طرح جدید سرویس خواب با باکس و کمد برای اتاق کوچک

گاهی فضای اتاق خواب آنقدر کوچک میشود که معمار و طراح داخلی از قرار دادن کمد دیواری در اتاق خواب منصرف می شود تا فضای اتاق از آنی که هست محدودتر نشود. بالطبع ساکنین هم با دیدن منظره اتاق کوچکی که حتی کمد دیواری هم ندارد مردد می مانند که این مشکل را چگونه رفع و رجوع کنند. ولی خوب از قدیم گفته اند که هر مشکلی راه حلی دارد و مسلما اتاق خواب های کوچک هم از این قاعده مستثنی نیستند. گروه ایتالیایی “دیله مدو” که در زمینه طراحی و تولید محصولات چوبی فعالیت می کنند یک مدل سرویس خواب چند منظوره را طراحی و پیاده سازی کرده اند که حلال مشکل بازگو شده در این بخش است.

تخت خواب باکس دار دونفره. سرویس خواب چند منظوره
تخت خواب باکس دار دونفره
تخت خواب کمدی دو نفره سرویس خواب چوبی چند منظوره
تخت خواب کمدی دو نفره

این سرویس چند منظوره یک ست تمام عیار است که دارای تخت خواب دو نفره، کمد و کشوهای چوبی است که در اطراف تخت خواب قرار دارند. شاید بگویید خوب این چندان مدل جدید و تازه ای نیست قبول ولی عجله نکنید نکته اصلی مخفی مانده است. تخت خواب ارتفاعی بیشتر از آن چیزی دارد که باید داشته باشد. این ارتفاع آنقدر زیاد شده که طراحان در کناره های سرویس خواب راه پله های چوبی کوچک و مخصوص قرار داده اند تا مصرف کننده برای دسترسی به تخت به مشکل نخورد. دلیل این افزایش ارتفاع اتاقک کوچکی است که زیر تخت خواب تعبیه شده است و دور تا دور آن قفسه بندی و طبقه بندی شده است. این فضای کوچک یک تنه جور نبود جالباسی، جا کفشی و کمد دیواری در اتاق خواب را می کشد.

تخت خواب باکس دو نفره طرح جدید سرویس خواب کمجا
تخت خواب باکس دو نفره
سرویس خواب باکس دار و مدل جدید و شیک سرویس خواب جادار
تخت خواب باکس دار

نحوه دسترسی به این کمد هم ساده است تخت خواب با جک های اتوماتیک که در دو طرف آن نصب شده است با کمی فشار از زاویه 45 درجه پیدا می کند و همانند کاپوت ماشین بالا میرود. با باز کردن درب که در پایین تخت قرار دارد می توان به داخل این کمد چوبی رفت و وسایل مورد نظر را برداشت و بیرون آمد. البته ارتفاع بالا و وجود همین درب باعث شده است تا زمان هایی که کسی روی تخت در حال استراحت است دسترسی به این کمد چندان غیرممکن نباشد و بتوان بدون بالا بردن تخت به وسایل دسترسی پیدا کرد.

سرویس خواب باکس دار سفید تخت خواب با فضای ذخیره سازی
سرویس خواب باکس دار سفید
مدل سرویس خواب باکس دار
مدل سرویس خواب باکس دار

طراحان این محصول به هیچ کجای این سرویس خواب چوبی رحم نکرده اند. کناره ها و هر کجا را که امکانش بوده را کشو کاری و قفسه بندی کرده اند تا مصرف کننده بهانه ای برای کمبود فضا نداشته باشد. اگر مدرن بودن را فقط از باب زیبایی ظاهری مدنظر نداشته باشیم و کاربرد محصولات را هم در نظر بگیریم، این سرویس خواب ، مسلما لایق پسوند مدرن است.
نشر اختصاصی : نوبرانه