خانه / نوبرانه های جالب و دیدنی / میز و باکس چوبی جادار که روی زمین چیدمان می شود

میز و باکس چوبی جادار که روی زمین چیدمان می شود

دانیل کریستیانو ایتالیایی یک چهارچوب مکعب مستطیل را طراحی و ساخته است که شکل ظاهری اش در همان نگاه اول، ذهن بیننده را به سمت جعبه مهمات مورد استفاده در جنگ جهانی اول می برد. برای ساخت و بدنه اصلی این باکس از چوبی شبیه به چوب بالسا استفاده شده است که هم مقاومت بالایی دارند و هم وزن مناسبی دارند. وقتی کلمه باکس به گوشمان میخورد ناخوسته ذهنمان به سمت جعبه های چوبی می رود که روی دیوار نصب میشوند. ولی کاردستی آقای کریستیانو یک باکس چوبی است که نه روی دیوار بلکه روی زمین چیدمان می شود.

شلف و باکس چوبی
شلف و باکس چوبی

باکس چوبی جادار

میز در کناره ها و جلو فریم بندی شده است و فضایی برای قرار دادن لوازم و تزیینات که یک فضای ذخیره سازی فوق العاده به حساب می آید. سه نوار و کمربند نارنجی رنگی که دور چهارچوب کشیده شده اند هم جنبه تزیینی دارند و هم قدرت استحکام و پایداری چهارچوب را دو چندان می کنند.

شلف و باکس چوبی جادار
شلف و باکس چوبی جادار
شلف و باکس چوبی جادار
شلف و باکس چوبی جادار
شلف و باکس چوبی جادار
شلف و باکس چوبی جادار

باکس چند منظوره

این چهار چوب علاوه بر فضای ذخیره سازی محدودی که در اختیار کاربر قرار می دهد می توان از آنها بعنوان میز تلویزیون، میز جلو مبلی و یا حتی یک نیمکت چوبی برای نشیمن استفاده کرد. این کاربردهای چند گانه در خانه های کوچک با فضاهای محدود بیشتر به چشم می آیند.

باکس تزیینی و کاربردی
باکس تزیینی و کاربردی

باکس چوبی در حد نقطه کانونی

گاهی در طراحی دکوراسیون خانه، علیرغم میل باطنی خودمان شکل ظاهری و نمای داخلی خانه طوری شکل می گیرد که فضا به شدت تکراری و خسته کننده به نظر می آید. در این شرایط حضور قطعه ای کمیاب که بتواند به نقطه کانونی دکوراسیون تبدیل شود به شدت احساس میشود چیزی شبیه به جعبه و باکس چوبی که در این بخش معرفی کردیم.

طرح جدید باکس تزیینی
طرح جدید باکس تزیینی

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون