.

مدل آویز لباس و جالباسی ایستاده. طرح های کلاسیک و شیک آویز لباس و جالباسی شیک و مدرن جدید
مدل آویز لباس و جالباسی ایستاده

چوب لباسی ایستاده درختی ، طرحی شبیه به شاخه های درختان پاییزی را دارند که شاخ و برگهای بی برگ و بال آنها خیلی به چشم می آید. در بعضی از این مدل جالباسی ها از شاخه های هرس شده درختان استفاده شده است و بعضی دیگر اصلا جنس چوبی ندارند و در حقیقت از فلز و پلیمرهای پلاستیکی شبیه سازی شده اند و به شکل شاخه های درختان درآمده اند. ما هم مثل خیلی دیگر از افراد طبیعت دوست، طرفدار محصولاتی نیستیم که به طبیعت و محیط زیست آسیب می رسانند.

جا لباسی ایستاده پایه بلند درختی. مدل های جدید و شیک آویز لباس درختی
آویز لباس درختی

وجود چوب لباسی های با تنه و شاخه های ضخیم، همانند مدل های زیر می توانند یک فضای هنری و پرجذبه را در فضایی که حضور دارند رقم بزنند. طرفداران سبک روستیک یا روستایی می توانند به این مدل تزیینات به چشم سکوی پرتاب نگاه کنند.


جالباسی ایستاده شاخه درختی جالباسی درختی ظریف و فلزی
جالباسی درختی ظریف و فلزی
چوب لباسی ایستاده با طرح شاخه درخت. چوب لباسی ایستاده درختی
چوب لباسی ایستاده درختی

نمونه مدل های بالا فقط از نظر ضخامت تنه و شاخه ها با مدل های بالایی تفاوت دارند. این چوب لباسی ها می توانند ظرافت و سادگی را برای دکوراسیون به ارمغان بیاورند.


چوب لباسی شاخه ای و درختی. چوب لباسی ایستاده شاخه درختی
چوب لباسی ایستاده شاخه درختی
چوب لباسی و رخت آویز پایه دار با طرح شاخه درخت. چوبی لباسی ایستاده طرح درختی
چوبی لباسی ایستاده طرح درختی
چوب لباسی شاخه ای ایستاده آویز لباس شیک و ساده
آویز لباس شیک و ساده
چوب لباسی و رخت آویز پایه بلند ایستاده طرح درخت
مدل های جدید جالباسی ایستاده
چوب لباسی شیک و ایستاده فانتزی چوب لباسی پایه بلند
چوب لباسی پایه بلند

بعضی مدل ها نیز وجود دارند که در آنها به جای چوب از متریال فلز استفاده می شود و با رنگ متالیکی روی آنها پاشیده می شود نمایی کاملا هنری را به فضا میدهند. جنس فلزی و رویه رنگی این نوع رخت آویزها باعث می شود که بتوان از آنها در فضاهایی مثل حمام که با رطوبت رابطه مستقیم دارند نیز می توان بهره برد.


چوب لباسی فانتزی پایه بلند. طرح های جدید و خلاقانه چوب لباسی
طرح های جدید و خلاقانه چوب لباسی
چوب لباسی و رخت آویز فانتزی ایستاده مدل جدید رخت آویز
مدل جدید رخت آویز

اینجاست که می گویند بیا تا گل برافشانیم و طرحی نو در اندازیم. در بدنه و تنه این جالباسی ها اثری از طبیعت نمی بینیم ولی پایین که می آییم گلدان های مصنوعی و طبیعی سرسبز را می بینیم که نقش پایه این چوب های رخت آویز را بازی می کنند.


چوب لباسی دیواری فانتزی شیک مدرن فانتزی در طرح و مدل جدید
چوب لباسی دیواری
چوب لباسی دیواری فانتزی
چوب لباسی دیواری و فانتزی

مدل های دیواری چوب لباسی رخت آویز را زیاد دیده ایم ولی این مدل رخت آویز های چوبی و فریم دار طرح های جدید و نویی به حساب می آیند.

نشر اختصاصی : نوبرانه