خانه / دکوراسیون اتاق پذیرایی / صندلی نشیمن بدون تشک و فوم با نشیمن راحت و نرم

صندلی نشیمن بدون تشک و فوم با نشیمن راحت و نرم

طراح جوان هندی (فنی گانترا) یک مدل صندلی تک نفره فانتزی طراحی کرده و در نمایشگاه میسون آبجت پاریس آن را معرفی کرده است. این صندلی یک نفره از نظر ظاهری، سبک طراحی و نوع کاربری با صندلی هایی که تا به حال دیده ایم تفاوت دارد. تیم طراحی نام بونس (bounce) را روی این صندلی فانتزی و زیبا گذاشته اند.

صندلی نشیمن فانتزی
صندلی نشیمن فانتزی

صندلی نشیمن بدون فوم و تشک ابری

این محصول مراحل آزمون و خطای بسیاری را پشت سر گذاشته تا به مرحله ارائه و معرفی رسیده است. بخش نشیمن صندلی همانند تارهای ساز زهی روی قطر دایره ای بخش نشیمن از بالا به پایین و از چپ به راست کشیده شده اند. در واقع بونس جزء معدود مبلمانهای راحتی است که در بخش نشیمن و تکیه گاه آن از فوم و تشک های ابری استفاده نشده است. برای اینکه درجه تحمل وزن بخش نشیمن افزایش یابد از کش های سیلیکونی استفاده شده است که درصد مقاومت زیادی در مقابل فشارهای بالا دارند. برای ساخت بدنه استوانه ای شکل صندلی از مواد سبک و مقاوم استفاده شده است و سعی شده تا وزن نهایی صندلی کمتر از حد معمول باشد و در نهایت پس از تغییرات بسیار، وزن محصول نهایی به 8 کیلوگرم رسید که برای چنین محصولی به نظر منطقی می آید.

صندلی نشیمن یک نفره
صندلی نشیمن یک نفره

صندلی با نشیمن راحت

طراح و سازنده فقط به دنبال تهیه یک صندلی تزیینی و فانتزی نبوده اند که بعنوان محصول دکوری گوشه اتاق قرار داده شود. بلکه هدف تولید محصولی بوده است که در کنار ظاهری زیبا و مدرن، بهترین سرویس ممکن را به کاربر ارائه دهد. به همین دلیل روی ارگونومی و شکل قرار گیری بدن روی صندلی، حساسیت زیادی بوده است تا هنگام نشستن هیچ فشاری روی ستون فقرات نیاید. در واقع بدن به بهترین شکل ممکن روی صندلی سوار شود و لذت استفاده از این صندلی راحتی عجیب در خاطر مصرف کننده بماند. رنگ کش ها و بدنه پلاستیکی صندلی هم از تنوع زیادی برخوردار است مثلا رنگ بدنه اصلی علاوه بر رنگ های متنوع قابل ارائه بصورت شیشه ای (ترانسپارنت) نیز هست و همین موضوع باعث میشود این “بونس” دوست داشتنی با هر مدل دکوراسیونی به سادگی ست شود.

صندلی نشیمن بدون تشک و فوم
صندلی نشیمن بدون تشک و فوم

بونس، صندلی نشیمن دلبرانه

شکل ظاهری صندلی آنقدر جالب و دیدنی به نظر می آید که در دکوراسیون هر خانه ای می تواند به کانون توجه تبدیل شود. بونس از آن دسته صندلی هایی است که هم به زیبایی و جذابیت دکوراسیون کمک می کند و هم با طراحی ارگونومیک و طبی اش می تواند خستگی یک روز طولانی را از بدن خارج کند.

صندلی راحتی بدون فوم و ابر یا اسفنج
صندلی راحتی بدون فوم و ابر یا اسفنج
صندلی راحتی فانتزی
صندلی راحتی فانتزی
مدل جدید صندلی راحتی یک نفره
مدل جدید صندلی راحتی یک نفره
مدل جدید صندلی راحتی یک نفره
مدل جدید صندلی راحتی یک نفره

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون