مدل های جدید مبلمان ال در طرح های فانتزی و مدرن

چیدمان ال یکی از روش های متداول چیدمان مبلمان ها در اتاق نشیمن و سالن پذیرایی است. البته سال های زیادی از تولد این مدل چیدمان در خانه های ایرانی می گذرد ولی هنوز هم یکی از پرطرفدارترین روش های چینش مبلمان در اتاق پذیرایی است.

مبلمان چرمی رنگ بنفش با چیدمان ال مبل ال رنگی مبل ال کلاسیک ترک
مبلمان چرمی با طرح ال

دلیل ظهور این سبک، ایجاد مُسکنی برای محدویت فضا در خانه های کوچک بود. ولی به مرور زمان، چیدمان ال تبدیل به یک مُد در طراحی و چیدمان داخلی شد. حالا دیگر این سبک در بعضی از خانه های وسیع و بزرگ هم به چشم می خورد. کاسبان بازار در تبلیغ محصولات خود لاف مخصوصی دارند که میگویند محصول ما مرگ ندارد این شعار گویا در مورد چیدمان ال هم صحت دارد. اینطور که مشخص است چیدمان ال با این میزان از استقبال، حالا حالاها طرفداز دارد و خواهد داشت.

مبلمان چرمی ال با پایه تکیه گاه مدل مدرن مبل راحتی ال
مدل مدرن مبل راحتی ال

طراحان و تولیدکنندگان مبل خانگی هم که این میزان استقبال از این مدل چیدمان را دیده اند از این فرصت بهترین بهره را برده اند و تنوع مبلمان های ال را روز به روز بیشتر و بیشتر می کنند. تصاویر مدل های جدید مبلمان ال را که ذاتا برای این سبک چیدمان در نظر گرفته شده اند را در اینجا با شما به اشتراک گذاشته ایم.

مبلمان راحتی ال با طرح و مدل ساده
طرح ساده مبلمان راحتی ال

مدلهای مبل ال که در بازار می بینیم از نظر ابعاد و نحوه چیدمان تفاوت های زیادی دارند. طرح های دو تکه از دو کاناپه سه نفره تشکیل شده اند که بصورت گونیا در کنار هم چیدمان می شوند. برای تنوع و خارج کردن چیدمان پذیرایی از حالت ال میتوان این دو کاناپه را بصورت روبرو نیز چیدمان کرد. طرح های دیگر این مدل مبلمان ها چند تکه هستند و دست کاربر برای تغییر چیدمان نیز بازتر خواهد بود ولی در متریال یکسان، قیمت بالاتری نسبت به ال های دو تکه دارند.

مبلمان راحتی ال جادار و بزرگ مناسب نشیمن های وسیع مدل های ساده مبل ال چهار نفره
مدل های ساده مبل ال چهار نفره
مبلمان چرمی و کاناپه با مدل چیدمان ال طرح جدید مبل راحتی ال
طرح جدید مبل راحتی ال
مبلمان چرمی با مدل چیدمان ال
مدل های جدید مبلمان ال
مبل ال برای پذیرایی کوچک
مبل ال برای پذیرایی کوچک
مدل های مدرن مبل ال خاکستری
مدل های مدرن مبل ال خاکستری
مبل ال
مبل ال
نشر اختصاصی : نوبرانه