خانه / دکوراسیون ناهارخوری / تزیین دیوار اتاق ناهارخوری با ایده های زیبا و خلاقانه

تزیین دیوار اتاق ناهارخوری با ایده های زیبا و خلاقانه

جای خالی اتاق ناهارخوری مجزا در خانه های 70 و 80 متری امروزی خیلی احساس میشود. ولی هنوز هم در خیلی از منازل، اتاق ناهارخوری برای خود برو بیایی دارد و میز ناهارخوری و صندلی هایی که وسط آن چیدمان شده اند فضایی دنج و فوق العاده برای صرف غذا و حتی گپ، گفتگو و بگو بخندهای خانوادگی است. در اینجا صحبتی در رابطه با میز و صندلی نهارخوری نخواهیم داشت و روی موضوع دیگری زوم خواهیم کرد. بخش مورد نظر ما در این بخش، تزیین و دیزاین دیوار اتاق نهارخوری است بخشی که معمولا بخاطر زیر ذره بین بودن میز و صندلی نهارخوری خیلی توجهی به آن نمی شود.

تزیین روستایی اتاق ناهارخوری
تزیین روستایی اتاق ناهارخوری

تزیین روستایی اتاق ناهارخوری

سبدها و سینی های حصیری بافته شده می توانند یک انتخاب مناسب برای تزیین دیوارهای اتاق ناهارخوری باشند. نصب این مدل تزیینات در کنار میز ناهارخوری تخته ای و ساده می تواند نمای روستایی به اتاق ناهارخوری بدهد.


تزیین دیوار ناهارخوری با قاب عکس
تزیین دیوار ناهارخوری با قاب عکس

گالری عکسهای خانوادگی در اتاق ناهارخوری

خاطره انگیزترین عکس هایی را که از خود و خانواده تان دارید را قاب بگیرید و روی دیوار نهارخوری بکوبید. رسما دیوار اتاق نهارخوری را به یک گالری عکس زیبا از خاطره های نوستالژیک و خاطره انگیز کنید.


نصب تخته سیاه روی دیوار اتاق نهارخوری
نصب تخته سیاه روی دیوار اتاق نهارخوری

اتاق ناهارخوری مدرسه ای

تخته سیاه این روزها به یک عنصر تزیینی فوق العاده برای تزیین دکوراسیون داخلی تبدیل شده است. برای تزیین دیوار اتاق ناهارخوری هم می توانید انگشت اشاره خود را به سمت تخته سیاه نشانه بگیرید و به دیوار اتاق نهارخوری سنجاقش کنید. روی تخته سیاه می توانید جمله های آموزنده و فکاهی بنویسید یا خانم خانه منوی غذای شب را روی آن بنویسید و خیلی نوآوری های دیگر …


دیزاین اتاق نهارخوری با گلهای پارچه ای و کاغذی
دیزاین اتاق نهارخوری با گلهای پارچه ای و کاغذی

تزیین دیوار اتاق ناهارخوری با گلهای کاغذی

قبول داریم که گل های طبیعی، زیبایی خاص خود را دارند ولی همیشه هم نمی توان از نعمت حضورشان بهره مند بود. پس می توان به سراغ گلهای مصنوعی کاغذی و پارچه ای رنگارنگ و متنوع برویم و وظیفه خطیر تزیین دیوارهای اتاق نهارخوری را به آنها واگذار کنیم.


تزیین اتاق نهارخوری با ظروف چینی
تزیین اتاق نهارخوری با ظروف چینی

تزیین اتاق نهارخوری با کلکسیون ظروف چینی

کلکسیونی از ظروف چینی زیبا و فانتزی را روی دیوار اتاق، طراحی و پیاده سازی کنید. بواسطه رنگ روشنی که ظروف چینی دارند اگر دیوار اتاق نهارخوری رنگ تیره داشته باشد کلکسیون دیواری شما نمای زیباتری نیز خواهند داشت.


تزیین سلطنتی ناهارخوری با آینه کلاسیک
تزیین سلطنتی ناهارخوری با آینه کلاسیک

ناهارخوری سلطنتی

آینه های هر جا که باشند با خود نور، روشنایی و زیبایی را به همراه می برند. بی انصافی است که آینه را از لیست تزیینات داخلی اتاق ناهارخوری حذف کنیم. تکیه دادن آینه ای که یک قاب کلاسیک دور تا دور آن را پوشش داده است می تواند نمایی سلطنتی به دکوراسیون سالن نهارخوری بدهد.


تزیین سنتی اتاق ناهارخوری با قاب پنجره قدیمی
تزیین سنتی اتاق ناهارخوری با قاب پنجره قدیمی

تزیینات سنتی برای اتاق ناهارخوری

پنجره های چوبی قدیمی که دیگر کاربردی ندارند و گوشه انباری افتاده اند را روی دیوار نصب کنید. این کار رسیدن به یک اتاق نهارخوری کلاسیک و سنتی را خیلی تسریع میکند. و از طرف دیگر این سبک تزیینات در هر خانه ای دیده نمی شود و یک ایده پردازی خلاقانه به حساب می آید.


تزیین اتاق ناهارخوری با تابلو دکوراتیو
تزیین اتاق ناهارخوری با تابلو دکوراتیو

تزیین هنری دیوار اتاق نهارخوری

جمله های زیبا و امیدبخش را چاپ کنید قاب بگیرید و روی دیوار اتاق نهارخوری نصب کنید. این چنین حرکت های تزیینی هم جنبه زیبایی شناسی دارد و هم جنبه آموزنده و فرهنگی.


تزیین اتاق نهارخوری با استیکر
تزیین اتاق نهارخوری با استیکر

تزیین مدرن و تاثیرگذار دیوار نهارخوری

پوشش دیوار اصلی اتاق نهارخوری با استیکر و تصاویر بزرگ لارژ فرمت می تواند فضایی مدرن و زیبا در دکوراسیون اتاق نهارخوری خلق کند. تاثیرگذاری تصویری بزرگ از یک شاخه گل ارکیده یا ساحلی زیبا را هیچ کس نمی تواند منکر شود.

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون