خانه / دکوراسیون اتاق خواب / عکس و تصاویر دکوراسیون داخلی اتاق خواب افراد مشهور

عکس و تصاویر دکوراسیون داخلی اتاق خواب افراد مشهور

مسلما دیدن دکوراسیون اتاق خواب بازیگران هالیوودی معروف و افراد مشهور و پرطرفدار جذابیت های خاص خود را دارد. خالی از لطف نیست که ببینیم این ستاره های میلیاردی که پول پارو می کنند، شب خود را در چه مدل اتاق هایی روز می کنند.

طراحی دکوراسیون روشن و زیبا در اتاق خواب
طراحی دکوراسیون روشن و زیبا در اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب سارا جسیکا

گویا خانم جسیکا و همسرش متیو برادریک عجیب عاشق رنگ سفید و تم آرامبخش آن هستند. دیوارها ، پرده ها به همراه سرویس خواب و روتختی که بخش عمده نمای داخلی اتاق را تشکیل می دهند سفید هستند. برای مبلمان و تاج تخت و چراغ های روشنایی هم رنگ های روشنی که خیلی به سفید نزدیک هستند انتخاب شده است. این یعنی ما فقط آرامش می خواهیم نه جذابیت و نه هیجان.


دکوراسیون اتاق خواب بازیگران هالیوودی
دکوراسیون اتاق خواب بازیگران هالیوودی

دکوراسیون اتاق خواب مونیک لولیه

خانم لولیه یکی از طراحان زبده و مشهور لباس عروس است. گویا رنگ سفید لباس عروس حسابی ایشان را تحت تاثیر خود قرار داده است. خانم مونیک رنگ سفید را مناسب ترین رنگ برای اتاق خواب می داند و البته از حضور جزئی رنگ سیاه در مبلمان اتاق مثل میز کنارتختی و آباژورها بشدت استقبال می کند.


دکوراسیون اتاق خواب بازیگران هالیوودی
دکوراسیون اتاق خواب بازیگران هالیوودی

دکوراسیون اتاق خواب کامرون دیاز

کم هستند افرادی که برای یک بار هم که شده اسم کامرون دیاز به گوش شان آشنا نباشد. اتاق خواب خانم دیاز، نسبت به دو هنرمند قبلی از پیچیدگی های بیشتری برخوردار است و کاملا مشخص است که یک طراح دکوراسیون حرفه ای، چوب جادویی خود را به آن زده است. بخش ها و جزییاتی از اتاق خواب که خیلی به چشم می آید شامل سه بخش است. سقف چند تکه و مدرن اتاق است که با رنگ طلایی سوخته و مشکی براق رنگ زده شده است. صندلی تک نفره فانتزی که طرح و مدلی کلاسیک و فرانسوی دارد و در نهایت فرش کف اتاق که محصول کمپانی معروف منصور مدرن است.


اتاق خواب شیک و نیمه کلاسیک
اتاق خواب شیک و نیمه کلاسیک

دکوراسیون اتاق خواب هیلاری سوانک

خانم هیلاری که بتازگی وارد پنجمین دهه از دوران عمر خود شده است یکی از تهیه کنندگان و هنرپیشگان مشهور هالیوود است. اتاق خواب این بانوی هالیوودی، گیرایی و جذابیت های خاص خود را دارد که در کمتر اتاقی می بینیم. در دکوراسیون این اتاق خواب یک تعادل و توازن دوست داشتنی بین سادگی و فانتزی گرایی کلاسیک می بینیم. روی دیوار از کاغذ دیواری بافت دار و ابریشمی استفاده شده است و سرویس خواب و فرش اتاق هم محصول کالوین کلین هستند.


طراحی دکوراسیون ساده اتاق خواب
طراحی دکوراسیون ساده اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب مگان مولالی

این خواننده و هنرپیشه آمریکایی که نزدیک به 60 سال سن دارد گویا روند طبیعی پیر شدن را به شکل معکوس طی می کند. دکوراسیون اتاق خواب این بانو آنقدر ساده و بی شیله پیله است که ما را سورپرایز کرد. از یک هنرپیشه و خواننده هالیوودی انتظار چنین چیدمان ساده ای را نداشتیم. از حق نگذریم این سادگی نمایی شیک و زیبا را برای دکوراسیون اتاق پدید آورده است.


طراحی دکوراسیون ساده اتاق خواب
طراحی دکوراسیون شیک و ساده در اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب جان مایر

آنهایی که اهل نوازندگی با ساز گیتار هستند اسم جان مایر را مسلما شنیده اند. آرام آرام داریم به این باور می رسیم که همه هنرمندان به دنبال تجمل گرایی و لوکس نشینی نیستند. چون چیزی که در اتاق خواب جان مایر و همسرش می بینیم دقیقا همین باور را در ذهن ما تقویت می کند. شاید جذاب ترین عنصری که دکوراسیون این اتاق خواب را تحت تاثیر خود قرار داده است تخت خواب آن است که با رنگ بندی و طرح شیک روتختی اش گرمابخش فضای سرد اتاق شده است.


طراحی دکوراسیون کلاسیک اتاق خواب
طراحی دکوراسیون کلاسیک اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب کری راسل

کری راسل هم از چیدمان و طراحی دکوراسیون اتاق خواب اش مشخص است که از طرفداران دکوراسیون کلاسیک است. لوستر، گچبری های سقف و دیوارها و رنگ بندی که در اتاق خواب از آن استفاده شده است دقیقا حکایت از همین موضوع دارد. المانی که خیلی جلب توجه می کند گلدان شیشه ای است که برگ و ساقه های گیاهی سرسبز در آن قرار داده شده است. قرار گرفتن این گلدان و گیاهان درون آن روی میز پاتختی که طرح تنه درختی دارد یک هارمونی زیبا را رقم زده است.


طراحی دکوراسیون مدرن اتاق خواب
طراحی دکوراسیون مدرن اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب ایوانکا ترامپ

اتاق خواب خانم ترامپ از دو طرف نورگیر دارد ولی به سبب اینکه آفتاب گیر نیست نور خیلی شدیدی وارد اتاق نمی شود که برای خواب ساکنین ایجاد مشکل کند. از همین رو هم هست که پرده های حریر برای پنجره ها انتخاب شده است حتما اگر اتاق آفتاب گیر بود نیاز به پرده های ضخیم تر احساس میشد. دکوراسیون اتاق کاملا مدرن طراحی شده است، از رنگ های گرم و هیجان انگیز اصلا خبری نیست. اتاق خواب طوری چیدمان شده است که بیننده احساس منیکند همه چیز سر جایش است نه چیزی کم است و نه چیزی زیاد.


طراحی دکوراسیون مراکشی اتاق خواب
طراحی دکوراسیون مراکشی اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب آلن پامپئو

اتاق خواب خانم پامپئو از یک طراحی دکوراسیون سنتی و زیبا بهره مند است. قالیچه ای که روی دیوار نصب شده، مدل روتختی و رنگ بندی کوسن ها و آباژورها و دراور های کلاسیکی که در دو طرف تخت خواب چیدمان شده اند ما را به یاد دکوراسیون های سبک مراکشی و هندی می اندازد.

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *