خانه / دکوراسیون آشپزخانه / کابینت آشپزخانه کوچک ، مناسب خانه کوچک ایرانی

کابینت آشپزخانه کوچک ، مناسب خانه کوچک ایرانی

بسیاری مواقع مشاهده می شود که افراد برای آشپزخانه 8 متری یا کوچکتر منزل خود از مدل و طرح های کابینت های بزرگ و جاگیر استفاده می کنند. این موضوع هم کار را برای خانم خانه سخت و طاقت فرسا می کند و هم بخاطر عدم تطابق اندازه کابینت ها با فضای آشپزخانه تصویری زمخت و بی نظم در ذهن ساکنین و مهمانان خانه باقی می ماند. اینجاست که این مدل کابینت آشپزخانه کوچک که در این بخش به شما معرفی می کنیم خیلی به کار می آید و گره محدودیت فضا در آشپزخانه را باز می کند.

کابینت متحرک آشپزخانه
کابینت متحرک آشپزخانه

طراحان کابینت، مدل جدید و جمع و جوری از کابینت آشپزخانه کوچک آپارتمانی را ابداع و طراحی کرده اند که علیرغم اینکه فضای کمی اشغال می کند ولی در مقابل امکانات و مزایایی که در اختیار کاربر می گذارد کاملا ایده آل و کافی است.

کابینت متحرک
کابینت متحرک

نیم نگاه : کابینت کوچولوی همه کاره، هر چی بخواهی داره

این کابینت های گرد و استوانه ای، هیچ نیازی به نصب ندارند فقط همانند وسایل و لوازم برقی آشپزخانه در فضای آشپزخانه قرار می گیرند و آماده خدمت گذاری می شوند. اینکه بتوان کابینت آشپزخانه را از خانه ای به خانه دیگر منتقل کرد هم ایده نابی است که در این مدل کابینت های متحرک پیاده سازی شده است.

کابینت آشپزخانه کوچک
کابینت آشپزخانه کوچک

شاید در آینده ای نزدیک، کنترل و فرماندهی آشپزخانه های کوچک در دست این مدل کابینت های جیبی قرار بگیرد. شاید هم در فروشگاه های لوازم خانگی مدل های متنوع آنها را جهت فروش ببینیم. کابینت هایی که به اندازه یک یخچال ساید بای ساید فضا اشغال می کنند ولی کاربر خود را با امکاناتی که در دل خود دارند اصلا لنگ نمی گذارند. امکانات این کابینت های متحرک و کوچک شامل سینک ظرفشویی، اجاق گاز دو شعله به همراه یخچال کوچک سه فوتی، قفسه بندی دکوراتیو و تعدادی کمد میشود که در ادامه می توانید تصاویر آنها را ببینید.

نیم نگاه : ایده ای برای جاسازی یخچال در آشپزخانه های کوچک

کابینت متحرک آشپزخانه
کابینت متحرک آشپزخانه
کابینت متحرک آشپزخانه
کابینت متحرک آشپزخانه

نشر اختصاصی : نوبرانه