خانه / دکوراسیون اتاق پذیرایی / در اتاق پذیرایی های کوچک، چیدمان ال فراموش نشود

در اتاق پذیرایی های کوچک، چیدمان ال فراموش نشود

کوچک شدن فضای اتاق پذیرایی در خانه های کوچک و نقلی، پدیدآورنده یک سبک چیدمان به نام ال شد. از همین رو هم مبلمان های مخصوص برای چیدمان به شکل ال طراحی و تولید گردید. این مدل چیدمان که مختص مبلمان های راحتی است دقیقا کُنج و دو ضلع از اتاق نشیمن را اشغال می کند. همین شکل چیدمان یک تکه که به شکل ال (L) لاتین است باعث میشود فضا و کنج مقابل مبلمان خالی بماند. همین باز شدن فضا هم عبور و مرور در اتاق را تسهیل می کند و هم شرایط برای حضور دیگر تجهیزات مثل میز تلویزیون یا میز نهارخوری مهیا میشود.

مبل ال حصیری
مبل ال حصیری

چیدمان ال، مبلمان ال میخواهد

مبلمان هایی که برای این مدل چیدمان به بازار عرضه میشوند معمولا از سیاست صرفه جویی در فضا نیز تبعیت می کنند. مبلمان های ال به شکل نیمکتی یک تکه و بدون دسته طراحی و تولید میشوند تا در اتاق پذیرایی و نشیمن کمترین فضای ممکن اشغال شود. مدل مبلمان های ال بصورت دو تکه، سه تکه یا بیشتر یافت میشوند و هر چه این تکه ها بیشتر شود بالطبع دست مصرف کننده برای ایجاد تغییر و تنوع در چیدمان این مبلمان ها نیز بازتر است.

مبلمان ال دو تکه
مبلمان ال دو تکه

مبل ال و مخلفاتی برای جذب مشتری

به دلیل استقبال زیادی که از این مدل مبلمان ها شده است شرایط فروش آنها در بازار مبلمان بشدت رقابتی شده است و هر تولیدکننده ای میخواهد مشتریان این بازار را از آن خود کند. همین موضوع باعث کاهش قیمت و از طرف مقابل افزودن امکانات شده است. در بعضی از مدلهای مبل ال امکان تبدیل به تخت خواب وجود دارد در بعضی مدل های دیگر فضای کف و زیرین بخش نشیمن کشوکاری می شود و خیلی آپشن های دیگر که هر تولیدکننده ای روی مبلمان های تولیدی اش پیاده سازی می کند تا بیننده را به خریدار تبدیل کند.

مبلمان راحتی ال
مبلمان راحتی ال

مبلمان ال تخت خوابشو

مبلمان های ال به شکل تختخوابشو نیز در بازار به فروش می رسند. معمولا این مبلمان ها در کمترین زمان ممکن به دو تخت خواب تک نفره یا یک تخت خواب یک نفره تبدیل می شوند. در خیلی از سوئیت ها و خانه های 40 متری یا کوچکتر خبری از اتاق خواب مستقل نیست. در این شرایط مبلمان های ال تخت خوابشو می توانند آخر شب اتاق نشیمن را به اتاق خواب تبدیل کنند.

چیدمان ال سه نفره
چیدمان ال سه نفره
مبلمان ال فانتزی
مبلمان ال فانتزی
چیدمان ال در اتاق نشیمن
چیدمان ال در اتاق نشیمن
مبل ال پنج نفره
مبل ال پنج نفره
مبل ال چرمی
مبل ال چرمی
مبلمان ال تشک دوبل
مبلمان ال تشک دوبل
مبلمان راحتی تختخوابشو
مبلمان راحتی تختخوابشو
چیدمان اتاق پذیرایی کوچک
چیدمان اتاق پذیرایی کوچک
چیدمان ال در اتاق پذیرایی
چیدمان ال در اتاق پذیرایی

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *